Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 22:10   #141
Mene malo boli, još nisam doskočila tom problemu
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:45   #142
vec sam pisala, morate je ustipnuti da pukne vakuum i izvuci je ukoso
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 06:07   #143
Ja bih si htjela kupitu jos jednu Lunette, ali nikako da nadjem gdje ih ima u Zg. U Mulleru u Gardenu nisam vidjela...
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:35   #144
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
vec sam pisala, morate je ustipnuti da pukne vakuum i izvuci je ukoso
Nije vakum problem, problem je onaj zadnji prolazak najšireg dijela čašice.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:26   #145
Mene to isto muci ponekad. Prerastegne perineum.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:01   #146
Tocno to, Nagrispana i wakarimasen. Mislila sam da nesto krivo radim ili da sam kupila preveliku.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:49   #147
Netko je ovdje ili na zdravlju ful nahvalio ruby cup pa sam si narucila onu vecu. A i fora mi je sto kad kupis jednu casicu, oni jednu poklone curi/zeni u africi. Uglavnom, ta veca casica je samo par milimetara sira od manje pa nije u tome problem, ali gledam u nju i pitam se gdje to stane??
Narucila sam u subotu 29.07., dobila obavijest da je shippana u ponedjeljak 31.07. i danas mi je stigla. U nju dolaze upute, pamucna vrecica i bon s 15% popusta za prijateljicu. Mislim da cu, ako mi bude pasala, iskoristiti kupon da narucim manju casicu za slabije dane. Jedino sto mi je stigla 3 dana nakon sto su mi stvari prosle pa ju ne mogu testirati prije godisnjeg
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:08   #148
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Noriella - možda je izgubila elastičnost od korištenja i vrijeme je da kupiš novu?
Ma ne može se istrošiti u godinu dana. Teoretski kažu da se treba mijenjati cca svakih deset godina.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:33   #149
Htjela bih kupiti menstrualnu čašicu, ali nisam sigurna koju da kupim. Rješavala sam test i ispala mi je veća mekša čašica.Da li je dobro da naručim neku jeftiniju na ebay-u da vidim koji otprilike model bi mi odgovarao i onda kupim neku skuplju. Molim savjet.Hvala
rukica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:59   #150
Imam MeLuna čašicu nekoliko mjeseci i u principu mi je ok, ali imam jako veliki problem što se stavljanja tiče. Naime, ona se dosta često ne otvori unutra :/.

Koristim C fold i labia fold i jednostavno ne ide.
Dosta često me iziritira stavljanje i izvlačenje nekoliko puta za redom.

Stavljam je na način da je zajedno s prstima uguram unutra i onda pšustim.
No, jednostavno se ne otvori lijepo.

Može neki savjet, pomoć? Gdje griješim?

Hvala unaprijed na savjetima
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 21:31   #151
Probaj punch down?
Kad staviš unutra, malo s prstom rotiraj čašicu. Vrti ju dok se ne otvori. Meni to pomogne, bez da ju vadim van i ponovno stavljam, to fakat iziritira i počne boljeti.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 21:39   #152
ja imam melunu i nikad mi se sama ne otvori. koristim punch down fold i uvijek je otvorim tako da pritisnem odozdo ovaj na slici desni dio, na dnu udubljenja:

https://edge-azure.dayre.me/user-upl...oxl5YEjldP.jpg
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:16   #153
Probala na oba načina i dalje neće .
Mislim da bi mogla pogledati neku drugu čašicu, al me sad strah da ću takav problem imati sa svakom
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:46   #154
Meni se kako kad otvara. Ali koristim dnevne, tako da čim vidim da je procurilo, vadim i mijenjam tehniku ili poziciju. I onda zaboravim na nju sljedećih 6-7 sati. Spas!
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:48   #155
Quote:
Bijeli badem kaže: Pogledaj post
Probala na oba načina i dalje neće .
Mislim da bi mogla pogledati neku drugu čašicu, al me sad strah da ću takav problem imati sa svakom
Imala sam taj isti problem s MeLunom, mislila sam da je stvar u meni, ali je bio u casici. Sad imam Lunette i uvijek se bez problema otvori, obican C-fold.
Jedino mi je Lunette dosta nezgodnije izvaditi jer ima taj nastavak za vadjenje od kojeg me bole prsti (cvrsce se drzi jer se rasiri ), dok je MeLuna imala onaj super praktican ring (imala sam tu verziju).
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:54   #156
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
ja imam melunu i nikad mi se sama ne otvori. koristim punch down fold i uvijek je otvorim tako da pritisnem odozdo ovaj na slici desni dio, na dnu udubljenja:

https://edge-azure.dayre.me/user-upl...oxl5YEjldP.jpg
E tak i ja otvaram, onda "klikne" i otvori se. Isto stalno koristim dnevne uloške, ali ne zato jer procuri čašice nego jer zaostane pokoja kapljica na stijenci rodnice pa to malo uprlja Zadnje dane menge mogu i bez dnevnih.

Pokušala sam (i uspjela) u ne-kućnim uvjetima promijeniti čašicu, ali bilo je teško baratati s uprljanom rukom, paziti da se čašica ne posklizne i odleti mi na pod ili u wc ili na odjeću, otkinuti wc papir, obrisati se, obrisati čašicu, vratiti ju natrag i tak to. Mislim da imam premalo ruku
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:49   #157
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
I tako ostavim ja svoju Lily cup u platnenoj vrecici na stolu i stvori se moj muz i kaze: "O, kupila si lavandu!" Uzme u ruke i duboko udahne. "Bas fino mirisi!" A ja roflam po podu!


Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Nego, ja sam jos dosta nova u ovome - zna li vas malo boljet kad ih vadite? Ne od vakuma nego kao da mi rastegne medjicu kad vadim. I da li vam ponekad sama sklizne nize?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
ja imam mooncup cca sedam - osam godina (ovo mi je već druga (jer sam jednu na malo rastopila - zaboravila sam da je iskuhavam ) ). mjesečnica mi se sigurno skratila za jedan dan od kad koristim čašicu

vrh sam odrezala za jedan onaj zubac, i to mi je nekako bilo predugačko, žuljalo bi me kad vozim bicikl malo i skratim ja za još dva - znači ukupno tri zupca kraće - i tada mi se počelo ponekad dešavati ovo što opisuješ. imam osjećaj da je počnem "prerano vaditi" i da se zato otvori baš na izlazu. dok sam imala vrh normalne dužine i skraćen za jedan zubac to mi se nije dešavalo
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:37   #158
Evo da javim da sam rijesila problem boli, kupila sam manju casicu, oni za nerotkinje.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:53   #159
Ima li u Mullera u Splitu Lunetta?
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:09   #160
Jos jedno pitanje, da li se moze sterilizirati u mikrovalnoj prije i nakon upotrebe?
Hvala!
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.