Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 14:56   #81
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Pa evo jučer 18.9. stranački drugovi iz Rijeke, drug Obersnel i drug Komadina, jasno i glasno daju podršku Milanoviću. Što ih je natjeralo na to? Pa recimo uzdrmana pozicija Linića zbog afere JPS-a ?
Linic i Komadina koliko sam cuo nisu bas u ljubavnoj idili

Ne vidim ionako neku konkretnu vezu, kako bi cmarenje Milonavicu utjecalo na istrzivanje potencijalne korupcije u Linica koju se ne provodi u RH?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:58   #82
Quote:
Cionist USA kaže: Pogledaj post
Ako bi zastupnici HNS-a bili za.Uz kompletnu oporbu imali bi dovoljno ruku da izglasaju nepovjerenje vladi.Bilo bi ustvari dovoljno da ministri iz HNS-a podnesu ostavke.
HNS ce vjerojatno na nekim hipotetskim prijevremenim izborima dobiti manje glasova nego na proslim, nije im u interesu.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:08   #83
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
I ako je pusti napravit ce grsku....
a sad mi je lino pisat referat zasto......pametna si skuzit ces....

Pomest u roku od 10 dana ,ako to ne napravi gotov je......
neće, neće...barem ne sada. preslaba je ipak ta ekipa koja bi sad, na brzaka, dok je šef u gabuli, htjela na vrh

štoviše, ako ju Zoki bolje poznaje (ako ne, nije mu se problem raspitat) onda zna da bi ona - kad bi ju išao sad izbacivat - tek onda napravila veliku galamu, ali zbilja veliku da ga diskreditira (nisam ja badava napisala da je Kolarićka "mala" Pusićka - neću ti sad pisat koje frke sam imala kad sam joj jednom zgodom, nebitno sad kontekst, rekla: čuj, nisam ti ja Račan, a ja sam ipak malo tvrđi oraščić

no, ta njena galama OPET ne bi bilo dovoljna da ga se samo zbog toga makne. čak ni da ga bitno oslabi. kako je Pittman, napisao, ovo je "sitniš", Zokiju tek dodatna gnjavaža.

riješit će to on kad riješi sad ove glavne frke. a onda čak neće ni trebat. nebitna je njemu jedna kolarićka..
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:13   #84
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
HNS ce vjerojatno na nekim hipotetskim prijevremenim izborima dobiti manje glasova nego na proslim, nije im u interesu.
Nema šanse da bi HNS sam dobio 12 mjesta, i zato od njih ne očekujem razvrgavanje koalicije
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:14   #85
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
HNS ce vjerojatno na nekim hipotetskim prijevremenim izborima dobiti manje glasova nego na proslim, nije im u interesu.
Na prošlim izborima su osvojili 14 mandata što je najviše u protekle 23 godine i najviše što će osvojiti u slijedeće 23 godine. U najoptimističnijoj varijanti HNS na prijevremenim izborima osvaja pola od tih 14 mandata. Plus gubitak javnih poduzeća koja sada kontroliraju njihovi kadrovi.

Iz istog razloga ni HSS nije izlazio iz koalicije s HDZ-om. Imali su 6 zastupnika, par ministara i državnih firmi i bilo je jasno da na idućim izborima neće osvojiti toliko nego će završiti u opoziciji. Na kraju su osvojili jedan jedini.
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:18   #86
Quote:
IQ007 kaže: Pogledaj post
neće, neće...barem ne sada. preslaba je ipak ta ekipa koja bi sad, na brzaka, dok je šef u gabuli, htjela na vrh

štoviše, ako ju Zoki bolje poznaje (ako ne, nije mu se problem raspitat) onda zna da bi ona - kad bi ju išao sad izbacivat - tek onda napravila veliku galamu, ali zbilja veliku da ga diskreditira (nisam ja badava napisala da je Kolarićka "mala" Pusićka - neću ti sad pisat koje frke sam imala kad sam joj jednom zgodom, nebitno sad kontekst, rekla: čuj, nisam ti ja Račan, a ja sam ipak malo tvrđi oraščić

no, ta njena galama OPET ne bi bilo dovoljna da ga se samo zbog toga makne. čak ni da ga bitno oslabi. kako je Pittman, napisao, ovo je "sitniš", Zokiju tek dodatna gnjavaža.

riješit će to on kad riješi sad ove glavne frke. a onda čak neće ni trebat. nebitna je njemu jedna kolarićka..
Naravno da je nebitna, al tuce mu na tastinu...
tipa ko si ti tamo neka koja meni pametujes....ako je dosljedan maknit ce je iz gusta da je zgazi.....

Al ovo se slazem moglo bi se odgoditi do okoncanja ove frke sa EU....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:40   #87
@trivial
@the edge

Pitah ono za velika slova Premijera osobu na kroatistici koja se bavi normom, ovo je odgovor ako kome sto znaci:

Quote:
A Premijer... pa, ako se spominje premijer samo funkcijom, bez imena i prezimena, a zna se iz konteksta da se radi o jednom određenom premijeru, neki su pravopisi dopuštali po želji pisanje velikim slovom, uz opasku da u tome ne treba pretjerivati. Kako ljudi čitaju uvijek sve napola, tako su i to pa su počeli pisati velikim slovom uvijek kad ne slijedi iza ime. Nikad tako nisam pisala jer ne vidim opravdanost. I osobno mi je smiješno kad mi netko pošalje mejl s "Poštovana (*uklonjeno radi privatnosti*)" i odmah mi zvuči ulizujuće. Ima tu malo feudalizacije u tome pisanju ;-)
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:44   #88
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Linic i Komadina koliko sam cuo nisu bas u ljubavnoj idili

