Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2018., 20:12   #1
Ljudski udavi (proljevi i kako ih izbjeć)

Danas, nije bitno gdje točno i kada, trebao sam sparkirat auto na jako skučenom mjestu u dvorištu jedne institucije i zaštitar ili šta već mi je pomogao signalizacijom rukama i vikom. I ok, izlazim ja iz auta na suvozačevu stranu i frajer stao odmah pored vrata, gdje ima jedva mjesta za mene i počeo pričat; uh jebate ovo je bilo zajebano a? I sad ja imam otvorena vrata i sjedim na sjedalu, držim otvorena vrata i govorim; još uvijek nije gotovo i krenem izlazit van. Veli lik; kako nije gotovo pa sparkirao si ga. I sad ja stanem sa izlaženjem i reko; jesam al moram još iz auta izać. I krenem ja opet van. on stoji i govori; ma dobro lako to sad bitno da si ti sparkiro. Mislim si u pičku materinu ovaj mene zajebava Reko, jesam i svaka ti čast i hvala na pomoći, ali možeš li se pomaknut da izađem. I pomakne se on i melje kako je to sve nepravilno tu napravljeno, sere po sistemu, i to s pravom, valjda.

Sad ja ne znam kako to objasnit, al jednostavno se osjeti da tu nije kraj. Ne zatvara lik usta, pokušavam izvadit torbu sa stražnjeg sica, i mene ko da je netko stavio na pauzu kada sam ja njega, ne obazirući se na to što govori, čuo u dajini kada je rekao; daj ti meni svoj broj pa ću ja tebi javit kada tu ima slobodnog mjesta, a i ti mene možeš nazvat pa pitat. Reko, ma ja tu dođem ako jednom u dvije godine, hvala ti ko bratu. Eto njega; Ma samo ti meni daj broj pa nek se nađe. Jebote, tu mi je bilo sve jasno, ovaj sto posto ima rodbinu u gradu gdje mi je registriran auto, nemam zg rege. Kak sad da mu velim da mi je mobitel ostao doma, kad me vidio s mobitelom na rampi dok sam ulazio? Veli lik; e imam ja rodbinu u PM. Šta sad? Mislim ja sam pristojan čovjek ne mogu samo tako sterat u pizdu materinu, a i stvarno mi je pomogo s uparkiravanjem. Reko je on već imena, ne poznajem te ljude.

Pokušavam se udaljavati, reko zaboravio je na mobitel odlično. Reko stari hvala ti na pomoći, žurim. Kad eto ti njega; aj ti zapiši moj broj, pa me zvrcni da mi ostane, pa ćemo mi svaki put sredit parkiranje tu. Vadi mobitel. Reko nemam novaca na računu, jbg. Kao prejebo sam ga. Kakav fejl. Tu sam se zajebo. Aj ti meni daj svoj broj pa ću ja tebe nazvat, kaže. Šta da radim u pizdu materinu Dam mu broj, nazove on. I viče još nešto za mnom dok ja odlazim i sranja neka priča, uopće ga ne slušam. Na težak način, ali ipak sam uspio otić. Sve dok se nisam vraćao nazad, i već je bio u sačekuši da me ispila, al uspio sam napravit diverziju u hodu i čim je počeo srat rekao sam; čujemo se. A i pogodilo se da mu je na rampi bio još jedan auto. Iako, bilo me strah da neću uspjet uć u auto na vrijeme.

Dakle, vjerujem da znate o čem pričam, kako izbjeć ovakve situacije i koji kurac je tim ljudima? Ima ko slično nešto?
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 20:22   #2
a ja misijo zanimljiva tema
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 20:27   #3
Ponado sise. Ovo je apgrejd. Imaš priliku za drugi level
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 20:36   #4
taj rođo me malo podsitija na moju aktivnost na vorumu,naime ja znan bit dosadan ki proliv
a i slićno zanimanje imamo,ja san portir

aj da netrolan temu kolega,men su dosadni oni što nosu one reklame od Lidla,plodina,Kauflanda...i drugih pizdarije i zatrpaju mi poštanski sandučić,pa kad poštar dođe,nema di metnit poštu ,sve je puno
uvik gledan nebil uvatija gada,ali još ga nisan vidija,ki da iza ponoći to meće
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 20:46   #5
tl;dr
Izbjegavaj hranu od koje prdiš i imaš proljev.

Ja sam danas nakon pola godine jeo čokoladu i dobio ga. Ergo...
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 20:52   #6
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
taj rođo me malo podsitija na moju aktivnost na vorumu,naime ja znan bit dosadan ki proliv
a i slićno zanimanje imamo,ja san portir

aj da netrolan temu kolega,men su dosadni oni što nosu one reklame od Lidla,plodina,Kauflanda...i drugih pizdarije i zatrpaju mi poštanski sandučić,pa kad poštar dođe,nema di metnit poštu ,sve je puno
uvik gledan nebil uvatija gada,ali još ga nisan vidija,ki da iza ponoći to meće
Ti su opaki, da, trebalo bi stavit neki senzor svaki put kada ga namiriši, priča feminističkim glasom; materi to bacaj u sandučić Možda bi otjero i HEPovce
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
tl;dr
Izbjegavaj hranu od koje prdiš i imaš proljev.

Ja sam danas nakon pola godine jeo čokoladu i dobio ga. Ergo...
Moram promijenit naslov teme
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 22:55   #7
Ignoriraš ga.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 23:05   #8
Udavia si me sa ovom temom...
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 23:05   #9
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ignoriraš ga.
To bi bilo idealno, ali je nepristojno, ipak mi je auto tamo, i pomoga mi je.

Što da imaš takve susjede?

Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Udavia si me sa ovom temom...
Znači iskusio si ovo skoro kao ja, žao mi je
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 23:14   #10
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
To bi bilo idealno, ali je nepristojno, ipak mi je auto tamo, i pomoga mi je.
Jebiga biraj hoćeš ti biti nepristojan prema njemu tri sekunde ili on prema tebi dokle god može.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 09:55   #11
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
To bi bilo idealno, ali je nepristojno, ipak mi je auto tamo, i pomoga mi je.
i sad za tu pomoć traži malo preveć kompenzacije.
al znam kak ti je i ja sam takva, umjesto da takve udave steram u rodno mjesto, ja sa smješkom trpim dok me dave
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 10:30   #12
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post

Dakle, vjerujem da znate o čem pričam, kako izbjeć ovakve situacije i koji kurac je tim ljudima? Ima ko slično nešto?
Ajme šta si dosadan ko proljev sa tim opisom..
Gle imaš psihički bolesnih i sjebanih ljudi, nauči se nositi sa njima. Kako..?
Različite su varijante ali je najbitnije da kad ih skužiš ne ideš protiv sebe i ne zakopavaš se u govna jer ti je neugodno već postaviš situaciju onako kako tebi paše..
Sve što si gore trebao je kratko zahvaliti čovjeku i zamoliti ga da se malo pomakne da možeš izaći van, na njegovo cjepidlačenje o šugavoj državi trebao si reć nešto tipa Bog sve gleda sve će to doć na naplatu, i reći oprosti pričao bih ali jako žurim zakasnit ću.. za broj si trebao reći da ćeš ga ti uzeti (kao što curama daješ broj al ti se nikad ne jave)..
Digao si paniku oko dosadnjakovića, sreži to u startu i ne uvlači se u razgovore, zahvali, nasmiji se, klimni glavom, potvrdi, kaži a tako je jebi ga šta ćeš, to je život, i piči za svojim poslom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 12:59   #13
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ignoriraš ga.
ae. šutnja je zlato.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 14:14   #14
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
ae. šutnja je zlato.
Nije, šutnja je odraz povlačenja u sebe odnosno submisivnosti.
Ljudi bi trebali biti kadri izaći na kraj sa neugodnim ljudima i situacijama a ne namjerno ignorirati nekoga, gledati sa visoka ili šutjeti kao neki tuntle koji se usrao...
Okrenuti na šalu je uvijek najbolje i izvući se sa onim oprosti stvarno žurim... em ostaviš pozitivan dojam, em preuzmeš kontrolu nad situacijom em se osjećaš ok nakon toga..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 14:37   #15
Da al najveci je problem sto se ovakve situacije ne događaju cesto, i onda kada se dogode doslovno si zatečen.

Uhvate te nespremnog. Ne ocekujes to ni u snu.

Osjecao sam se silovano.
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 15:06   #16
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nije, šutnja je odraz povlačenja u sebe odnosno submisivnosti.
Ljudi bi trebali biti kadri izaći na kraj sa neugodnim ljudima i situacijama a ne namjerno ignorirati nekoga, gledati sa visoka ili šutjeti kao neki tuntle koji se usrao...
Okrenuti na šalu je uvijek najbolje i izvući se sa onim oprosti stvarno žurim... em ostaviš pozitivan dojam, em preuzmeš kontrolu nad situacijom em se osjećaš ok nakon toga..
Da, ali to natjecanje u nadglašavanju vrijedi samo za životinje i primitivnije/niže inteligentne primjerke ljudske vrste.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 15:34   #17
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nije, šutnja je odraz povlačenja u sebe odnosno submisivnosti.
Ljudi bi trebali biti kadri izaći na kraj sa neugodnim ljudima i situacijama a ne namjerno ignorirati nekoga, gledati sa visoka ili šutjeti kao neki tuntle koji se usrao...
Okrenuti na šalu je uvijek najbolje i izvući se sa onim oprosti stvarno žurim... em ostaviš pozitivan dojam, em preuzmeš kontrolu nad situacijom em se osjećaš ok nakon toga..
Pa lijepo bih mu se zahvalila i isla svojim putem dalje suteci.
Ako bi bas silovao dalje ko sto astor kaze, jos jednom bih zahvalila i dotad valjda vec otisla s tog njegovog parkinga.
Meni je to puno mocnije preuzimanje kontrole nad situacijom nego hinjenje ljubaznosti i duhovitosti.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 16:13   #18
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
hinjenje ljubaznosti i duhovitosti.
Jednom riječju - ulizivanje.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 16:21   #19
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nije, šutnja je odraz povlačenja u sebe odnosno submisivnosti.
Ljudi bi trebali biti kadri izaći na kraj sa neugodnim ljudima i situacijama a ne namjerno ignorirati nekoga, gledati sa visoka ili šutjeti kao neki tuntle koji se usrao...
Okrenuti na šalu je uvijek najbolje i izvući se sa onim oprosti stvarno žurim... em ostaviš pozitivan dojam, em preuzmeš kontrolu nad situacijom em se osjećaš ok nakon toga..
Zakaj bi netko htio ostaviti pozitivan dojam na proljev?
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 16:56   #20
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Zakaj bi netko htio ostaviti pozitivan dojam na proljev?
Osjećaj bliskosti zbog sličnih interesa.

Jel postoji bolja riječ od proljev za opisati njegove "filozofske" upise?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger