Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2008., 14:11   #61
kod nas na faxu je jako teško se oslobodit tzk-a...profa je opsjednuta s tim...teško joj je oslobodit i one koji fakat ne mogu radit niš....a da ne govorim o plivanju...mora se i točka!
__________________
Kaj će mi potpis?
peyton17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 15:37   #62
kako je na arhitekturi da li mozda tko zna?? mislim, u vezi oslobađanja.
Moros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 18:30   #63
Ima li tjelesnog na PMFmatematika i na FER-u?
Donosi li kakve bodove?
__________________
Live long and prosper
hacker-genius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 19:45   #64
Quote:
peyton17 kaže:
kod nas na faxu je jako teško se oslobodit tzk-a...profa je opsjednuta s tim...teško joj je oslobodit i one koji fakat ne mogu radit niš....a da ne govorim o plivanju...mora se i točka!
pa nema profesor šta s tim. ti odeš doktoru i dobiješ ispričnicu, napišeš molbu i predaš nekom (u srednjoj se predaje učeničkoj referadi) i onda ti na sjednici to samo odobre. čak i da je profesor protiv, ne odlučuje samo on
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 11:44   #65
nije ti to bas tak, na faksu doneses svu silu papira od doktora profesoru koji je glavni za tjelesni tvog faksa i onda on odluci jel moras vjezbat ili ne. nema nikakvih sjednica nit je ikog sa samog faksa briga oces ti izdahnut vjezbajuci il ce te oslobodit (bar je kod nas tak).
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 21:26   #66
aha, znači samo prof tzk odlučuje
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 22:59   #67
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
aha, znači samo prof tzk odlučuje
Onda ispada da svaka p**** može odlučivati hoću li ja ponovo u bolnicu ako mi se nešto desi na TZK? Zajebi to.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 23:08   #68
a valjda imaju i oni nekog pojma o tome sto rade. bar se nadam.
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 23:42   #69
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
pa neče me ni čopit ovako. ali dobro dođa kao izlika za tzk
e o je vec druga stvar
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 23:46   #70
Quote:
Cigarette Smoker Fiona kaže: Pogledaj post
a valjda imaju i oni nekog pojma o tome sto rade. bar se nadam.
Đavla oni znaju.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 23:55   #71
ne odlučuje prof.tzk ništa nego dr.koja je zadužena za određeni fax. ja sam bila kod dr. i ona mi je rekla da ona odlučuje dali si za tzk ili ne. ja sam kralježnicu operirala i rekl mi je da mogu na plivanje pa sam ja kukala kako se lako prehladim... kako ću po zimi poslije plivanjma van i dala mi potvrdu i ja odnjela na fa i normalno olslobođen<a
mariola259 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 22:24   #72
^^ to je meni nekak normalno. neznam meni isto školska doktorca napiše i oni samo potvrde, tj unesu u dokumente da ne treniram tzk. nemogu bi to odbit ili nešo već. možda i ima profesora koji nedpuštaju i sl.ali to mi je malo smrdi na zloporabu položaja
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 12:57   #73
ljudi...brucoš sam i sad vidim na rasporedu da ima tjelesni subotom!!! a to mi nikak ne odgovaraa!!!!!! jel ima sanse ta to promjenim???da se javim tim profesorima ili sta???? TNX
Shaila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 13:29   #74
Quote:
Shaila kaže: Pogledaj post
ljudi...brucoš sam i sad vidim na rasporedu da ima tjelesni subotom!!! a to mi nikak ne odgovaraa!!!!!! jel ima sanse ta to promjenim???da se javim tim profesorima ili sta???? TNX
koji si fax?
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 13:35   #75
Quote:
Shaila kaže: Pogledaj post
ljudi...brucoš sam i sad vidim na rasporedu da ima tjelesni subotom!!! a to mi nikak ne odgovaraa!!!!!! jel ima sanse ta to promjenim???da se javim tim profesorima ili sta???? TNX
pa obicno je samo sljeme subotom...kaj nemas nis drugo u tjednu osim tog za tjelesni????
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 13:53   #76
na muzičkoj sam...pa pise mi u rasporedu da imam samo subotom, od 11 do 14, mislim, tak pise na internetu...nisam bila tam i nisam nikog pitala...nemam pojma..
Shaila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 23:30   #77
Kako je to sve na pravu u Os regulirano? Koliko puta se mora ići da bi dobili potpis i to sve? I jel moguće oslobođenje uz potvrdu kluba da treniraš nešto...? Ja ću igrati za faks i sve, al' ne da mi se na tzk jer imam treninge, a i sve je tako daleko od faksa gdje se radi tzk. Napravljeno je tako da mogu na tzk samo srijedom,a to je na bazenima i gimnastika, a nju ne smijem raditi!
mambo girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 00:26   #78
Quote:
Shaila kaže: Pogledaj post
na muzičkoj sam...pa pise mi u rasporedu da imam samo subotom, od 11 do 14, mislim, tak pise na internetu...nisam bila tam i nisam nikog pitala...nemam pojma..
Nabavi oslobođenje i riješen problem
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 18:53   #79
.. zanima me kako sada stoji plivanje?

-da li je neki žešći režim kao za ozbiljne plivače - ili tipa dobijemo tih sat vremena da sami samo plivamo (normalno, bez ležernosti tipa da 15 minuta apsolutno ništa, pa malo plivamo, pa opet pauza i sl.)?
mindWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 01:07   #80
Imam jedan problem ovaj ja od pocetka semestra nisam bio na tjelesnom ..u teretanu sam krenuo prosli tjedan..Sada mi na statusu pise pnovo upisati kom..predmet ??? WTF Se da rjesit sta
Mufffler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.