Ne vidim ionako neku konkretnu vezu, kako bi cmarenje Milonavicu utjecalo na istrzivanje potencijalne korupcije u Linica koju se ne provodi u RH?
Beljki.Jasno je da Obersnel dobro sluša Linića, kao što je jasno da je i Komadina Linićev čovjek, i tko ih je mogao natjerati na ovu ljubav pred kamerama, ako ne Linić.
Da službeno nije javnosti poznato da postoji istraga o JPS-u, jer bi takva informacija jako naštetila Liniću kao "čovjeku bez novaca", a da li će stranci što učiniti, čisto sumnjam jer su stranci i pomogli ovoj vlasti da sjednu na vlast, no, isto tako mogu i "pomoći" da odu s vlasti.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:49   #89
Po cemu je jasno? Mislim, ne kazem da nije tako. ALi "jasno je" je otprilike kao "jasno je da Bog postoji"... vjerska tvrdnja

Pa nije li receno da je ona neka baba u Trst isla tuzakat Linica?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:54   #90
Quote:
Razbijač kaže: Pogledaj post
Napokon iz SDP-a jedan glas razuma.

Nadam se da nije i jedini.

Volio bih da ovdje čujem mišljenje o ponašanju Zorana Milanovića i od drugih članova, simpatizera pa i glasača SDP-a.
Nažalost neće polučiti nekakvog rezultata, a mogla bi imati većih problema, jer tucet poslušnika već čeka da zauzme njezino mjesto.
Ipak, čestitka na hrabrosti.
bomac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 19:56   #91
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Po cemu je jasno? Mislim, ne kazem da nije tako. ALi "jasno je" je otprilike kao "jasno je da Bog postoji"... vjerska tvrdnja

Pa nije li receno da je ona neka baba u Trst isla tuzakat Linica?
Beljki. Da živiš u Rijeci znao bi da je Linić prvi neformalni Gazda koji isključivo kadrira, pa recimo i od razine direktora ViK-a (Vodovoda i kanalizacije).Svi ljudi pak iz Rijeke u Zagrebu su njegov izbor, ali su i vodeći ljudi riječkog HDZ-a po njegovoj mjeri, odnosno maknuti su oni koji su mu oponenti iz HDZ-a.
Tvoja usporedba moga jasno s Bogom je uvredljiva za mene kao vjernika.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:15   #92
Brzinom većom od 365 "lexa perkovića", ego-manijak je izbacio Aleksandru Kolarić iz SDP-a

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...ex/701490.aspx
Razbijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:25   #93
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Po cemu je jasno? Mislim, ne kazem da nije tako. ALi "jasno je" je otprilike kao "jasno je da Bog postoji"... vjerska tvrdnja

Pa nije li receno da je ona neka baba u Trst isla tuzakat Linica?
Nije išla tužakat nego iznijeti dokaze o Linićevim netransparentnim aktivnostima koje Bajić neće da vidi iako su mu isti dokazi predoćeni.

Možda saznamo od talijanske policije tko je vlasnik računa u tršćanskoj banci , kad to nemožemo od Bajića.

Nešto je Linić posljednje vrijeme jako napet i nekontrolirano reagira na bilo koju kritiku od strane oporbe ili na "neugodna" pitanja novinara.
Danas je opet imao "svojih pet minuta" u Saboru
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:27   #94
Quote:
Razbijač kaže: Pogledaj post
Brzinom većom od 365 "lexa perkovića", ego-manijak je izbacio Aleksandru Kolarić iz SDP-a

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...ex/701490.aspx
To je bilo za očekivati isto kao i da će sunce sutra opet izaći na istoku.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:29   #95
Quote:
bomac kaže: Pogledaj post
Nažalost neće polučiti nekakvog rezultata, a mogla bi imati većih problema, jer tucet poslušnika već čeka da zauzme njezino mjesto.
Ipak, čestitka na hrabrosti.
Evo izgleda da sam pogodio. Prompto izbačena iz stranke. Predvidljivo. Poltorni mogu u miru nastaviti pljeskati Vođi.
bomac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:34   #96
Zbog ove debilne odluke više neću glasati za SDP dok se Milanovića ne makne s čela stranke i Vlade. Čovjek je šansu propustio, da ga sutra zamijene, bilo bi savršeno.
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:44   #97
Quote:
Razbijač kaže: Pogledaj post
Brzinom većom od 365 "lexa perkovića", ego-manijak je izbacio Aleksandru Kolarić iz SDP-a

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...ex/701490.aspx
Ovo je bilo zaista brzo (a to opet znači da je pogodila 'u živac' svojim tekstom)... Nego jel su ispoštivane sve 'demokratske' procedure potrebne za izbacivanje nekoga iz stranke ('brisanje iz članstva')? Ili će se to povlačiti po stranačkim 'sudovima časti' još neko vrijeme?

Uglavnom sada je jasno kako se dobiva 'najšira i bezuvjetna demokratska podrška' u stranci.
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:46   #98
Prvo izbori s jednim kandidatom, onda izbacivanje svi istomišljenika, ali dobro, barem su drukčiji od HDZ-a
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:48   #99
prestrašno.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:49   #100
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prvo izbori s jednim kandidatom, onda izbacivanje svi istomišljenika, ali dobro, barem su drukčiji od HDZ-a
Izborni pobjednici se potvrđuju, ako ne znaš.
Kada je SDP 2007. izgubio izbore, bilo je protukandidata. Kovačević i Vidović.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.