Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 22:11   #221
Arsen Dedić - Zagrli me
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Old 16.10.2017., 12:04   #222
https://www.youtube.com/watch?v=ymNFyxvIdaM
Anida is offline  
Old 16.10.2017., 13:34   #223
Joan Jett - I Hate Myself For Loving You
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Old 16.10.2017., 17:45   #225
 
Old 16.10.2017., 17:49   #226
Quote:
Choker kaže: Pogledaj post
bratic ima jedno dva meseca ..bio nesto do grada da se vidim s drugarima..i u studentskom parku spazim slicnu ekipu ga ovi s gifa..njih jedno 4/5 i uz njih jos dve raspaduse..pustili preko moba neki rejv kurac palac i gube se u ovom fazonu

gledam ih i mislim se..steta sto sam omatorio i sto sad iskuliram vecinu stvari
lordflashheart is offline  
Old 16.10.2017., 18:01   #227
Quote:
lordflashheart kaže: Pogledaj post
bratic ima jedno dva meseca ..bio nesto do grada da se vidim s drugarima..i u studentskom parku spazim slicnu ekipu ga ovi s gifa..njih jedno 4/5 i uz njih jos dve raspaduse..pustili preko moba neki rejv kurac palac i gube se u ovom fazonu

gledam ih i mislim se..steta sto sam omatorio i sto sad iskuliram vecinu stvari


Pusti decu neka se zabavljaju, ma nije ova slika sa modernog rejva. To je iz 90ih iz Rotterdama kad je kod nas bio rat, ne postoji vise takav rejv.





Danas je sve to puno blaze di god da odes, nije vise tako kao u 90-ima.
 
Old 16.10.2017., 18:23   #228
Quote:
Choker kaže: Pogledaj post


Pusti decu neka se zabavljaju, ma nije ova slika sa modernog rejva. To je iz 90ih iz Rotterdama kad je kod nas bio rat, ne postoji vise takav rejv.





Danas je sve to puno blaze di god da odes, nije vise tako kao u 90-ima.
kakvo kurac pustanje..to je i dovelo do toga da nam je omladina takva kakva jeste danas

koji frikovi..aj bar da me nesto malo nasmeje danas
lordflashheart is offline  
Old 16.10.2017., 18:32   #229
Quote:
lordflashheart kaže: Pogledaj post
kakvo kurac pustanje..to je i dovelo do toga da nam je omladina takva kakva jeste danas

koji frikovi..aj bar da me nesto malo nasmeje danas
Pa ovo iznad upravo i jeste omladina iz starih dana, iz 1990.-tih...

pogledaj kako je MNOGO ekstremnije tada bilo, sva omladina se oblacila u trenerke i to je bio fazon/stil kako se danas oblace wannabe kriminalci po bosni, hrvatskoj i srbiji kod klinaca.

Svi ovdje su skinheadsi manje vise i nadrogirani do neba, danas nema niti priblizno takvih rejva/partija. Omladina je mnogo blaza danas nego tada. To su cinjenice. Poredi ovo sa necim od danas: nebo i zemlja, danas je sve ko kamilica...

 
Old 16.10.2017., 18:50   #230
Quote:
Choker kaže: Pogledaj post
Pa ovo iznad upravo i jeste omladina iz starih dana, iz 1990.-tih...

pogledaj kako je MNOGO ekstremnije tada bilo, sva omladina se oblacila u trenerke i to je bio fazon/stil kako se danas oblace wannabe kriminalci po bosni, hrvatskoj i srbiji kod klinaca.

Svi ovdje su skinheadsi manje vise i nadrogirani do neba, danas nema niti priblizno takvih rejva/partija. Omladina je mnogo blaza danas nego tada. To su cinjenice. Poredi ovo sa necim od danas: nebo i zemlja, danas je sve ko kamilica...

ne bih se bas slozio da je danas kamilica..danas su klinci puno opasniji i vece lozane..devedesetih su takvi bili samo oni usko povezani s krimi svetom..sad svaka budaletina moze da te izbode nozem navece ili upuca.. plus droga nikad dostupnija i jeftinija..jebu se medjusobno vec sa 13..i sve je to posledica pederoliberalnih sistema po evropi..gde se dopusta da radi ko sta hoce..dok su s druge sankcije mizerne ili nikakve

a rejv zurki vise nema jer je jednostavno izaslo iz mode..a ne sto su danas meki
lordflashheart is offline  
Old 16.10.2017., 18:54   #231
afuj!:
 
Old 16.10.2017., 19:19   #232
Quote:
lordflashheart kaže: Pogledaj post
ne bih se bas slozio da je danas kamilica..danas su klinci puno opasniji i vece lozane..devedesetih su takvi bili samo oni usko povezani s krimi svetom..sad svaka budaletina moze da te izbode nozem navece ili upuca.. plus droga nikad dostupnija i jeftinija..jebu se medjusobno vec sa 13..i sve je to posledica pederoliberalnih sistema po evropi..gde se dopusta da radi ko sta hoce..dok su s druge sankcije mizerne ili nikakve

a rejv zurki vise nema jer je jednostavno izaslo iz mode..a ne sto su danas meki
Ma ima i to mnogo, po Nizozemskoj, Njemackoj, Francuskoj, stalno. I to jos vece nego pre. Znam ja, idem dva put godisnje na njih. Ali nema vise ovakvih likova nigdje. Sada je mnog vise zenskih i mnogo manje skinjara, nema nadrogiranih toliko koliko u videu iznad itd. Svi imaju telefone, nema tucnjava toliko. Mnogo je blaze na rejvovima za hardcore tehno.

A ovo za liberalno i omladinu sta bode i puca, to se slazem sa tobom. Ali jebiga, sta se tu moze. Drzava je tako htjela. Iskreno, tako u Hrvatskoj nije. Samo u Srbiji gdje vam klince sve javne licnosti loze i poticu na kriminal.. Kod nas je kamilica prema 90ima i kasnim 90ima
 
Old 16.10.2017., 20:06   #233
Quote:
Choker kaže: Pogledaj post
Ma ima i to mnogo, po Nizozemskoj, Njemackoj, Francuskoj, stalno. I to jos vece nego pre. Znam ja, idem dva put godisnje na njih. Ali nema vise ovakvih likova nigdje. Sada je mnog vise zenskih i mnogo manje skinjara, nema nadrogiranih toliko koliko u videu iznad itd. Svi imaju telefone, nema tucnjava toliko. Mnogo je blaze na rejvovima za hardcore tehno.

A ovo za liberalno i omladinu sta bode i puca, to se slazem sa tobom. Ali jebiga, sta se tu moze. Drzava je tako htjela. Iskreno, tako u Hrvatskoj nije. Samo u Srbiji gdje vam klince sve javne licnosti loze i poticu na kriminal.. Kod nas je kamilica prema 90ima i kasnim 90ima
za evropu ne znam..pricao sam o srbiji..ovde je to mislim skoro pa mrtvo..i koji kurac ti trazis tamo?

to je zato kaj ste feminizirani srbi..
lordflashheart is offline  
Old 16.10.2017., 20:26   #234
Quote:
lordflashheart kaže: Pogledaj post
za evropu ne znam..pricao sam o srbiji..ovde je to mislim skoro pa mrtvo..i koji kurac ti trazis tamo?

to je zato kaj ste feminizirani srbi..
E ali vidi, mi ovdje možemo klincima da i očitamo bukvicu, nalupamo ih ako su bahati itd. i oni će da poslušaju i kasnije budu dobri i normalni, ili bar nauče neku kulturu i lekciju od tih batina, oružje im ni ne pada napamet osim ako nemaju oca iz rata ili takve veze

dok kod vas kad netko stariji nalupa nekog klinca ovaj mali naloženi može da ga ispuca i izbode jer je slušao zašto nisam ptičica što letim daleko na jubitou, tako da ne vidim ko je pod feminizmom više, vi ili mi

volim tu glazbu, još od srednje škole, ne mogu bez nje, ne ovo debilno nabijanje bez ritma, nego pojedine izvođače sa dobrom melodijom i nekim vokalima iz filmova,serija etc.
Ophidian is offline  
Old 16.10.2017., 21:38   #235
Eminem - Cleanin' Out My Closet
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Old 17.10.2017., 08:01   #236
https://www.youtube.com/watch?v=mk7QIsOBsOM
honeychild is offline  
Old 17.10.2017., 12:21   #237
Muse - Unintended
lazan is offline  
Old 17.10.2017., 12:31   #238
Ray LaMontagne & Damien Rice - To Love Somebody
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Old 17.10.2017., 12:33   #239
Dobra jako dobra izvedba .

Muse - Unintended
lazan is offline  
Old 17.10.2017., 14:37   #240
Malena
Jura72 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.