Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2004., 09:20   #21
ja imam doma orbitrek, tata je kupio za sebe, više on vježba, svaki dan po par puta, ja sam u početku, ali sam lijena, ali je dobar. 2,3 puta na dan po 5 minuta i kad izvoziš i siđeš s njega noge užasno bole, ali to je dobro, osjećaš se lagano i pun energije. To je dobra stvar...
__________________
klaudija
klaudija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 11:14   #22
Quote:
Michelle_24 kaže:
Koji si naručila - onaj po 1.090 ili 1.290 kn?
Ima ih više u neckermann-u za naručiti, pa me zanima koji tvoja frendica koristi?
Ovaj za 1.090,taj ima i frendica!


__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 11:28   #23
Quote:
emy kaže:
Ovaj za 1.090,taj ima i frendica!


I koliko ga dugo koristi? Kako se osjeća, koji su učinci?
Michelle_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 12:23   #24
Prije 20-ak dana nabavili smo doma Orbitrek platinium, gledali TV prodaju, otišli u Radničku u Zagrebu i kupili.
Ja sam oduševljena s njim za održavanje kondicije, jer bih inače ove blagdane sigurno nakupila par nepotrebnih kila, a on mi je savršeno došao em za vježbu cijelog tijela, em za psihološki osjećaj da radim nešto dobro jer radom na njemu on pokazuje utrošak kalorija.
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 13:19   #25
Quote:
Michelle_24 kaže:
I koliko ga dugo koristi? Kako se osjeća, koji su učinci?

Koristi ga nekih mjesec dana brijem,kaze da se osjeca fenomenalno,to joj se vidi i na liniji,smrsavila je i smanjio joj se celulit !

Kad ce moj da dodje?????

__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 22:13   #26
Definitivno najbolja sprava za vježbanje koju sam ikad isprobao. Kupio ženi kad je rodila da se vrati u formu. Šatro! Nije ga vozila sveskup ni dvadeset minuta a ja dvadeset min. dnevno i osjećao sam se super i izgubio sam 16 kg od 19.03 do 13.07.2003.
Dobro nije samo od Orbitreka, prešao sam na lakšu hranu i haklao košarku tu i tamo al Orbitreku sam najviše zahvalan. Nije teško, ne možeš se nikako povrijediti, znoj curi nakon 5-10 minuta čak i kad si na najlakšem stupnju. Sad nisam "vozio" jedno 4 mjeseca jer sam imao uklještenje živca u kičmi, ali za jedno tjedan dana opet počinjem (dijelom i zbog toga šta sam se opet zdebljo na 111 kg )

Jedina mana mu je šta je doooosadnoooo voziti i 20 minuta buljiti u zid, ali i to se da nekako prevladati ako ga možeš dovući pred televizor. Neki put sam se znao "zaigrati" pa uz film odvoziti i po 40 minuta al to tek kad već uđeš u formu.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 04:53   #27
Da, Orbitrek i TV je dobitna kombinacija. U nedostatku TV-a i walkman dobro dodje.

Ovi profi po fitnes klubovima imaju programe gdje mijenjaju stupnjeve tezine, a vrijeme mozes unaprijed ukucati, tako da nema odustajanja. A u mom fitnes klubu stoje ispred reda televizora, samo moras ponijeti slusalice i ustekat se. Ja obicno provedem 45 minuta na tom cudu, onda se jedva spustim po stengama do auta .
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 10:20   #28
Ja mislim da za nas ženske nije bit vježbanja na orbiju u nabijanju što večeg stupnja težine, već u jednostavno svakodnevnom vježbanju na minimalnom opterećenju, jer malo kojoj je cilj nabacati mišiče već je cilj oblikovanje tijela i držanje tijela u kondiciji, a što je najbitnije orbi je smrt za celulit.
Redovitim korištenjem nema negativnih pojava, bolova u nogama i nategnućima mišića
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 10:35   #29
Quote:
emili kaže:
Ja mislim da za nas ženske nije bit vježbanja na orbiju u nabijanju što večeg stupnja težine, već u jednostavno svakodnevnom vježbanju na minimalnom opterećenju, jer malo kojoj je cilj nabacati mišiče već je cilj oblikovanje tijela i držanje tijela u kondiciji, a što je najbitnije orbi je smrt za celulit.
Redovitim korištenjem nema negativnih pojava, bolova u nogama i nategnućima mišića
Slažem se, uopće mi nije svrha nabiti mišiće, već oblikovati tijelo i vježbati jer mislim da je i veći učinak raditi na njemu doma nego bacati lovu na neke fitness centre. Daj mi reci, da li zauzima puno prostora?
Michelle_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 11:08   #30
Ne znam šta da ti kažem za prostor, ak si gledala reklamu na TV onak je kak oni kažu, nije duži od 1 m, nešto manje, širina 0,5 m, visina ispod 1,5 m. Ma ništa nije preogromastično, a nemože manji ni biti, jel ipak rađen je po konfiguraciji i pračenju pokreta tijela. Ma nekam ćeš ga smjestit, može se lako i premještati.
Meni osobno nije bio prostor problem kod odliuke oko kupnje.
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 14:31   #31
Quote:
emili kaže:
Ja mislim da za nas ženske nije bit vježbanja na orbiju u nabijanju što večeg stupnja težine, već u jednostavno svakodnevnom vježbanju na minimalnom opterećenju, jer malo kojoj je cilj nabacati mišiče već je cilj oblikovanje tijela i držanje tijela u kondiciji, a što je najbitnije orbi je smrt za celulit.
Redovitim korištenjem nema negativnih pojava, bolova u nogama i nategnućima mišića
Joooooooooooooooooooj koje bombe bacate cure.

Nećeš nabacati mišiće ako radiš na velikom stupnju opterećenja!!!
Eventualno ćeš onda raditi HIT trening, koji će kraće trajati a imati isti učinak kao i duži a manje intenzivan trening. Još jedan dobar učinak HITa je i dugotrajnije djelovanje na metabolizam, kao i kod dizanja utega primjerice.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 15:42   #32
Ok,ja odlucila da si hocu to kupit...a di ima taj ducan od te tv prodaje?Ja sam njega vidjela negdje a sad ne znam di...
Ne svidja mi se ideja da narucujem to preko neta jer hocu platit Americanom a nisam sigurna koliko je to sigurno...
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 16:16   #33
Mislim da je u Radničkoj, pogledaj na stranici od tv-prodaje ili njih direktno pitaj (imaš sigurno neki tel. na netu). Ali da ti kažem - imaš i u Eurobike-u po 1.090 kn Orbirek, na remizi ili Martićeva.
Michelle_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 15:36   #34
Re: Orbitrek

Quote:
Michelle_24 kaže:
Pozdrav,
imam jednu molbu - da mi odgovorite ukoliko imate iskustva sa korištenje sprave za vježbanje - Orbitrekom, tj. učinkom istoga. Također, bila bih zahvalana na informaciji o tome gdje ga mogu kupiti po razumnoj cijeni.
Hvala!
Ma smeće, ja sam dala veliku lovu za tu spravu. A ništa koristi. Kile su još uvijek tu.
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 16:07   #35
Hahahahah.

Ti si sigurno jedna od onih koje dodju u slastičarnu, pojedu 6 krempita, i onda urlaju na konobara šta im je donio kavu sa običnim šećerom a ne natreenom.

Orbitrek su projektirali stručnjaci, doktori, profesionalni sportaši.
Vježbanjem na toj spravi sagorijevaš kalorije i poboljšavaš aerobni kapacitet pluća.

A ako ti misliš da je dovoljno 5 minuta na dan, pa poslije pojesti dvije štruce kruha... Da, kile vjerovatno ostaju.

Isto ako koristiš Orbitrek kao vješalicu za robu, hmmmm isto kile ostaju da...
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2004., 10:19   #36
Quote:
Karakala kaže:
Joooooooooooooooooooj koje bombe bacate cure.

Da, bacam loptu dalje, a dohvatila ju od dečka......., a joooooooj
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2004., 10:20   #37
ups, bombe, lopte.... ma nema veze
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2004., 21:17   #38
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2004., 21:46   #39
Ja sam odustala od orbitreka...shvatila sam da mi je 1000kn jednako tri mjeseca teretane a mene taj orbica sigurno nece zanimat dulje od 3 mjeseca
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 09:01   #40
ma meni je super jer mi je doma pod nosom i jednostavno me mani, samim tim što vidim rezultate
istina je da bez odgovarajuće prehrane kile same neiće otići, a žene i nešto teže mršave od muškaraca, ali zato celulitu polako ali sigurno mašem pa pa .....
emili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.