Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 12:43   #1
Bivši partneri potencijalnog partnera

Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Recimo sam sam upoznao nedavno jednu koja kaže da je imala peh uvijek završiti s nasilnim likovima, imala je čak tri takve veze iza sebe gdje su je fizički zlostavljali, sva trojica bili neki ili boksači ili nabildani likovi..pa mi se nekako alarm upalio, mislim si očito ju pale mišićavi sportaši što ja nisam a sada kao traži nekog drugačijeg malo mirnijeg lika..nisam se dalje upuštavao u to jer mi u podsvijesti da će nju uvijek paliti takvi..koji bi vam bili eventualni dealbreakeri za uć u vezu s nekim tko vam se sviđa a saznate nešto loše u vezi prijašnjih veza te osobe? Frend npr. nije htio u vezu s jednom ženskom za koju je saznao da je hodala s zlatnom mladeži prije a svidila mu se dost, kaže pametno je postupio.
Vjerujem da ste se i vi našli u sličnoj situaciji gdje ste ili odustali u upuštavanju u nešto ili ipak dali šansu i na kraju ispalo odlično?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:53   #2
Fizički izgled je samo mali dio ukupnog dojma. Jasno, fizička privlačnost prva privuče i ona mora postojati ali ljudi se zaljube u osobnost, karakter, način ponašanja. Možda joj nisi toliko zgodan da joj klecaju koljena, ali vjerujem da joj se sviđaš, i da su je uz izgled privukle i druge osobine, te ti je odlučila dati šansu.

Uostalom, kroz godine se mijenjamo, definiramo se kao osobe i mijenjamo razmišljanja, stavove... a time pomalo i prioritete kod odabira partnera.

Ne procjenjujem nikoga prema prijašnjim iskustvima, već iskučljivo na osnovu našeg odnosa. Na tvom mjestu, ja bih se nastavio viđati s tom curom, pa vidio gdje će nas to odvesti...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:13   #3
Mekani,step aside ..

Ženska ti je bila jebana brutalno,ne trabaš biti Ajnštajn da to zaključiš ..

Nađi si nešto sa manjom kilometeražom inače će ti tvoje krhko srdašce biti polomljeno u najsitnije komadiće ..




Nemate budućnosti,traži dalje ..nije to za tebe
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:13   #4
meni je bitno posto nemam iskustva sa suprotnim spolom pa za prvu vezi mi je bitno da partnerica makar nema vise od 4 kraca partnera tipa par mjeseci ili 2 duza od nekoliko godina jer bi se osjecao zakinutim naspram nje...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:16   #5
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Na tvom mjestu, ja bih se nastavio viđati s tom curom, pa vidio gdje će nas to odvesti...
Ako je tocno sto je napisao, da mu je to zapisano u podsvijesti, cemu da se viđa s njom dalje?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:18   #6
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ako je tocno sto je napisao, da mu je to zapisano u podsvijesti, cemu da se viđa s njom dalje?
Ako je tako, onda nema smisla, jer će ga to uvijek kopkati.

Ja sam napisao svoja razmišljanja i rekao što bih ja učinio, pošto nisam opterećen time.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:24   #7
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ako je tako, onda nema smisla, jer će ga to uvijek kopkati.

Ja sam napisao svoja razmišljanja i rekao što bih ja učinio, pošto nisam opterećen time.
Naravno, ima nas svakakvih, mene osobno ne bi smetalo sto je bilo prije. No, ak ga bas to kopka i ako ne moze pustiti, smisla za ista dalje nema.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:31   #8
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Recimo sam sam upoznao nedavno jednu koja kaže da je imala peh uvijek završiti s nasilnim likovima, imala je čak tri takve veze iza sebe gdje su je fizički zlostavljali, sva trojica bili neki ili boksači ili nabildani likovi..pa mi se nekako alarm upalio, mislim si očito ju pale mišićavi sportaši što ja nisam a sada kao traži nekog drugačijeg malo mirnijeg lika..nisam se dalje upuštavao u to jer mi u podsvijesti da će nju uvijek paliti takvi..koji bi vam bili eventualni dealbreakeri za uć u vezu s nekim tko vam se sviđa a saznate nešto loše u vezi prijašnjih veza te osobe? Frend npr. nije htio u vezu s jednom ženskom za koju je saznao da je hodala s zlatnom mladeži prije a svidila mu se dost, kaže pametno je postupio.
Vjerujem da ste se i vi našli u sličnoj situaciji gdje ste ili odustali u upuštavanju u nešto ili ipak dali šansu i na kraju ispalo odlično?
nebitno mi je dok got nije pokupio neku spolnu boleštinu usput
ako hoće ispričat može, ako neće ne mora, prošlost je prošlost.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:34   #9
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Recimo sam sam upoznao nedavno jednu koja kaže da je imala peh uvijek završiti s nasilnim likovima, imala je čak tri takve veze iza sebe gdje su je fizički zlostavljali, sva trojica bili neki ili boksači ili nabildani likovi..pa mi se nekako alarm upalio, mislim si očito ju pale mišićavi sportaši što ja nisam a sada kao traži nekog drugačijeg malo mirnijeg lika..nisam se dalje upuštavao u to jer mi u podsvijesti da će nju uvijek paliti takvi..koji bi vam bili eventualni dealbreakeri za uć u vezu s nekim tko vam se sviđa a saznate nešto loše u vezi prijašnjih veza te osobe? Frend npr. nije htio u vezu s jednom ženskom za koju je saznao da je hodala s zlatnom mladeži prije a svidila mu se dost, kaže pametno je postupio.
Vjerujem da ste se i vi našli u sličnoj situaciji gdje ste ili odustali u upuštavanju u nešto ili ipak dali šansu i na kraju ispalo odlično?
A kako bi reagirao recimo da XY cura (prosjecnog izgleda brineta) npr. cuje kako si zadnjih par veza bio sa uber sexy lujkama plavusama koje su dramile oko svake pizdarije i pravile javne scene ako bi te vidile sa prijateljicom na kavi... i na racun tih prica ona odluci da nece ulazit s tobom vezu iako joj se svidjas i zna da se ona tebi svidja?
Posto ona nije patoloski ljubomorna zakljuci kako nije za tebe jer ces ti najvjerojatnije uvjek biti privucen ljubomornim sexy zenama.

Ako smatras da je misljenje XY cure validno, onda prekidaj kontakt sa ovom curom iz teme.
Ako mislis da to nema veze, onda si sam sebi dao odgovor sta dalje.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:47   #10
bilo bi jako lijepo kad bi ekipa iz 18. stoljeca ostala dosljedna sebi i ne bi koristila blagodati 21. stoljeca
pa u tom smislu, budite lijepo doma, obradujte zemlju i cekajte dok vam japa nade prigodnu mladu, bez proslosti i koja je cijeli zivot bila doma uz pec i eventualno trijebila usi s paprika , zelja i krastavaca (ovo zadnje pod nadzorom)
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:51   #11
meni je fascinantno da osobi koju nedavno upoznaš ideš pričati o svojim bivšim partnerima. mislim, jedan od žešćih turnoffova na prvim dejtovima.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:51   #12
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
bilo bi jako lijepo kad bi ekipa iz 18. stoljeca ostala dosljedna sebi i ne bi koristila blagodati 21. stoljeca
pa u tom smislu, budite lijepo doma, obradujte zemlju i cekajte dok vam japa nade prigodnu mladu, bez proslosti i koja je cijeli zivot bila doma uz pec i eventualno trijebila usi s paprika , zelja i krastavaca (ovo zadnje pod nadzorom)
hahahaha...
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:53   #13
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
meni je fascinantno da osobi koju nedavno upoznaš ideš pričati o svojim bivšim partnerima. mislim, jedan od žešćih turnoffova na prvim dejtovima.
Prijasnja iskustva nas itekako oblikuju, al moram priznati da bi digao obrvu da osoba sama pocne pricati o partnerima prije ili da me netko ide ispitivati detalje o mojim partnerima prije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:07   #14
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Prijasnja iskustva nas itekako oblikuju, al moram priznati da bi digao obrvu da osoba sama pocne pricati o partnerima prije ili da me netko ide ispitivati detalje o mojim partnerima prije.

naravno da nas oblikuju ali svaka priča ima vrijeme kad treba biti ispričana, ne želim o tome pričati osobi koju jedva poznajem i smatram da je se to ne tiče.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:54   #15
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
bilo bi jako lijepo kad bi ekipa iz 18. stoljeca ostala dosljedna sebi i ne bi koristila blagodati 21. stoljeca
Onog trena kad se odlučiš skrasiti i oženiti,te će ti blagodati izaći na nos ..

Nego,vidim da današnjim mladcima (ovima iz 21.stoljeća) ne smeta ama baš ništa ..

Ni što mu je 156 likova do sada izjebalo žensku,ni što mu ona fejka orgazme,ni što će ju (tom logikom) i u braku izjebati još bar 86 likova sa strane (jer nema šanse da se ona sad odjednom skrasi na samo jednom koku),ni što će to neizbježno dovesti do razvoda i ode sve u pm ..

Ne,hvala...draže mi je ipak 18. stoljeće
O vezama pričamo,jelte



...ali ako pričamo samo o ševi,onda je poželjno da bude neka koju je pregazilo što više likova .. s takvom je uvijek moguće nešto novo naučiti ,hehe
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:01   #16
jerbo u 18.stoljeću nije bilo jebavanja sastrane, orgijanja itd.how yes no. još je i više toga bilo jer ljudi nisu bili okupirani pametnim telefonima, društvenim mrežama itd

a i da živiš tada, junfericu teško da bi si mogao priuštit kao i pičku općenito jer je bilo fejst skupo,danas dođeš lako đabe do toga.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:01   #17
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
O vezama pričamo,jelte

...ali ako pričamo samo o ševi,onda je poželjno da bude neka koju je pregazilo što više likova .. s takvom je uvijek moguće nešto novo naučiti ,hehe
Meni su tu ipak bolji likovi poput tebe, koji nemaju problema jebat zenu s puno partnera, al nece s takvom u vezu, licemjerje do bola.

Pogotovo sto tipovi smatraju da je ok da imaju veci broj partnerica, al zena ne smije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:07   #18
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Onog trena kad se odlučiš skrasiti i oženiti,te će ti blagodati izaći na nos ..

Nego,vidim da današnjim mladcima (ovima iz 21.stoljeća) ne smeta ama baš ništa ..

Ni što mu je 156 likova do sada izjebalo žensku,ni što mu ona fejka orgazme,ni što će ju (tom logikom) i u braku izjebati još bar 86 likova sa strane (jer nema šanse da se ona sad odjednom skrasi na samo jednom koku),ni što će to neizbježno dovesti do razvoda i ode sve u pm ..

Ne,hvala...draže mi je ipak 18. stoljeće
O vezama pričamo,jelte



...ali ako pričamo samo o ševi,onda je poželjno da bude neka koju je pregazilo što više likova .. s takvom je uvijek moguće nešto novo naučiti ,hehe
Došla su vremena kad ne smiješ ni reći da postoje očite biološke razlike u spolovima..zašto bi ženit radodajku bilo sramotno? Pa živimo u 21.st!
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:08   #19
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Onog trena kad se odlučiš skrasiti i oženiti,te će ti blagodati izaći na nos ..

Nego,vidim da današnjim mladcima (ovima iz 21.stoljeća) ne smeta ama baš ništa ..

Ni što mu je 156 likova do sada izjebalo žensku,ni što mu ona fejka orgazme,ni što će ju (tom logikom) i u braku izjebati još bar 86 likova sa strane (jer nema šanse da se ona sad odjednom skrasi na samo jednom koku),ni što će to neizbježno dovesti do razvoda i ode sve u pm ..

Ne,hvala...draže mi je ipak 18. stoljeće
O vezama pričamo,jelte



...ali ako pričamo samo o ševi,onda je poželjno da bude neka koju je pregazilo što više likova .. s takvom je uvijek moguće nešto novo naučiti ,hehe
imam 50
hajde sad sljedecu pametnu opasku
samo budi oprezan, mozda sam ti tata
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:08   #20
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Došla su vremena kad ne smiješ ni reći da postoje očite biološke razlike u spolovima..zašto bi ženit radodajku bilo sramotno? Pa živimo u 21.st!
Kakve veze ima bioloska razlika u spolovima s ženidbom osobe koja je imala veci broj partnera?

Ili pokusavas prisiti da je zbog biologije sasvim ok da musko ima veci broj partnerica, a zensko ne smije?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger