Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 20:52   #301
Pozdrav,muskarac iz zagreba 35 g ,dosta usamljen u zadnje vrijeme trazi zensko bice za komunikaciju,po vokaciji sam glazbenik,vjernik,eklekticist i svasta me nesto zanima inbox ceka
Landrolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 00:17   #302
Pozdrav svima!

Ako si izgubio/la dodir sa stvarnošću slobodno se javi. Ako trenutno misliš kako je sve manje više relativno i nisi siguran/na što odabrati slobodno se javi. Ako smatraš da zaslužuješ više od prosjeka zato što su društveni kriteriji trenutno jako niski slobodno se javi. Ako ne vjeruješ u sreću ili slučajnost te smatraš kako svatko sam odlučuje o svojoj sudbini slobodno se javi.

Ako ti ne smeta što mi sve rečenice počinju sa "ako" te što nerijetko volim ići iz krajnosti u krajnost slobodno se javi. Ako ćeš imati neka velika očekivanja od naše potencijalne komunikacije nemoj se javljati. Ako je kome bitno živim u Zagrebu, imam 30 godina te uz posao koji radim imam jako malo slobodnog vremena. Ako pronađem osobu s kojom ću moći razmijeniti više od stotinjak rečenica smatrat ću to velikim uspjehom.
EdmondDantes88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 00:35   #303
Pozdrav...
Ako ima itko kome je do društva, dopisivanja, neka se javi..
Zelena oaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:45   #304
Bok svima

Ovdje cura od 24 godine iz Zagreba koja bi ovim putem upoznala cure svojih godina za ispijanje kava, odlazak u kino, kazalište ili negdje van ili štogod da nam padne na pamet. Zbog posla i eto kako to već biva s vremenom su se neka prijateljstva razišla, pa bih htjela upoznati društvo kojem to neće biti prepreka i da se zbog npr. posla prekida nešto lijepo poput prijateljstva Dapače, bilo bi još bolje kad bi se našlo nekoliko nas istomišljenica sa istim interesima i zanimanjima pa da nas bude više

Inače sam karakterno iskrena osoba, mirnijeg karaktera, spremna pomoći, ali i tvrdoglava. Eto to je to od mene, nadam se da će mi ovaj oglasić donijeti sreće

I naravno svima drugima želim puno sreće, pozz
Despacitoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:59   #305
Ako je netko za kino u Zagrebu u ponedjeljak neka se javi. Musko, zensko, hemafrodit, svejedno..
Ja placam karte, a za film se dogovorimo.
Lp..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:38   #306
Pozdrav. Ovdje muško, 33 godine, ima mjesec dana da živim u Varaždinu. Filmofil, gamer, kolekcionar. Volim puzzle, vrt, prirodu, izlete, šetnju i sve pomalo. Tražim prijatelja/icu, po mogućnosti iz Varaždina. Nemam nikakve predrasude, vrlo sam tolerantan. Ozbiljna osoba, komunikativna i strpljiva. Sam volim ići u kino, prošetati se ili otići nekamo na izlet. Većinom sve mogu sam, ali pasalo bi mi društvo za razgovor o omiljenim temama. Inače, da napomenem, volim dugo pisati, ako smeta, samo reci. Ovisno o raspoloženju, pričam o sebi ili o omiljenim temama. Imam neke ideje kao klub filmofila ili nešto slično tome, ali o tom potom.
Ako hoćete samo dopisivanje, nema problema. Ako trebate osobu koja će vas saslušati, nema problema. U vezi problema, svi imamo probleme, a moji problemi su moji i nema potrebe da vas zamaram njima. Samo bi mi puno značilo imati još jednu osobu s kojom bi ostvario bliskost, povjerenje i da imam s kime pričati kad mi je teško. Isto nudim i za tu osobu s kojom ostvarim odnos.
Volio bi podijeliti svoje iskustvo, kao moj izlet od Učke do Opatije. Podijeliti iskustva. Saslušati savjete i iskustva. Uvijek se nauči nešto novo. A za probleme, tu mogu pomoći kako mogu. Ali na svojoj koži i iskustvu sam naučio da si sami moramo riješiti probleme. I da je najgore ako ih ponavljamo, a ne napredujemo dalje. I ne smatram se previše kompliciranom osobom, samo sam kulturan, ozbiljan i volim horore. Mislim, uživam u životu, pozitivan sam i prešao sam puno toga u životu i idem dalje. Cijenim ljude koji rade na sebi, koji uživaju u životu, cijene što imaju i iskorištavaju svaki dan kao da je zadnji ili se samo opuste i uzmu vremena za sebe.
P.S.
Lokacija mi nije problem. Godinama putujem javnim prijevozom. I volim putovati. Ako ste iz Zagreba, nema problema. Ako ste s mora, super, volim piti radler u blizini mora. Sve se da dogovoriti. A ako hoćete samo beskonačno dopisivanje, vaš život, vaša odluka.
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:35   #307
Djevojka/cura 26 godina iz slavonije,istocne i sredisnje kako kada,raspolozena za druzenje,decki nisu na na odmet jer sam s njima odrasla i vise mi odgovaraju njihove price,i ggameanje,ali bi dobro da mi se javi koja cura da se prisjetim zenskih tema,eto vec dugo nemam drustvo.
Volim:-macke,zmajeve,fANTASY,HORORE,umjetnost,konje i jahanje,kupati se u bazenu

