Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2003., 20:08   #1
Natjecanja

Kaj ih ne volite?
Fino dodes tamo, ne ides 2 dana u skolu, napises i svi ti cestitaju bez obzira na plasman
Jedino te malo bediraju lumeni koji su tamo

Koji su vasi rezultati ako ste ikad bili na natjecanju?
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 20:41   #2
Nista dalje od zupanijskog...
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 22:49   #3
Haha, e o ovom bih mogla do sutra pisati......talijanski imam jedva 3, profka me ne voli i ja mislim da znam za 4 najmanje, iako objektivno ne znam pa se ja odlucila na skolsko prijaviti! I gle cuda - prag je 45, ja imala 46 bodova i prosla S tim da sam bila 15-a od nas 18. Dakle svi su skoro prosli Nevjerojatno. Profka bi me streljala, jer zna da pojma nemam i samo ću ju osramotiti u četvrtak! A u pon i ut nemam nastave, vjezbamo ,a u srijedu ne moram doc u skolu, to cu doma s deckom vjezbat matematiku
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 23:16   #4
matematika 5., 6., 7., 8. razred nikada dalje od opcinskog
isto i s kemijom i raculastvom...

a sada pripremam osnove!! to bi moglo biti nesto...imamo odlicnu profesoricu!!
prosle godine je decko iz mog razreda bio 2. na drzavnom a ove godine idemo on i ja zajedno...
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 00:49   #5
8 razred - državno iz njemačkog i ekologije...al se ne hvalim..
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 01:42   #6
hm...

hrvatski:
gimnazija: 3. raz (zup)

matematika:
osnovna: 4./5./6./7./8. raz.. (opcinsko/zupanijsko...jedne godine skoro otisao na drzavno, pih)

grcki:
gimnazija naravno: 3.raz

zemljopis:
gimn: 1./ 2./3. raz

i nest na sta sam jako ponosan

medjunardno natjecanje iz latinskog u arpinu (italija)
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 11:25   #7
covjece, svaka cast!!!! to je stvarno pohvalno!!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 13:13   #8
Evo...ja idem na županijsko iz latinskog

inače, bila sam u 7. raz. na povijesti- županijsko

i na engleskom u varšavskoj- bezveze

eng- školsko (8.raz.)
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 14:24   #9
...ja sam u osnovnoj bil na općinskom iz geografije (čini mi se u 8. razredu).....onda sam bio na gradskom i županijskom iz fizike (isto osmi razred)....

u srednjoj sam bio jednom na školskom iz biologije.....ali, to smo mi dečki (nas petorica......u biti, nismo svi išli...vi`š, vi`š......ja sam samo u četvrtom išao na natjecanju......ali, kroz te četiri godine, sva petorica smo bili barem jednom) išli iz zajebancije a i dobili smo petice....

....i još jedno natjecanje.....je škola, ali glazbena....išao sam na županijsko gitarističko natjecanje.....falilo mi je devet bodova da idem dalje......a kasnije se ustanovilo da se, ne znam iz kojih razloga, ovima iznad mene dodalo još par bodova, a meni oduzelo......a znam da tu nije samo slučaj krivo zbrojenih bodova ....možda tu zvučim kao prolupali i propali gitarist, ali istina je (ne ovo da sam prolupao nego ovo s bodovima)

Pozdraf...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 20:21   #10
A eto,u zadnje vrijeme idem tek tolko da idem,da vidim šta ima novog i tak.A najbolje mi je kad si zapalim čik ispred zgrade il tak neke,a oni me mali šmokljani gledaju i od čuđenja stežu u rukama knjige koje znaju napamet...
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 21:50   #11
moje 1. i zadnje natjecanje, negde u 8. ili 7. osnovne.... iz biologije..... županijsko.... ma.... negde sam 14. bila.....
aaa.... sad sam se sjetila! se računa kaj sam u zboru muzičke škole i međunarodni smo prvaci? valjda se računa... haha.... prvakinja sam.... haha.....
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 00:04   #12
Quote:
*Deathless* kaže:
se računa kaj sam u zboru muzičke škole i međunarodni smo prvaci? valjda se računa... haha.... prvakinja sam.... haha.....

Ček, a kakav je to zbor? Black/death pjevači?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 13:11   #13
Ma ne Obican skolski zbor....samo malo kvalitetniji, jer ipak to pjevaju djeca koja provjereno imaju sluha
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 16:29   #14
uuu, zakaj se ne čudim da je Sid otvorio topic 'Natjecanja'
(sad će bit maaaad )

ja sam u osnovnjaku bila na natjecanjima iz: zemljopisa, kemije, prve pomoći, engleskog

ma bilo je toga puno više, ne mogu se sad sjetit

a u srednjoj nisam bila ni na jednom
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 21:48   #15
Quote:
Luđakinja kaže:
uuu, zakaj se ne čudim da je Sid otvorio topic 'Natjecanja'
Zato jer je na matematici prije par dana bio 52.(slovima:pedesetdrugi) pa je isao vidjeti da nade na jos neki srodni propali slucaj s kojim ce dijeliti svoje netalentirane osjecaje
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 21:53   #16
Quote:
Sudden Sid kaže:
Zato jer je na matematici prije par dana bio 52.(slovima:pedesetdrugi) pa je isao vidjeti da nade na jos neki srodni propali slucaj s kojim ce dijeliti svoje netalentirane osjecaje


damn. a do sada je bas dobro islo.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 21:57   #17
ma SS, znaš da te samo malo zezam
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 20:39   #18
ni black/death zbor.... al bi bilo fora da je .... haha...... djeca koja provjereno imaju sluha? pa možda i imam ak idem u srednju muzičku.....al..... khm...... ne mora biti....
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 21:04   #19
Quote:
Luđakinja kaže:
ma SS, znaš da te samo malo zezam
Ma znam, Luda
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 21:58   #20
Quote:
Sudden Sid kaže:
Zato jer je na matematici prije par dana bio 52.(slovima:pedesetdrugi) pa je isao vidjeti da nade na jos neki srodni propali slucaj s kojim ce dijeliti svoje netalentirane osjecaje
evo, jedan moj frend je u osmom osnovne išao na sva moguća natjecanja od kemije i biologije do povijesti i engleskog
i najbolji rezultat mu je bilo predzadnje mjesto
ili kad je zadnje dijelio s još nekim
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.