Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 11:03   #9821
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila dvije, meni je isto GR draži teksturom, ali ovo definitivno dulje drzi i boje su ljepse nego kod GR.
Meni su boje baš nikakve. Uzela sam ovu narančastu jer je sam prethodno na swatchevima vidjela da to i nije baš čisto narančasto kad se posuši, a ja generalno otkidam na takve boje i vječito ih, munjara, kupujem. Ovo ostalo mi je totalno meeeh i već viđeno kod ostalih brendova. Samo mi je još jedna nijansa simpa, no razgrabljena je valjda čim su ruževi stigli pa ipak možda ne bih. Ionako je imam u 3 vrlo slične verzije.
mirtochka is offline  
Old 16.10.2017., 11:13   #9822
Meni su isto nijanse već sto puta viđene, jedino mi je Lover dobra nijansa. Ali sve skupa ništa wow. Zanimljivije su mi nijanse tekućih ruževa kod L.O.V-a recimo. A to što se ruž drži cijeli dan i jedva ga skineš mi uopće nije primamljivo kad to vjerojatno izgleda onako suho i dehidrirano i poslije se pomučiš još da ga skineš. Znam takvi su generalno svi tekući ruževi, ali....

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 16.10.2017., 12:36   #9823
meni je nijansa loyalist , ja sam stalno u potrazi za tim light natural nude nijansama koje ja mogu nositi pošto sam blijeda kao papir

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
fallentrix is offline  
Old 16.10.2017., 12:57   #9824
Quote:
fallentrix kaže: Pogledaj post
meni je nijansa loyalist , ja sam stalno u potrazi za tim light natural nude nijansama koje ja mogu nositi pošto sam blijeda kao papir

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
I meni, uzela sam dreamer i na meni izgleda bas tako kao na pakiranju, dok mi npr sve takve nijanse kod GR oksidiraju u tamnije i smedje. Zato sam napisala da su mi nijanse bolje.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.10.2017., 15:29   #9825
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
sitnice, ali koje vesele



Trend it up linija je cisti pogodak

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Old 16.10.2017., 16:29   #9826
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Meni su isto nijanse već sto puta viđene, jedino mi je Lover dobra nijansa. Ali sve skupa ništa wow. Zanimljivije su mi nijanse tekućih ruževa kod L.O.V-a recimo. A to što se ruž drži cijeli dan i jedva ga skineš mi uopće nije primamljivo kad to vjerojatno izgleda onako suho i dehidrirano i poslije se pomučiš još da ga skineš. Znam takvi su generalno svi tekući ruževi, ali....

Via Tapatalk
Ovo uopće nije slučaj! Ne izgledaju suho i dehidrirano! Ja sam pravi primjerak za testiranje toga jer imam velike, pune usne s onim poprečnim linijama i znam da ruž ne valja ako se te linije naglase i usne izgledaju kao čmarčić (da prostiš), međutim ovjde toga nema.
Skida se dvofaznim odstranjivačem bez po muke. Isto kao i svi drugi tekući ruževi u 2-3 poteza blazinicom.
mirtochka is offline  
Old 16.10.2017., 17:31   #9827
isla sam si po ovu paletu s planerom i ofkors morala jos nesto upiknut sa strane

sweetkiss is offline  
Old 16.10.2017., 17:47   #9828
Nisam mogla odoljeti

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
LittlePanda010 is offline  
Old 16.10.2017., 17:58   #9829
Divna je cocoa blend paleta!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.10.2017., 18:31   #9830
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
i meni su mont bleu najbolje. doduse nikad nisam kupila samo jednu

imam ih svih velicina i oblika, one najvece za doma, te srednje normalne u svakoj torbi po jedna, i onda jos one mini u neseserima, torbici za duhan, etuiu za naocale...

nijednu jos doduse nisam bacila, sve mi traju vec godinama.
Otkud ih narucujete?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mighty S is offline  
Old 16.10.2017., 18:51   #9831
otkinula bi si prst za zoeva paletu
sweetkiss is offline  
Old 16.10.2017., 19:46   #9832
Ja sam danas probala te Maybelline tečne ruževe i to se momentalno posušilo na usnama i usne su mi bile suhe kao barut.Nisam nikad koristila te tečne mat ruževe ali ako su svi ovakvi meni je to koma
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 16.10.2017., 19:51   #9833
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam danas probala te Maybelline tečne ruževe i to se momentalno posušilo na usnama i usne su mi bile suhe kao barut.Nisam nikad koristila te tečne mat ruževe ali ako su svi ovakvi meni je to koma
Jesu, da, manje vise su svi takvi. Ja ih isto ne volim, meni nema do klasicnog kremastog ruza u bulletu. Ali ove volim staviti s vremena na vrijeme kad mi se ne da stalno popravljati ruz s tim da ja obicno preko nanesem neko sjajilo pa nemam toliko taj suhi feeling.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.10.2017., 20:06   #9834
Ja rijetko i stavljam ruž ali i kad ga stavim meni je kremasti finiš nekako most flattering. Baš mi je drago da mi je ovo grozno jer će me barem taj bespotrebni trošak zaobiči
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 16.10.2017., 21:49   #9835
cure... ubijate me
ultramundane is offline  
Old 17.10.2017., 06:06   #9836
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Trend it up linija je cisti pogodak

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk


već dugo nisam naišla na brand koji ima tako dobar omjer cijene i kvalitete
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 17.10.2017., 09:28   #9837
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post


već dugo nisam naišla na brand koji ima tako dobar omjer cijene i kvalitete
Takodjer a i vidim po stalcima u dm-u da se jako brzo prodaje. Ja sam jucer nakon predavanja isla da gledam poklon za frendicu i prolazeci pored Trend it Up stalka zagledala se kao malo dijete . Danas idem njoj po poklom a i sebi po puder,osim sto me mame one metalik olovke za oci iako samo crnu koristim kao tus na gornjeg kapku i to od Essence koja dodje oko 17 kn,tako da jeftino ne znaci uvijek lose

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Old 17.10.2017., 09:43   #9838
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
isla sam si po ovu paletu s planerom i ofkors morala jos nesto upiknut sa strane

Gdje si kupila Shiseido uvijac?
Suncokret28 is offline  
Old 17.10.2017., 09:44   #9839
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Gdje si kupila Shiseido uvijac?


ulta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Old 17.10.2017., 09:47   #9840
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
ma cure prekrasan je! predivne je teksture i boje...strah me da će biti potrebna još koja nijansa, a inače i nisam od onih koji bi iskesirali za ruz...jako se malo šminkam u suštini al oborio me
koja je to boja darkilla?
ovako na fotki izgleda super
Calandre is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.