Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 15:34   #1221
Moj je otisao u dom zdravlja pa objasnio situaciju. Za ove bolnicke nije imao ni vremena ni zivaca. 8 dana po sat i pol dva ili koliko vec.. How yes no.
Al imam ja i jos jednog tajnog asa u rukavu ak ga slucajno ne bi s tim pustili al nadam se da me nece prisiliti da izvucem tesku artiljeriju i da ce ga pustiti bez previse kompliciranja.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:34   #1222
Pardon sad sam provjerila vise nema ni prakse placanja,i pred par mjeseci su uveli da pratnja moze i na carski bit prisutna
Old Jučer, 16:31   #1223
kod nas ti je shema dom zdravlja 2 puta plus 1 bolnica ili 2 puta bolnica. kak god okrenes potvrdu dobivas u bolnici tak da moram povuc veze

Sent from my iPhone using Tapatalk
Old Jučer, 18:19   #1224
Quote:
audrina kaže: Pogledaj post
kod nas ti je shema dom zdravlja 2 puta plus 1 bolnica ili 2 puta bolnica. kak god okrenes potvrdu dobivas u bolnici tak da moram povuc veze

Ja se sad ubacujem na ovu temu, ali prije 5 godina je bilo da tata moze sam to odslusati da dobijete potvrdu. Cak ne mora ni doci svaki put.
I bilo je 4 puta u bolnici, za Sk govorim (nadimci mi se mijesaju pa se nadam da te nisam zamijenila)
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:36   #1225
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Ja se sad ubacujem na ovu temu, ali prije 5 godina je bilo da tata moze sam to odslusati da dobijete potvrdu. Cak ne mora ni doci svaki put.

I bilo je 4 puta u bolnici, za Sk govorim (nadimci mi se mijesaju pa se nadam da te nisam zamijenila)

da, da, sk sad je u bolnici samo 2 puta, znaci prva dva utorka u mjesecu. ajde bas cu sutra se raspitati jel moze on sam ici jbg.
strah me ici samu na porod. ne plasim se poroda ni boli nego ne zelim biti sama tamo.

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.