Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 19:49   #1
Facebook problem ?

U onom polju za traženje sam upisao ime jedne osobe i otvorilo je okvir s njegovom slikom i imenom ali nema nigdje mogućnosti da mu pošaljem zahtjev za prijateljstvom (add a friend).
Ista stvar se događa i njemu kad hoče i meni da pošalje zahtjev za prijateljstvo
Kad upišemo bilo koje drugo ime svugdje ima mogućnost "add a friend"
Zna li ko šta se dešava i kako da se povežemo

Zadnje uređivanje verdan : 12.10.2017. at 20:16.
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:45   #2
Quote:
verdan kaže: Pogledaj post
U onom polju za traženje sam upisao ime jedne osobe i otvorilo je okvir s njegovom slikom i imenom ali nema nigdje mogućnosti da mu pošaljem zahtjev za prijateljstvom (add a friend).
Ista stvar se događa i njemu kad hoče i meni da pošalje zahtjev za prijateljstvo
Kad upišemo bilo koje drugo ime svugdje ima mogućnost "add a friend"
Zna li ko šta se dešava i kako da se povežemo
Može biti 3 razloga

1 - da je on u postavkama maknuo opciju Add Friend jer mu je toišlo na živce i ne želi više zahtjeve. To obično rade poznate osobe, evo naprimjer Ellon musk.

2 - Možda je nadodao toliko frendova, neznam točno koliko je maksimun, evo naprimjer 1500 i osoba je na granici da ne može dodati nove frendove

3 - on je u posjednje vrijeme nadodao brzopleto hrpa ljudi, pa je facebook zaklučio da dodaje osobe koje ne poznaje i blokirao mu mogučnjost da može dodavati frendove, Naravno da bi ovo isklučili potrebno je da prodje par mjeseci ovisi koliko je facebook definirao.
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 02:45   #3
Kad smo kod fejsa vec imam pitanje.
Kad dodas nekog i on odbije zahtjev za prijateljstvo i izgubi se ona opcija na njegovom profilu pošalji zahtjev za prijateljstvo, jel se ona nakon nekog vremena automatski vrati ili to vlasnik profila mora rucno odblokirati?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:28   #4
Pozdrav!

Nestala mi je traka s obavjestima s desne strane ekrana... Sada su mi tamo aktivni korisnici što je meni nepotrebno. Kada sakrijem aktivne korisnike ostane mi prazan prostor.

Prije kada se to znalo desiti, došla bi mišem na sam rub trake, pojavila bi se "ručica" s kojom bi spustila traku i thats it...sada nema ni te ručice ni ničega...

Jel se to još nekome desilo?
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 04:28   #5
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Nestala mi je traka s obavjestima s desne strane ekrana... Sada su mi tamo aktivni korisnici što je meni nepotrebno. Kada sakrijem aktivne korisnike ostane mi prazan prostor.

Prije kada se to znalo desiti, došla bi mišem na sam rub trake, pojavila bi se "ručica" s kojom bi spustila traku i thats it...sada nema ni te ručice ni ničega...

Jel se to još nekome desilo?
I meni... I mislim da nije ostalo pitanje u centru za pomoć kpje nisam pokušala otvoriti i pogledati. Kao i niz opcija. I nigdje ga nema... Nadam se da će neko dr odg ili javiti šta je problem. Možda je ukinuta ta opcija?
Mensury is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 15:01   #6
Što ne pitate fejzbuk?
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 03:17   #7
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
Što ne pitate fejzbuk?
Nisam sigurna je li ovo ironično pitanje? Al za svaki sl da odg. Pitala sam i rekli su mi da će odg u nekom od kolektivnih obavještenja jer kao ne odg se lično. To je automatska por bila... Eto samo sam se nadala da će imati neko možda sl problem ili pak rješenje.
Ed: Sorry krivo sam shvatila, garant si mislio na fb ovdje na forumu. Bila sam sad. Mnogima je nestao i pretpostavljaju da se neće vraćati. (malo sam plava)

Zadnje uređivanje Mensury : 02.12.2017. at 03:29.
Mensury is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:37   #8
Još jedno facebook pitanje.

Događa mi se da kada želim uploadat fotku na fb sa mobitela da se ne želi učitat, a kao razlog navodi se sljedeće "nije moguće dovršiti prethodnu operaciju jer nema dovoljno memorije". Gdje to nema dovoljno memorije?
Ono šta znam da na SD kartici imam slobodno 4.24 GB, a u internoj pohrani 2.62 GB i ne kužim kakve veze ima ta memorija sa uplodanjem. Prosvijetlite me.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:45   #9
nema dovoljno radne memorije (RAM), slobodnog prostora imaš, to nema veze
probaj ugasiti neke pokrenute aplikacije na mobitelu da oslobodiš memoriju
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:25   #10
Hvala na odgovoru. 🙂
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:18   #11
Nema na čemu, i drugi put
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:35   #12
Ako tko može pomoći...otvorila sam facebook na poslu,ali pod svojim imenom,čisto da mogu štogod pogledat i komentirat.Tako da ga ne zatvaram kad odlazim,niti se svaki put ulogiram,on je tu čim upalim kompjuter.No,do sad mi je već nekoliko puta"nestao",kao obavijest dobijem neke security priče.Otvorim drugi,kasnije se vrati onaj prvi,pa sam sama sebi prijatelj.Sad je opet otišao,pokušavala sam"ući",tražili da dodam neku sliku moju postojeću,napravih to,no još ne puštaju.Opet otvorim drugi,ne da mi se više stavljat slike.Zašto se to događa,zna li tko??
sanlukmarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:48   #13
Idem probati ponovo,neće mi prihvatiti...dakle,otvorila sam faceb.profil sa kompića na poslu,ali na moje ime,čisto da štogod pogledam i komentiram.Pri izlazku i ulasku se ne logiram/odlogiram.Kad upalim komp.,on je tu.Problem je što mi svako malo nestane,ustvari,već treći put u nekoliko mjeseci.Obavijeste da su neki security đirevi.Ja otvorim drugi,u međuvremenu se vrati prvi,tako da sam sad sebi prijatelj.Sad je opet nestao,pokušah ući u jedan što je ostao,sa lozinkom,tražili da stavim neku postojeću sliku.Napravih to,još ne puštaju.Napravih opet novi,ne da mi se više ni slike stavljat,i malo mu je sve to dosadilo.Zašto se to đogađa,zna li tko???
sanlukmarin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.