ne volim- dvolicne vecinom zenske koje trecaju iza leda ,i ne volim biti ne shvacena...imala sam najbolju ptijteljicu s kojom sam se izravno slagala dok se nije upetljo njen decko

sto se tice horopskopskih znakova najvise sam okruzena djevicama

pozz
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 10:49   #308
Sta znam, ako postoji neka cura kojoj se ne da zjakat veceras doma, da se prosetamo gradom, pojedemo nesto, sta god, bez pritiska
Ne trazim vezu, samo neko novo poznanstvo i potreban mi je izlazak iz komforne zone, pa ako jos netko ima taj problem, eto
Inace, iz Zagreba sam, 27 godina, bradat i nizak dovoljno da mi pojedes burek s glave al sve je to za ljude jelte.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:37   #309
Zagreb, ..Muškarac 39 godina, životne okolnosti su dovele do toga da je svatko išao svoju stranu, ljudi su se nakon rata razdvojili, trebalo je naći novo društvo, posao vani ili su se zasnivale obitelji.
Sve to ostavlja vjerojatno neki emotivni ili psihički trag na nama i sa time se treba znati boriti te kako ići dalje u život, sam ili sa nekime.. depresija, izolacija i ne snalaženje u svemu tome.

Tu sam sa namjerom da si upoznam dobrog zanimljivog prijatelja do 40 godina sa kojim bi mogao biti u čestim kontaktima, viđanjima, otići negdje u prirodu, planinarenje, ili jednostavno se izgubiti iz grada u prirodu.
Svakako da netko ima razumijevanja jer i taj netko xx osoba ima svojih osobnih problema a treba nekoga za podršku, i da bude dobra obostrana interakcija i podrška...Nekoga tko je miran a ujedno da može iznijeti svoju osobnu situaciju, pogled na svoj život i svijet oko sebe.

Da nema nelagode, nesporazuma i nejasnih situacija. Da je dobar slušać i spreman razumjeti drugu stranu sa kojom se želi družiti. Nisam sklon ispadima, imam dosta razumijevanja i sve se da dogovoriti i isplanirati ako su obje strane u tome zajedno.
Svi trebamo dobre i pametne, zanimljive osobe oko sebe, ako ih stjecajem okolnosti ili sudbine nemamo u krugu obitelji, okrenemo se strancima i nepoznatima sa kojima treba stvoriti temelje za dalje. Nije lako, ali ni sama prisutnost ovdje nije nas dovela iz znatiželje nego potrebe da pokušamo naći, upoznati nekoga sa kime bi gradili mali svijet koji bi bio naš.
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:07   #310
Iz Osijeka sam. Tražim društvo i žensko i muško.Nebitne godine.Stigmatizirana sam.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 01:20   #311
Meni treba jedna jaka ženska, ne fizički nego psihički...koja bi me mogla trpit, muško društvo mi uopće sad ne paše osim 1:1...tako da ne moram slušat iste priče godinama unazad.
Imam 33 godine i nisu mi sve lađe potonule, ne tražim ja sad curu...al fali mi interakcije sa ženama.
Yap imam mentalnu bolest, tešku čak...ali to me nije spriječilo da guram dalje. Stigmu izgleda i ja nosim pa mi je s tim teže...Split je selo moje malo, obožavam ga...al se očito ne mogu snaći ode. Sjećate se one emisije na radiju izgubljena generacija, pa ta je generacija sve i izgubila i napravila još jednu izgubljenu generaciju.
Ja sam fino školovan, brbljav na momente, depresivan na momente, sklon porocima i izgleda labilan.
Dopisivanje s nekom ženskom bi mi dobro došlo, ukoliko nije premlada...čak više volim starije ženske.
Očekujem 0 poruka, doviđenja.
bipolar007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:15   #312
Quote:
LutkicaZG kaže: Pogledaj post
Drago mi je što postoji ovakva tema, a da nije sve samo na to(tražim dečka/curu)..
Kako zbog nekih životnih okolnosti sam izgubila dosta prijatelja, a i više nisam htjela imat negativne ljude oko sebe..Trenutno ih je ostalo par. Iako mi je ovo možda malo očajno, probat ću.
Voljela bi naći par zbilja dobrih prijatelja/ca (možda više prijateljica, ali može i prijatelja dapače), kao društvo za izlaske, kave, zabavu, putovanja, a isto tako i nekog s kim možeš popričati o svemu, tražit savjet, pomoć, biti uz njega i on uz mene.. Tražim prijatelja/cu/društvo za cijeli život.. Ako ste uvijek spremni za zabavu (bez onog neda mi se ili dogovorimo se pa odustanete u zadnji čas), iskreni, komunikativni i tražite dobro društvo i želite bit dobri prijatelji i imat dobrog prijatelja. Iz Zagreba. Od 18do25god. Javite se preko poruka.
vrijedi i dalje
LutkicaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:48   #313
Već sam jednom ovdje ostavio oglas i upoznao nekoliko divnih ljudi pa zašto ne probati opet i proširiti krug
Znam da ovo nisu Usamljena srca i da pomalo zvuči klišejasto, no volio bih da mi se jave slobodne cure koje su željne upoznavanja. Pisao sam već na Psihokauču o svojim problemima sa socijalnom anksioznošću i depresijom pa zbog toga vjerujem da će se ovdje lakše naći neka ženska dušica koja ima razumijevanja za takve probleme ili se čak sama s njima nosi. Uglavnom, živim u Zagrebu, 29 godina. Eto, moj inbox je otvoren
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:27   #314
Bok

Trazim prijatelja ili prijateljicu za dopisivanje, moguce i druzenje i neku setnju ukoliko nece biti prevelike udaljenosti.
Inace sam u laganoj depri i nemam niti jednog jedinog prijatelja. Tak da ako ima netko slican slobodno se javi.
Po prirodi vise introvert.

M,32g iz sjeverozapadne hrvatske.

Zadnje uređivanje salevart : 22.10.2017. at 12:52.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:01   #315
Netko iz Rijeke za druženje? Godine nebitne, spol nebitan. Bitno je da ne osuđuje druge i da ne trača previše. Veliki plus ako je ta osoba malo više samosvijesna, spiritualna, da voli pričati o nekim dubljim temama. Ja inače volim računala, programiranje, malo sam geek što se toga tiče. Inače jako volim i psihologiju, čitati knjige(non sf), meditirati.. Često sam se selio i dosta prijatelja sam izgubio na taj način. Osim toga dosta sam introvertiran i postavio sam si neke visoke ciljeve u životu zbog čega sam sklapanje novih prijateljstava stavio u drugi plan. Htio bih to promijeniti.. Po karakteru sam više Lone Wolf i razmišljao sam kako bi bilo super okupiti čopor individualaca, različitih ljudi koji nisu konformisti nego više vole razmišljati svojom glavom. Mislim da se od takvih ljudi, koji nastoje biti svoji može mnogo naučiti. Takvi ljudi su često i usamljeniji pa ako je itko skužio što sam htio reči i pronalazi se u tome te bi htio oformiti wolf pack neka se javi.
A ako je samo za duet neka se isto javi!
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:16   #316
Žensko u najgorim godinama. U vezi sam, tražim isključivo prijateljstvo. Dobrog društva nikad previše.

Ne interesiraju me
- moda, kozmetika, šoping i kinđurenje općenito
- izlasci, alkohol
- domaća estrada i kulturni izričaj (od žutila preko cajki do TV programa)
- humor u stilu 'How I Met Your Mother', a kamoli 'Nad Lipom' (tip sam od cringe humora, ali ne takvog )
- sportske utakmice i navijanje
- kako religiozne osobe, tako i new-ageri i poklonici Davida Ickea

Sad kad sam riješila neugodni dio, volim
- glazbu (rock, indie, jazz, soul, blues, klasična)
- knjige (fantasy, SF, klasici i dr.)
- filmove i serije
- životinje i prirodu
- filozofiranje o koječemu
- kavu i kolače - bez daljnjega
itd.

Ako prema izlistanom imamo potencijala imati nešto zajedničko, javite se! Godine nebitne, nismo u osnovnoj. Lokaciju razotkrivam u razgovoru. Živili!
Grimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:32   #317
Quote:
LutkicaZG kaže: Pogledaj post
Drago mi je što postoji ovakva tema, a da nije sve samo na to(tražim dečka/curu)..
Kako zbog nekih životnih okolnosti sam izgubila dosta prijatelja, a i više nisam htjela imat negativne ljude oko sebe..Trenutno ih je ostalo par. Iako mi je ovo možda malo očajno, probat ću.
Voljela bi naći par zbilja dobrih prijatelja/ca (možda više prijateljica, ali može i prijatelja dapače), kao društvo za izlaske, kave, zabavu, putovanja, a isto tako i nekog s kim možeš popričati o svemu, tražit savjet, pomoć, biti uz njega i on uz mene.. Tražim prijatelja/cu/društvo za cijeli život.. Ako ste uvijek spremni za zabavu (bez onog neda mi se ili dogovorimo se pa odustanete u zadnji čas), iskreni, komunikativni i tražite dobro društvo i želite bit dobri prijatelji i imat dobrog prijatelja. Iz Zagreba. Od 18do25god. Javite se preko poruka.
Oprosti, iskoristit cu post samo da kazem da i ja ovo trazim, samo nekoga starijeg ipak (od cca 25 do 35 god.), ja imam 27. U Zagrebu.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:20   #318
Po trenutnoj dijagnozi introvertnost, depresija, anksioznost. Ne snalazim se baš najbolje među većim brojem ljudi, te pretpostavljam da je i to jedan od razloga pisanja ovog teksta - komunikacija jedan na jedan s nekim tko će barem pokušati shvatiti (još bolje ako i sam(a) prolazi kroz slično) taj osjećaj kada te vlastite misli povuku na dno. Nemam namjeru odustati od sebe, barem zasad, te vjerujem da je lakše ići prema nekom boljem stanju ukoliko s nekim možeš podijeliti misli i strahove.
Interese i hobije ne namjeravam trenutno dijeliti, o tome ćemo (nadam se) preko poruka. Inbox je otvoren za iste, slične ili čak i malo gore slučajeve, kao i za one bez dijagnoze.
Ako je nekome bitna ta informacija, žensko sam, 30 godina.
IvyWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 19:34   #319
Hellou, ponavljam oglas:
žensko, 23 godine, iz Zadra, tražim prijateljicu ili prijatelja. Ne tražim ni dečka ni curu. Samo dopisivanje mi nije napeto, ali nisam baš protiv samo dopisivanja.
Volim čitati i glazbu. Volim kave, kolače. Volim slikati. Ali najviše volim čitati. Ne studiram, ali nisam ni zaposlena (još).
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 15:27   #320
Zagreb, ..Muškarac 39 godina, životne okolnosti su dovele do toga da je svatko išao svoju stranu, ljudi su se nakon rata razdvojili, trebalo je naći novo društvo, posao vani ili su se zasnivale obitelji.
Sve to ostavlja vjerojatno neki emotivni ili psihički trag na nama i sa time se treba znati boriti te kako ići dalje u život, sam ili sa nekime.. depresija, izolacija i ne snalaženje u svemu tome.

Tu sam sa namjerom da si upoznam dobrog zanimljivog prijatelja do 40 godina sa kojim bi mogao biti u čestim kontaktima, viđanjima, otići negdje u prirodu, planinarenje, ili jednostavno se izgubiti iz grada u prirodu.
Svakako da netko ima razumijevanja jer i taj netko xx osoba ima svojih osobnih problema a treba nekoga za podršku, i da bude dobra obostrana interakcija i podrška...Nekoga tko je miran a ujedno da može iznijeti svoju osobnu situaciju, pogled na svoj život i svijet oko sebe.

Da nema nelagode, nesporazuma i nejasnih situacija. Da je dobar slušać i spreman razumjeti drugu stranu sa kojom se želi družiti. Nisam sklon ispadima, imam dosta razumijevanja i sve se da dogovoriti i isplanirati ako su obje strane u tome zajedno.
Svi trebamo dobre i pametne, zanimljive osobe oko sebe, ako ih stjecajem okolnosti ili sudbine nemamo u krugu obitelji, okrenemo se strancima i nepoznatima sa kojima treba stvoriti temelje za dalje. Nije lako, ali ni sama prisutnost ovdje nije nas dovela iz znatiželje nego potrebe da pokušamo naći, upoznati nekoga sa kime bi gradili mali svijet koji bi bio naš.
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.