Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2016., 09:33   #81
ima li ovdje tko aktivan imam hrpetinuuuu pitanja.... pomoćććć
kopasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 17:11   #82
Quote:
kopasica kaže: Pogledaj post
ima li ovdje tko aktivan imam hrpetinuuuu pitanja.... pomoćććć
Ako mogu pomoći...
Obavljena abdominoplastika zbog bruha i dijastaze nedavno.
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:05   #83
Dali HZZO pokriva jos uvijek ostranjivanje viska koze kod dr Gverica nemam medicinskih indikacija osim gubitak od 50 kg i ogroman visak koze...
Help my
kopasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:01   #84
ima li itko aktivan na ovom forumu? ja se evo spremem za abdominoplastiku i odstranjivanje viška kože na nogama pa bi mi svako iskustvo dobro došlo ajde cure i dečki javite se
kopasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 15:25   #85
Evo ja bila jucer na abdominoplastici nakon neuspjesne lipolize i j plasme koja mi je jos vise rastegla kozu. Danas mi je drugi dan malo boli imam jos dren na lijevoj strani. Sve pohvale poliklinici u kojoj sam bila i jos dobila dorucak i rucaak i kavice. Sve najbolje. A za rezultate se jos mora pricaekat. Steznik se nosi oko 6 tjedana
Sensationjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 15:28   #86
Quote:
kopasica kaže: Pogledaj post
ima li itko aktivan na ovom forumu? ja se evo spremem za abdominoplastiku i odstranjivanje viška kože na nogama pa bi mi svako iskustvo dobro došlo ajde cure i dečki javite se
Evo ja jucer bila nakon neuspjesne lipolize i j plasme i danas drugi dan imam jos dren i malo bolji nosi se steznih 6 tjedana. A rezultate moram jos cekat.
Sensationjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 22:57   #87
Quote:
Sensationjam kaže: Pogledaj post
Evo ja bila jucer na abdominoplastici nakon neuspjesne lipolize i j plasme koja mi je jos vise rastegla kozu. Danas mi je drugi dan malo boli imam jos dren na lijevoj strani. Sve pohvale poliklinici u kojoj sam bila i jos dobila dorucak i rucaak i kavice. Sve najbolje. A za rezultate se jos mora pricaekat. Steznik se nosi oko 6 tjedana
please, da li hzzo pokriva troškove ili ste išli privatno
electra36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2020., 01:14   #88
ima li muškaraca koji su obavili ovu operaciju na ovom forumu? ja idem za tjedan dana i puno je tu pitanja? da li se nakon dva tjedna može natrag na posao (manje više uredski posao)? znam da se noći ali da li postoji opcija da se već drugi dan sjedne u auto i napravi nekih 20-ak km? čisto da znam organizirati prijevoz? kako ide sa tim steznikom? da li se nosi 24 sata? što je sa kupanjem, tuširanjem za vrijeme oporavka? nakon koliko se vraćaš u redovni ritam? trening, seks, posao? je li netko radio tattoo da prekrije ožiljak? koliko je ožiljak uopće velik? da li ide oko cijelog pojasa? čitao sam negdje da bi se prije operacije trebalo riješiti pušenja? da li je potrebno na kontrole? koji se lijekovi piju poslije operacije? koji su rizici? itd.. odgovarajte ljudi ako boga znate
Pizdek87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2020., 15:01   #89
Uklanjanje viška kože s trbuha - abdominoplastika

Pozdrav, slabo sam na internetu nasla info o abdominoplastici, pa otvaram temu.

Tko je bio? Kakav je oporavak i imate li za preporuciti nekog u Zg-u?
Pia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2021., 15:59   #90
Cool Abdominoplastika ili "tummy tuck"

Pročitala sam neke stare postove na ovu temu, ali kako se medicina, pa tako i iskustva, dosta mijenjaju tijekom godina, zanima me da li je netko u zadnjih godinu, dvije radio abdominoplastiku tj tummy tuck u Zagrebu?
Već par dana googlam razne poliklinike i kirurge ali sve recenzije na koje nailazim su za druge zahvate, jako malo ima za abdominoplastiku.
Isto tako, neke poliklinike na google reviews imaju 5/5, na FB 4.5/5, a onda na najdoktor.com dotični kirurg ima 3.8/5 npr. Nekako mi je teško odlučiti kog koga bi išla, iako se zezam da će sve bolje izgledati nego ovo sada

Dvoumim se najviše između ovih...

Bagatin, Tončić, Džepina, Duduković, Filipović Lohuis, Eljuga i Maletić.


Hvala!
__________________
Next mood swing - 6 seconds
MarijanaWood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.