Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 03:20   #6922
Uz neizbježno namontirane prolaznike tzv. jambreke koji HOĆEJU dat novce na nekaj pametnije.
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:25   #6923
Eto Milića natrag
Quote:
nove serije Gorana Milića Tada & sada, koja uspoređuje kako smo živjeli nekoć, a kako živimo sad.
http://vijesti.hrt.hr/404904/1jesens...ske-televizije
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:56   #6924
Apeliram na ravnateljstvo HRT

Molim Vas radi mentalne higijene i uštede novčanih sredstava udijelite otkaz i učinite uslugu budućim generacijama, slijedećim osobama;

Jozo Barišić
Branimir Farkaš
Tončica Čeljuska
Katarina Periša Čakarun
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:28   #6925
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Apeliram na ravnateljstvo HRT

Molim Vas radi mentalne higijene i uštede novčanih sredstava udijelite otkaz i učinite uslugu budućim generacijama, slijedećim osobama;

Jozo Barišić
Branimir Farkaš
Tončica Čeljuska
Katarina Periša Čakarun
Ma treba većinu HRTa privatizirati. Jedino HTV3 i Hrvatski radio zaslužuju da ih se dalje financira. Vjerujem da bi se Vlada mogla zaraditi po koju milijardu kada bi prodala HTV2.

Nažalost nema (ozbiljne) političke snage koja bi to uradila.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:50   #6926
HDZ se na svojim službenim stranicama i društvenim mrežama pohvalio time kako “opet otvaraju dopisništva HRT-a koja su ukinuli Radman i SDP”.

i time je i službeno potvrđeno da je HTV stranačka televizija
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:58   #6927
A gdje je Split??

Quote:
Gospodo, evo zašto vam pada gledanost: HRT ne zna gdje se na karti nalazi Split?!
http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...i-nalazi-split

Koji klauni
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:44   #6928
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Mora da je u grafiku HRT-a došla neka zlatna mladež, tete koje su prije radile karte su sad već sve u penziji, koliko znam
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 04:54   #6929
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
HDZ se na svojim službenim stranicama i društvenim mrežama pohvalio time kako “opet otvaraju dopisništva HRT-a koja su ukinuli Radman i SDP”.

i time je i službeno potvrđeno da je HTV stranačka televizija
Koliki moras biti moron da ukines dopisnistvo iz Mostara,ono...
Zamisli da netko na RTS u Bg odluči da im ne treba dopisnistvo iz Banja Luke..zapravo ne mogu zamisliti,takvih morona oni zasigurno nemaju.
Patentirati i brandirati sdp kao izvorni hrvatski proizvod.
Fino to zamislilo,i onda kada zbrojis broj ukinutih konzularnih predstavnistava za glasovanje u inozemstvu dođes do lipih zakljucaka
splitman30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:50   #6930
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ma treba većinu HRTa privatizirati. Jedino HTV3 i Hrvatski radio zaslužuju da ih se dalje financira. Vjerujem da bi se Vlada mogla zaraditi po koju milijardu kada bi prodala HTV2.

Nažalost nema (ozbiljne) političke snage koja bi to uradila.
Svakako, reforma.
Novi model rada.

Model rada gdje je voditelj u odnosu prema poslu profesionalac, kreativac, čovjek koji ima ideje...A kada to sve nema, dolazi drugi..Sa burze, sa natječaja sa izbora kako je i potrebno.
Sadašnje stanje na HRT je takvo da voditelj ima su-voditelja i ko-voditelja i jednog djelatnika, odnosno da ima više dobro plaćenih voditelja svih vrsta koji nadjačavaju same zaposlenike u broju.

Pa, ako moramo biti realni, ne može dovijeka raditi čitav novinarski korpus na način stare socijalističke metode zaposlenja do konca radnog vijeka.
Nije fer prema društvu.
Nije fer prema onima koji financiraju HRT.

Potrebne su promjene upravljanja kadrovima.
Nužno je testiranje za očevidno mentalno zakinute pojedince poput Farkaša, Barišića, Čakarun, Čeljuske koji su štetočine, koje zaprimaju vrhunsku plaću u odnosu na svoj doprinos.
Sjetite se samo Hloverke..Ta grozna baba ima plaću 14.000 i čin bojnice..Pa to je uvreda zdravom razumu..To je pljuska društvu koje vrednuje kvalitetu.

Moramo imati nacionalnu tv kuću koja ima protok ljudi, koja uzima samo najbolje, koja nije podložna sindromu uhljeba i parazita..
Naravno, za to nam je potrebna Uprava i otklon politike koja ima kancirogeno djelovanje na HRT.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:10   #6931
HRT hiperventilira jer je Direktno.hr izabralo Kovačića za mistera; jutros je gostovao u dvije emisije
Jutros su ugostili Kovačića i urednicu Direktno.hr-a na Prvom programu i Radio Sljemenu

http://www.telegram.hr/politika-krim...ijenilo-zivot/

Mentalna dob takvih manevara i takve vrste oduševljenja - oko 13 godina starosti.

A onda još ovo kao šlag na tortu -
"U petak je, nakon što ga je portal blizak HDZ-u izabrao za mistera, Kovačić izjavio kako je ovo “potvrda vjerodostojnosti i povjerenja u HRT.”
Pa onda "ljudi ocjenjuju po svojim kriterijima" (a "ljudi" su direktno, odnosno HDZ-ov portal). Pa se ne daju "mainstream medijima" (!).

Cijeli članak je za jedan kvalitetan facepalm. Ovako -


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 05:37   #6932
Vidjela sam sinoć da se time hvale na fejsu. Nisam ni otvorila vijest da vidim tko ga je izabrao, mislila sam da je neki HRT-ov interni natječaj za miss i mistera i to mi je već bilo dovoljno ludo, a kad ono...

Može li ta televizija niže?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:27   #6933
Meni je drago gledati uništavanje HRT-a od strane HDZ-a.
Ni sam ni očekivao da HDZ ima sposobne kadrove da od HRT-a napravi ponovno najutjecajniju medijsku kuću, koja bi bila za široke mase gledljiva.
Slično je HDZ uništavao i Vjesnik, pa Liniću nije ništa drugo preostalo nego da ih ugasi.

To se zove stvarno peh.
Nakon drugo vremena imaš vlast na HRT-u, a nitko tvoj program ne gleda.
Dabogda imao, pa nemao.

Ostale nacionalne televizije i baš ne simpatiziraju HDZovu vlast.

Novu TV je preuzeo vlasnik lijevoliberalnog infokanala N1, a informativni program RTLa je dao nogu Mirjani Hrgi.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:56   #6934
Ne bih N1 nazvao toliko lijevoliberalnim koliko objektivnim i kvalitetnim kanalom

Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Vidjela sam sinoć da se time hvale na fejsu. Nisam ni otvorila vijest da vidim tko ga je izabrao, mislila sam da je neki HRT-ov interni natječaj za miss i mistera i to mi je već bilo dovoljno ludo, a kad ono...

Može li ta televizija niže?
Daj zamisli ti to.
"Hdz je izabrao našeg urednika/voditelja za mistera voditelja."
Na toj nam je HRT razini.



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:00   #6935
S obzirom da Z1 uskoro prestaje biti desnicarska tv, bas me zanima di ce bujica, bit ce fora kad kepec zavrsi na hrt-u i tak zabije zadnji cavao u lijes...
dokle-vise is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:27   #6936
Quote:
dokle-vise kaže: Pogledaj post
S obzirom da Z1 uskoro prestaje biti desnicarska tv, bas me zanima di ce bujica, bit ce fora kad kepec zavrsi na hrt-u i tak zabije zadnji cavao u lijes...
zašto?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 11:50   #6937
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
zašto?
Nesluzbeno, kazem nesluzbeno izgleda da i z1 preuzima n1, mislim isti vlasnik...
dokle-vise is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:20   #6938
Nakon svih cirkusa koje smo u vezi HRT-a imali - gdje se smjenjivalo NO koji je upozorio na konkretne koruptivne radnje (!) - show se nastavlja na sljedeći način.

Saborski odbor za jednoumlje, propagandu i pranje mozga, pardon, medije, izigrava dogovor i u NO bira isključivo sebi podobne.

Saborski Odbor za medije izabrao nove članove Nadzornog odbora HRT-a, oporba bjesni
Nije poštivan dogovor prema kojem oporba predlaže jednog člana, a vladajuća većina tri

http://www.telegram.hr/politika-krim...oporba-bjesni/

"Ovakav izbor je izazvao žestoke reakcije oporbe koja je prozvala vladajuće da su prekršili dogovor prema kojem oporba predlaže jednog člana, a vladajuća većina tri. SDP-ov Nenad Stazić zbog toga je zatražio i odgodu sjednice Odbora.

OPORBA TRAŽILA ODGODU GLASANJA

“Ovo je gaženje demokracije, kao da birate potpredsjednika Sabora bez dogovora. To znači da HRT više nema nadzora. Da ne bi radili demonstracije u Saboru, jer nam je dužnost da branimo demokraciju, ljubazno vas molim da odgodite sjednicu i usuglasite s predsjednicima klubova svoje i naše stranke da jedan član Nadzornog odbora HRT-a u skladu sa saborskom praksom bude kandidat opozicije. Ovo mora da je greška, da niste obavili konzultacije”, kazao je Stazić.

Rekao je i kako je oporba predlagala da u NO ostane dosadašnji član Miroslav Grgić koji je, smatraju, odlično radio svoj posao i koji poznaje situaciju. No, predsjednik Odbora Andrija Mikulić na to nije pristao pa su članovi na kraju izglasani. Mikulić je kazao kako je od razgovora s kandidatima za članove prošlo 34 dana u kojima oporba nije ponudila nikakvu inicijativu i da se stoga više nema što čekati."


Andrija Mikulić je onaj HDZ-ov predsjednik naše (zagrebačke) Skupštine.
Također je onaj isti koji je mahao Buljevim papirima i navodnim dijagnozama u Saboru u doba dok je grčevito branio Karamarka, za koje nikad nije obznanjeno kako je on do toga došao. Niti je obznanjeno zašto to nije tjerao dalje (ako smatra da nepravilnosti jest bilo).


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:35   #6939
Što se sad čudite? HRT pod Radmanom i SDP-om kao nije bio uništavan, a sad je jer ga vode vaši politički neistomišljenici? Dosljednost nula.

Oporba bijesni jer im HDZ radi ono što je SDP radio dok je bio na vlasti.

HRT je smeće od televizije, bilo pod SDP-om bilo pod HDZ-om. Ionako je takva vrsta televizije na samrti, budućnost je u servisima poput Netflixa, Amanzona i sl.

Bolji nisu ni NovaTv ni RTL. 2017 godina je, a nacionalne televizije nisu u stanju ponuditi kanal u HD kvaliteti....ni jebeni HD u 2017g. Full HD im je vjerovatno na razini znanstvene fantastike. Jedva su i 16:9 uveli.

Slovenci imaju HD već godinama, a nove produkcije na Netflixu su 4K s HDR standardom. Ovo što nacionalne televizije nude je dno dna, pravo smeće, kad otvorim HRT nakon Netflixa imam osjećaj da sam dobio dioptriju.
Stiglitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:56   #6940
Jučer u hrt dnevniku se novinarka uživo javila sa mjesta događaja da nas obavijesti što je bilo na misi.

Banana televizija za banana državu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.