Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 20:04   #81
Quote:
betyu kaže: Pogledaj post
Pa meni se cini da si si sama odgovorila na pitanje. Ako je oralno zadovoljavanje jedino sto te zadovoljava onda se koncentrirajte na takav nacin sexa. Ne uzivaju sve zene podjednako tijekom penetracije. nekima je to jedini nacin svrsavanja dok drugima treba mix a trece samo oralac moze dovesti do vrhunca.
Ocito sam ja od tih zena koje samo oralac moze dovest do vrhunca, ali sam cin sexa ne. Da pojasnim, dobro mi je npr.5 min dok me on oralno zadovoljava, a kad nakon toga dodje do sexa cijelo vrijeme ne osjecam nista. Znaci otprilike u sexu koji nam traje oko 15 min do sat vremena, ja uzivam samo u tih 5 min. Ne kazem da mi je lose ali kako mi nece dopizdit samo se koncentrirat na takav nacin sexa.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 20:14   #82
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Ocito sam ja od tih zena koje samo oralac moze dovest do vrhunca, ali sam cin sexa ne. Da pojasnim, dobro mi je npr.5 min dok me on oralno zadovoljava, a kad nakon toga dodje do sexa cijelo vrijeme ne osjecam nista. Znaci otprilike u sexu koji nam traje oko 15 min do sat vremena, ja uzivam samo u tih 5 min. Ne kazem da mi je lose ali kako mi nece dopizdit samo se koncentrirat na takav nacin sexa.
Da li ste isprobali sve vrste poza?
Da li je postojala iti jedna jedina poza u kojoj si ti osjećala da bi mogla doživiti vrhunac?
Probaj da ti malo glavićem više podraži klitoris prije nego uđe u tebe.
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 22:24   #83
Dobro je kad neko ne uziva u seksu. On se onda ni ne mora torbat.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 23:04   #84
da ti nisi lezbo? provlace li te zene, jer te ocito penis ne pali
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 23:25   #85
QUOTE=_Silva_;31005610]
Pokusali smo razne tehnike, npr trenutak prije nego sto dozivim klitoralni orgazam da sklonim ruke a da on nastavi se igrat s mojom vaginom, no. ta taktika ko i sve jedna je bila bezuspjesna.

QUOTE]

pa upravo ovo je greška, baš tad kad si osjetila da ćeš svršiti nisi trebala prekidat sa stimulacijom klitorisa, nego pojačat, a on još više ubrzat s penetracijom. znači dok te drma taj klitoralni još više se nabijaš...i to ti je to, ma nema tu puno filozofije, ovakav, onakav orgazam
baby gotterdamerung is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 01:13   #86
ma dajte ja bih rekla da je ovo neki fejk racun!

Prijevod : mislim da silva nema vise od 15 godina niti je ikada imala spolni odnos, samo joj je malo dosadno u zivotu, pa gleda na forumu svakakvih podtopica ima pa i ona odlucila malo napravit il trebam rec izmislit topic sa ne postojecim problemom
MAKY<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 01:31   #87
Quote:
MAKY<3 kaže: Pogledaj post
ma dajte ja bih rekla da je ovo neki fejk racun!

Prijevod : mislim da silva nema vise od 15 godina niti je ikada imala spolni odnos, samo joj je malo dosadno u zivotu, pa gleda na forumu svakakvih podtopica ima pa i ona odlucila malo napravit il trebam rec izmislit topic sa ne postojecim problemom
I meni se tako čini... Da je kada doživjela pravi orgazam pucala bi joj p..ka da li je vaginalni ili klitoralni
Bida_bada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 04:34   #88
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Ja sam svom decku rekla da ne mogu dozivit vaginalni orgazam, u tome ne glumim. On to shvaca i trudi se mene zadovoljit, stvarno se trudi jer mu nije svejedno. Uvijek ako on zavrsi, prije ili tjekom sexa posto zna da nemogu dozivjet orgazam to mi nadoknadi igrajuci se s mojim klitorisom na svakakve moguce nacine. Ne znam kako vise mogu razviti klitoralni orgazam, stvarno neznam. Tjekom sexa uvijek diram klitoris, dozivim orgazam ali nije mi to toliko ugodno, cak sam i pokusala trenutak prije nego sto cu svrsiti sklonit ruke s klitorisa kako bi osjetila nesto u vagini, ali bezuspjesno. Ja vise nemam sta da istrazujem i sta da probam sto nisam prije.
Nemogu nakon 2 godine reci mu da nisam nista bas nista osjecala,nadam se da me shvacate. mozda mu jednog dana i kazem ako bas vise nemognem izdrzati ali zasad sam se odlucujem za forum.
Hvala ti na savjetima, pozdrav.


Kazes da mu nemozes nakon 2 godine reci... Znaci da se tvoja veza jednim dijelom temelji na lazi, a poanta veze je da ne bude laganja... mozda te podsvjesno i to pati.... koliko sam shvatila, ti vise nemas s njim nikakve orgazme... Mozda zato sto vec unaprijed si sama sebi u mozgu stvorila misao, ok, jos jedan beuzspjesan sex za mene, a da toga nisi ni svjesna jer ne zelis priznati... razgovaraj s njim... malo odustanite neko vrijeme od sexa... on ima nacine na koje ce se olaksati, a tebi se mozda vrati zelja... pa probaj opet...
Znam kako ti je i ja sam imala taj problem... na kraju sam ostavila decka jer jednostavno nije bilo smisla... a voljeli smo se... sjeli i razgovarali i shvatili da nije to to... i dovidjenja.... nema tu puno izmisljanja....
huricane-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 08:59   #89
Nađi curu
drazen-gt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 11:39   #90
Quote:
MAKY<3 kaže: Pogledaj post
ma dajte ja bih rekla da je ovo neki fejk racun!

Prijevod : mislim da silva nema vise od 15 godina niti je ikada imala spolni odnos, samo joj je malo dosadno u zivotu, pa gleda na forumu svakakvih podtopica ima pa i ona odlucila malo napravit il trebam rec izmislit topic sa ne postojecim problemom
Meni se isto čini kao muljaža... nema šanse da cura ništa ne osjeti prilikom penetracije, al baš ništa...
__________________
ako jesi dišeš - ako dišeš govoriš - ako govoriš pitaš - ako pitaš misliš - ako misliš tražiš - ako tražiš doživiš - ako doživiš učiš - ako učiš rasteš - ako rasteš želiš - ako želiš nađeš - ako nađeš sumnjaš - ako sumnjaš ispituješ - ako ispituješ razumiješ - ako razumiješ znaš - ako znaš želiš znati više - ako želiš znati više - živ si :)
lucky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 22:59   #91
Quote:
lucky08 kaže: Pogledaj post
Meni se isto čini kao muljaža... nema šanse da cura ništa ne osjeti prilikom penetracije, al baš ništa...
Molim vas prestanite mislit da nesto muljam, kao da nema ovakvih zena kao ja. Vjerujte mi bas mi se je par javilo u inbox bas sa slicnim problemom.
Izjasnila sam svoj problem i trazim uzrok, stvarno ne vidim nikakve potrebe da muljam ili nesto preuvelicavam na forumu.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:27   #92
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Da li ste isprobali sve vrste poza?
Da li je postojala iti jedna jedina poza u kojoj si ti osjećala da bi mogla doživiti vrhunac?
Probaj da ti malo glavićem više podraži klitoris prije nego uđe u tebe.
Isprobali smo stvarno sve poze koje su izvedive i od kojih nas nece zaboliti kosti
I nije postojala poza koja mi je vise odgovarala, svaka je ugl isto.

Ovo zelim reci ako je imalo bitno:
Al inace tjekom penetracije ja osjecam nesto ako se moze nazvat necim,iako je prije nista nego nesto.
Hmmm, neki blagi osjecaj nekad, nemogu da ti to opisem, nije bas da boli a nije ni ugoda. nemogu rec da uzivam i da je taj osjecaj imalo intenzivan, znam samo da mi tad stimulira tu g-tocku,ali vjerujte mi ni U od ugode.
To je inace jedini"osjecaj" koji dozivim, i to samo ako pravo ubrza.
No sigurna sam da necete razumit a i kad bi razumjeli mislim da tu nema pomoci da a taj "osjecaj" vise razvijem u ugodu.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:36   #93
Quote:
huricane-girl kaže: Pogledaj post
Kazes da mu nemozes nakon 2 godine reci... Znaci da se tvoja veza jednim dijelom temelji na lazi, a poanta veze je da ne bude laganja... mozda te podsvjesno i to pati.... koliko sam shvatila, ti vise nemas s njim nikakve orgazme... Mozda zato sto vec unaprijed si sama sebi u mozgu stvorila misao, ok, jos jedan beuzspjesan sex za mene, a da toga nisi ni svjesna jer ne zelis priznati... razgovaraj s njim... malo odustanite neko vrijeme od sexa... on ima nacine na koje ce se olaksati, a tebi se mozda vrati zelja... pa probaj opet...
Znam kako ti je i ja sam imala taj problem... na kraju sam ostavila decka jer jednostavno nije bilo smisla... a voljeli smo se... sjeli i razgovarali i shvatili da nije to to... i dovidjenja.... nema tu puno izmisljanja....
Napisala sam u proslom postu da sam mu rekla svoj problemi on je to shvatio. Bar se sad osjecam lakse, no naravno da me problem podsvjesno pati jer mu ne mogu pronac uzrok.
Ja s njim mogu doziviti klitoralni orgazam bez problema. I ne sex mi se ne svodi na iscekivanja orgazma ili osjecaja ugode zato jer sam navikla na jedno veliko NISTA,

No bitno je da se nisam prestala truditi (bar ne jos) jer u zadnje vrijeme intenzivnije radimo na meni, no opet razocarano moram reci da idalje nema nikakve promjene na bolje.
I ne vidim razlog zasto bi ostavila decka zbog toga, zar je stvarno bio najveci razlog sex da ti ostavis svoga bivseg?
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:40   #94
Quote:
baby gotterdamerung kaže: Pogledaj post
QUOTE=_Silva_;31005610]
Pokusali smo razne tehnike, npr trenutak prije nego sto dozivim klitoralni orgazam da sklonim ruke a da on nastavi se igrat s mojom vaginom, no. ta taktika ko i sve jedna je bila bezuspjesna.

QUOTE]

pa upravo ovo je greška, baš tad kad si osjetila da ćeš svršiti nisi trebala prekidat sa stimulacijom klitorisa, nego pojačat, a on još više ubrzat s penetracijom. znači dok te drma taj klitoralni još više se nabijaš...i to ti je to, ma nema tu puno filozofije, ovakav, onakav orgazam
Pa tu tehniku i mnoge druge svaki, bas svaki put prakticiramo. Znaci ne fali mom klitorisu stimulacije tjekom penetracije, no inace vise uzivam tjekom stimuliranja klitorisa na oralni nacin, a manje u sexu. No vise mi je i preko glave tih klitoralnih orgazama jer tijekom sexa ako ne stimuliram klitoris necu nista osjetiti tako da mislim da ima filozofije ovakav ili onakav orgazam.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 23:59   #95
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Pa tu tehniku i mnoge druge svaki, bas svaki put prakticiramo. Znaci ne fali mom klitorisu stimulacije tjekom penetracije, no inace vise uzivam tjekom stimuliranja klitorisa na oralni nacin, a manje u sexu. No vise mi je i preko glave tih klitoralnih orgazama jer tijekom sexa ako ne stimuliram klitoris necu nista osjetiti tako da mislim da ima filozofije ovakav ili onakav orgazam.
dosta cura ne može svršiti bez stimulacije klitorisa, ali uz to paše i penetracija, dakle kombinacija to dvoje dovodi do orgazma
da li u toku oralnog sexa kad se napališ poželiš da ti ga stavi ( zvučim baš glupo, al neznam kako bi drugačije pitala) ?
baby gotterdamerung is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:17   #96
Quote:
baby gotterdamerung kaže: Pogledaj post
dosta cura ne može svršiti bez stimulacije klitorisa, ali uz to paše i penetracija, dakle kombinacija to dvoje dovodi do orgazma
da li u toku oralnog sexa kad se napališ poželiš da ti ga stavi ( zvučim baš glupo, al neznam kako bi drugačije pitala) ?
Da ali do kakvog orgazma vodi ta kombinacija? neznam kako je kod drugih zena.

Pa nek stavi ako hoce, nece mi smetati ali nakon sto ja dozivim orgazam.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:23   #97
Ne paše ti kad je kurac unutra Ovo prvi put čujem

No dobro, mlad sam...još ću svašta čuti kako kaže moja mama

Tebe ne pali taj tvoj lik. To je dijagnoza...moje mame, razgovarali smo o tebi jutros
Tuareg Kel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:25   #98
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Ocito sam ja od tih zena koje samo oralac moze dovest do vrhunca, ali sam cin sexa ne. Da pojasnim, dobro mi je npr.5 min dok me on oralno zadovoljava, a kad nakon toga dodje do sexa cijelo vrijeme ne osjecam nista. Znaci otprilike u sexu koji nam traje oko 15 min do sat vremena, ja uzivam samo u tih 5 min. Ne kazem da mi je lose ali kako mi nece dopizdit samo se koncentrirat na takav nacin sexa.
ne seri duse ti........
pglife is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:03   #99
Curo.... 100 rješenja ti je dano, 101 si odbila, ništa ti ne odgovara, sve si isprobala, malo seruckaš, ha? Kao, to te toliko mori? Pošto studiraš, ajde lijepo uči i zaboravi na seks(ako bi ti to tako mogla nazvati).... Svi imamo probleme, tražimo savjete, ali ih i prihvatimo.... Ti ih tražiš, ali ti kroz jedno uho uđu a kroz drugo izađu, samo tako ih odbaciš.... Nemoguće da nijedno od ovih rješenja nije ono pravo.... Ajde se malo zapitaj.... de molim te, ako boga znaš.....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:56   #100
Quote:
Tuareg Kel kaže: Pogledaj post
Ne paše ti kad je kurac unutra Ovo prvi put čujem

No dobro, mlad sam...još ću svašta čuti kako kaže moja mama

Tebe ne pali taj tvoj lik. To je dijagnoza...moje mame, razgovarali smo o tebi jutros:)


ont , silva ja stvarno mislim da ti imas psihicki nekih problema sa penisom i penetracijom

pa kud ces bolji osjecaj nego kad on onako vruc i tvrd prodire u tebe vlaznu
kad te lize ljubi dira, a p*a samo pulsira i ceka da joj se zabije... pa to je ko kad te uzasno svrbi taban pa se sva najezis kad ga dobro poceses...
uh... rastopim se samo od misli
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger