Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 22:52   #61
Ejh, biciklom obidjem 49,3% grada {logićno i nostałgija pojaća}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 04.10.2017., 14:25   #62
Na tragu nekih pouka nekako gledam da pokusam cim bolje se usredotociti na ono sto bi me cinilo sretnijim. Dosta toga je bilo prilicno porazbacano po mislima, kao i to da bih se precesto zadrzavao tamo gdje nisam uspio bolje osnaziti svoje talente koje postepeno otkrivam. Eto, promatram i prirodu, nastojim je osvjestiti jer bih precesto isao samo onime sto je prvi dojam, npr. bucna cesta, a na neke ljepse detalje bas i ne bih uhvatio pozornost
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 04.10.2017., 23:44   #63
Dodju tako ti trenutci. Da li je zima, propustena sansa, ljubav ili neko sjecanje na bolja vremena i prolost. Do nas je samih kako cemo se nositi sa time.

Prosao sam sve i svasta u zivotu, gubio prijatelje, ljude koji su mi bili dragi, koliko i nesrece u ljubavi, pa sa vremenom covjek jednostavno vise nauci se nositi sa razocarenjima i teskim vremenima, sa nostalgijom i sjecanjima na ta neka dobra vremena.

Mislim da je najvaznije naci neki hobi ili zanimaciju koja covjeka ispunjava, koja ti pomaze koliko toliko da prebrodis tu tesku fazu. Knjige, sport, putovanja... Jednostavno nesto sto ce ti dati dodatnu snagu da nastavis dalje, i naravno odrzi vjeru u neka bolja vremena.

Bice bolje samo ne gubi nadu.
__________________
Grow through what you go through
specific is offline  
Old 05.10.2017., 08:38   #64
Nadam se da budem zadrzao neku nadu, no sjetim se onih drazenzecicevskih niko nema dva źivota {pa je teźina greśaka joś veća}

Knjige probam da citam, pa fokus zgubim, retko kaj uspijem citat dulje od desetak stranica u komadu {fokus bjeźi ko śvecrer od konduktera}...sport...eh źivim većinom ko vuk samotnjak....pa tu je samo bicikło i eh da moram tabłu za pikado opet nabavit....sad sam u fazi kad fakat kuzim da su promjene fakat i u tijeku.

Pośtujem ljude, al ponekad zakasnjelim reakcijama presvaðalaċki reagiram i nekad kazem i ono śto nije pośteno, a u srcu poslije znam da nije to trebalo biti tako...i onda suze, imam tu neku nostalgistaracku duśu, a bol biva previse zmixana...i ne mogu bss dobro spavati....imam ipak jos jednu frendicu koja me uspijeva kolko tolko u zivot vratiti....kad vec obitelj nije podrska..a jednom kada prodje puno godina, mozda i ne bum bas tolko nosio oziljke uspomena....i sjecanja na puno prolivenih suza ljetnih i ranojesenskih dana koji su donosili previse boli....povratak na bolje staze je inspiracija da shvatim da moje srce ne treba previse lutati tamo gdje ocito se ne osjeca dobro....sada kad mi lose ide prijatelja je znatno manje...sunce je zubatije...ne grije ko prije, no ipak imam jos nekih lijepih zelja ponekad mi padnu na um i sjetim se da sam nekad fakat imo zivotnu energiju...od jutarnjeg budjenja ispunjen najljepsim zeljama gradu i svijetu...ljubav ona tjelesnofizicka jest ono kaj mi itekako fali, al ljubav u sirem smislu prijateljskopodrzackom to vjerujem da imam barem kod par ljudi i da ce to ipak biti i bolje..mozda ne kao nekad al gradim nove mostove...a ograde i zidovi mi ne trebaju...fakat je zivot prekratak da se raspletem u nevoljama.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 06.10.2017., 02:45   #65
Eh da noc, oosjecaju se tragovi boljih vremena
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 08.10.2017., 12:40   #66
Najtezi je osjecaj budjenja nakon jako lijepih snova, kao da me kamion pregazi, tesko je nosit teret patnje i gubit vjeru ne samo u ljubav nego u smisao bilo koje grane zivota
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 09.10.2017., 09:09   #67
Zariban je taj period nakon gubitka posla, nekako je puno uspomena, iako veci dio okruzenja bio vrlo los, desavale su se i lijepe stvari
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 09.10.2017., 11:12   #68
S kim ti pričaš tu. Sam sa sobom?
Vordas is offline  
Old 09.10.2017., 15:36   #69
a cuj, onako, mozda se javi koja dobra dusa
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 10.10.2017., 09:28   #70
Imam veliki kapavitet ideja, samo kaj navike me dovode do panike {źivotne meśancije{
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 10.10.2017., 23:55   #71
Mislim da je bitan odnos povjerenja da bi se moglo uspjesnije komicirati.

Osobni dojmovi ponekad puno zakoce u napredku, a vrijeme jest dragocjeno, jer pozicije kroz zivot ponekad dovedu do toga da se ne uspije dovoljno izrsziti zelja za boljim nacinom zivota
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 11.10.2017., 15:08   #72
Nostalgične jesu, al nisu poludepre.
Vordas is offline  
Old 11.10.2017., 17:34   #73
Aonak, imam dojam da jesu
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 13.10.2017., 00:41   #74
Poanta je u oprastanju ..ljudi svasta govore al bolje je oprostit ako se ne oprasta onda kao da se u srcu osjeca hladnoca i osjecaju zbog toga nevolje....vex neko vrijeme imam filing da strahovi poticu pucanje srca takav provod zagisurno nije dobar a nije niti izbor vec je nekaj nametnuto bolje je vjerovat u {i zbog } sebe
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 17.10.2017., 10:59   #75
Sve je u prirodi {danas i zauvijek}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 19.10.2017., 20:49   #76
Nije mi jasna poanta ove teme, o čemu se ode uopće piše?

Forumaš Maystor mi se učinija donekle sličnim meni(kad sam bio mladji), nešto sam u njemu prepozna, neki potencijal, nešto već? Mislim da je to zapravo pametan dečko ali mnoge ga stvari sputavaju, nema samopouzdanja i sl.

S druge strane on me i čudi zbog čega ću i prestati pistai na njegovim temama. Njegove teme su sve iste, tu nešto kuka o usamljenosti dok istodobno piše da je povrijedio dobre ljude s kojima je bio dobar, pa zašto pod milim bogom ako je već usamljen? Cijeli smisao teme je besmislen, on tu zapisuje svoja hiperemotivna stanja i nekakva filozofska razmatranja, zapravo uopće ne želi komunikaciju, pomoć i razmjenu iskustava za što bi forum trebao služiti, ili se možda on ne zna izraziti?

Sve u svemu Maystore pozdravljam te i želim ti napredak u životu za što će ti biti potrebna dobrana promjena razmišljanja
Nosonja_ is offline  
Old 19.10.2017., 21:43   #77
Sve pet njo herds fiłing..a gle kuźiś, żivot ċudne priće piśe, al inaċe itekao {po}żelim komunikacinu, sve viśe prilazim i upoznajem ljude, bio sam i na stolnom.fudbalu, ma żivot polahko ide u nboljim smjerovima tema ko tema hiljadu dilema zivot ide dalje cudne purtove śalje {eksjuksje mi for maj gramatik vrongs}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 20.10.2017., 17:37   #78
Maystore, ajde me poslušaj. pišem ti posve dobronamjerno.
Fino pronađi blog platformu i piši blog. Od 77 odgovora na ovoj temi, 44 su tvoja - i to nepovazana, kao da pišeš na Dušicama (možeš s takvim razmišljanjima nastaviti i tamo).

A kako ovo nije prvi da su ti teme o ničemu razvijaju se u ništa, tj., molim te da prije sljedećeg otvaranja jasno postaviš temu. Pjesnička i sjetna razmišljanja ostvari na nekom drugom mjestu.

Sretno
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.