Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2008., 02:36   #41
te riječi su, po mom mišljenju, zahvaljujući američkim filmovima i serijama, precijenjene
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 03.03.2008., 03:23   #42
Te rijeci su definitivno precijenjene. A jos iritantnija su pametovanja ljudi koji tvrde da se ne moze reci volim te nakon toliko i toliko vrmena jer to nije ljubav, to je zaljubljenost, vidjet ces razliku kad stvarno zavolis i ostali shit.
Mozda se te rijeci i olako razgovaraju i rano, ali sto one u biti znace. One su zbirni nazivnik za sve: lijepo mi je s tobom, uzbuden sam dok cekam da te vidim, volim stvari koje radimo, volim kako se osjecam uz tebe, volim dok se mazimo i dok osjecam kako me grlis i kako svijet izgleda ljepsi,svidas mi se, zelim biti s tobom, sretan sam itd.

Nece se svijet okrenuti nakon tih rijeci.

Ako zelis reci to, ako naprosto osjecas da bi najradije vristala, na vrhu ti je jezika i jednostavno mu zelis pokazati i tim rijecima kako ti je lijepo s njim, go for it.
Mozda ti odgovori istom mjerom, mozda ne. Ne vrsi nikakav pritisak niti pokusavaj izmusti iz njega te rijeci. Mozda i osjeca ali te rijeci ne izlaze iz njega.

neki ljudi su jednostavno takvi:misle ali nisu u stanju reci. Eto ti primjer, desetogodisnja veza, cura je samo jednom cula od decka da ju voli i to dok je bio mortus pijan....ali skupa su, on ju obozava. Samo ne govori.
daria25 is offline  
Old 16.03.2008., 02:42   #43
ne bi se stel mesat al ako nesto oces rec reces
Vrag_u_snjegu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger