Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2012., 23:57   #521
Quote:
maki279 kaže: Pogledaj post
Kira
ovo ime ima valjda svaki drugi pas..
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 13:50   #522
Quote:
vau-vau kaže: Pogledaj post
naišla na ovo...možda nekom pomogne u odabiru
Chewbacca

kad nabavim muškića, zvat će se Chewbacca, u knjižici će mu pisat Čubaka, a zvaćemo ga svi Čubi. sljedeći je normalno, Han. Sljedi Leia pa Yoda. neki Luka poslje može isto. To si rezerviram kad budem sama u svom stanu sa 10 mačaka
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 21:45   #523
evo dobio sam haskija muškog pa predložite neko ime
__________________
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj upute..
rizibizi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 11:39   #524
Bongo.
ginger215 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 11:43   #525
Imena mojih ljubimaca Psi : Medo, Rea, Mo , Manilla, Tyson, Spartah, Ben (tetin pas), Aris (mamin pas koji je uginuo). Macke : Sizipher, Lou, Puffy, Zack, Izzy (uginuo), Lucky, Blacky.


Mozda nekom se dopadnu imena
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 13:29   #526
help, blokirala sam i nemam ideje
kakvo bi ime dali malenoj trobojnoj (crno-bijelo-narančastoj) maci sa zelenim okama i svijetlom njuškicom?
ili općenito, koja su vam super imena za mace?
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 15:21   #527
Davanje ljudskih imena ljubimcima :D

Milivoj (moj osobni favorit ), Bruno, Žarko, Magdalena, Maja... nisu ljudi nego psi .

Mislim čemu? nema dovoljno "psečjih" imena ili se neki bivši/bivša zove Milivoj/Magdalena pa zato đukela dobije to ime...

Smiješno
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 15:46   #528
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Milivoj (moj osobni favorit ), Bruno, Žarko, Magdalena, Maja... nisu ljudi nego psi .

Mislim čemu? nema dovoljno "psečjih" imena ili se neki bivši/bivša zove Milivoj/Magdalena pa zato đukela dobije to ime...

Smiješno
zakaj

to je isto kao da komentiras ljudska imena tipa: Svemir, Oceania, Sredozemka, Ontario, Apple, Sunshine, Sunny itd.....

Ja svog pesonju zovem iz gusta Đuro kad je zlocest ane poznam niti jendog Đuru
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:01   #529
A slušaj, ako dajemo ljudima imena po biljkama i voću, zašto ne bi psima davali ljudska?

Meni je najluđi najdobrodušniji dobić kojeg sam upoznala imena Mirko

Osobno me boli briga kakvo ime koje stvorenje nosi. Mama mi se zove po jednom voću a stari susjed koji niti nakon 20 godina nije mogao zapamtiti kako se zove, ju je zvao jednostavno - VOĆKA
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:21   #530
Meni je Tesla genijalno ime i bas mi je bilo zao sto se nisam sjetila tako nazvat pasicu. Al dobro iskoristit ce se jednom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:30   #531
Tesla i Sparta su bila moja imena za staficu koju sam tila uzet, al mi je onda ova đuksica uletila i ostalo joj azilsko ime.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:41   #532
Može i Wat i Đul (Joule), Volta, Faraday...

meni se ipak više sviđa: Boomer!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:45   #533
Zabavno mi je to skroz. Jednog pasonju prijatelja umjesto Dante sam počela zvati Ante. Puno mu bolje stoji.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 20:06   #534
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Milivoj (moj osobni favorit ), Bruno, Žarko, Magdalena, Maja... nisu ljudi nego psi .

Mislim čemu? nema dovoljno "psečjih" imena ili se neki bivši/bivša zove Milivoj/Magdalena pa zato đukela dobije to ime...

Smiješno
Jao kako bi te trudnjače sad sprašile jer : " nema psećih i ljudskih imena; imena su imena, njanajnajna", i uvijek se uvrijede na tu spiku.

Meni je kul čuti da se pas zove kao nekolicina ljudi; recimo Milivoj je totalnop super ali nije mi kul čuti da se klinka zove Rea, dečec Max, Đoni i tak.....
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 04:27   #535
Joj, meni je zakon kad zivotinje imaju ljudska imena

Mi smo s ljudskim imenima krenuli s macama, prvo Pablo (ajde, nije domace pa nikom nije bilo neobicno), a onda Emil (meni predivno i bas mu pase).

A onda smo nasli pesonju pored sume koji je bio toliko sretan da napokon vidi nekog da ga nismo mogli nazvati drugacije nego Srećko Na kraju je ispao presmijesan misung i ime mu totalno pase
Imamo dosta smijesnih situacija jer se od brata najbolji frend tako zove pa cesto u razgovoru moramo objasnjavati srecko-pas ili srecko-covjek

Sad sam se sjetila presmijesne situacije gdje sam doslovno sjela na pod i plakala od smijeha; prije par mjeseci u nekom razgovoru spomenem kako Emil ima sidu i leukemiju, a kolega zinuo i samo sto mu oci nisu ispale. I sad on sav u cudu ispituje sto i kako, ja odgovaram, jos moj pametan dragi u zajebanciji komentira nesto u smislu da nije ni cudno kad je peder (znam da je politicki nekorektno, ali u nasu obranu-glasali smo protiv ) i to traje par minuta...na to dragi jos nesto komentira, a kolega ce "pa kaj je Emil macka?!?"
On je jadan mislio da je netko iz familije, kasnije kaze da mu je bilo cudno jer zna da mi se brat drugacije zove, al sam ga totalno izbacila iz takta pa je pretpostavio da je netko drugi od rodbine

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:30   #536
patience - hahahaha, zamišljam si facu čovjeka koji je slušao o Emilu.....

__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 14:52   #537
imena koja su se nama motala po glavi dok smo vijećali

Bach
Mars
Ben
Bolt - brz kao munja

Rio
Ricky
Viktor
Shrek (tatina ideja)

Bono
Niro (pa je kao trebalo bit smiješno kad pitaš (g)de niro?)
Nero

Toby
Ray (jer mama voli Raymonda)
Toto (jer imamo mačku koja se zove Pamela)

Asi
Ares (tatina ovnovska ideja naravno)
Spock (sestričnina ideja)

uglavnom
pas se sad zove

Benny
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 13:21   #538
Mi cemo uzeti samojeda krajem 12 mj i neznamo koje da mu ime damo
Ja bi htijela da se zove Astor ,to mi ime bas ima ono nesto,ili Ari ali kako znamo jednog samojeda Arija onda nam je glupo pa kad se budu igrali oba ari
Mama i sestra hoce da se zove tobi ,to je isto lijepo ime ali to mi je vise za nekog pomeranca,a astor mi je vrh vrhova,ali nesvida se nikom nego meni........imate li prijedloge za samojeda
tobi2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 23:16   #539
mi smo se uvijek vodili onom "kad ga vidiš znat ćeš koje je pravo ime za njega"
istina, kad sam bila dijete, negdje 5 bakinih mačaka sam zvala strahimir (učili smo u školi o piscu) , al kad su svi fakat izgledali kao strahimir

imam dojam da će mi se sljedeći mačak/pas/jež zvati august ili vuk. oba imena bi htjela dati djetetu jednog dana, a kak se ne sviđaju nikome osim meni (), onda će ih dobit mačka/pas/jež. i da, s guštom ću se derat po cesti "pobjegao mi je vuk"
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 23:30   #540
Ne znam bih li stvarno dala takvo ime, ali od Vuka samotnjaka mi se nekako cinilo fora da se pas zove Hund, Dog ili Pas.
Jeste li ikada culi da se neki pas tako zove?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.