Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 00:20   #21
to nije normalno

Jednog dana ću biti knjižničarka i ne bih voljela raditi noćnu smjenu...

Morate malo mislit na ljude koji tamo rade, koji imaju obitelj, djecu i druge obaveze...
Ja razumijem da noćnu smjenu radi hitna, bolnice, vatrogasci, javni prijevoz i čistoća...ali...knjižnice??

Mislim da sve radnje koje netko treba obavit u knjižnicama može obavit tijekom normalnog radnog vremena..
a studenti koji moraju učiti...mislim stvarno, pa neće valjda do kasna u jednoj velikoj hladnoj nacionalnoj spavati????

To je generalna glupost.
ksena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 00:29   #22
bila sam jučer u nsb-u i žena kod koje se obnavlja članarina je rekla kako od navečer počinje probni rok noćnog rada iliti od 21 sat pa do jutra. taj probni rok će trajati mjesec dana i nakon toga će se vidjet jel će to bit uvedeno za stalno. ovisi o mladima kako će se ponašati u tom razdoblju... pa zato budite dobri da možemo noći provoditi štrebajući
lijepa_alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 01:36   #23
jel znaš kako se prijavit za noćnu? ti je teta rekla kaj?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 01:49   #24
http://www.nsk.hr/UserFiles/File/dok...na%20vrata.pdf

Evo tu ti je sve lijepo objašnjeno
C početnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 02:06   #25
hvala. nije tog bilo prije koji dan, a jučer (10.) mi dečki na garderobi nisu znali točno reć
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 02:13   #26
Podijeli s nama svoje doživljaje iz NSB-a 0-24 ak ćeš ić
C početnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 03:07   #27
Možda napokon diplomiram
Jel se smije i pušiti tamo? U tom slučaju se odmah učlanjujem

Kidiiiiiiiing
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 03:17   #28
zakon
sad kad mi se počne spavat, a imam za štrebat, samo lagana šetnjica do nsb-a pa nastavljam... a kad mi se tam počne spavat, lagana šetnjica do stana... i onda opet natrag...
uglavnom, mogu šetat po noći vamo-tamo, a ne celu noć po stanu bauljat i živcirat cimericu
ma nije to loša ideja. još da radi kafić gore
al inače ne volim baš nsb od prvog dana kad sam kročila tam.. zlo i birokracija.
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 14:19   #29
Quote:
ksena kaže: Pogledaj post
Jednog dana ću biti knjižničarka i ne bih voljela raditi noćnu smjenu...

Morate malo mislit na ljude koji tamo rade, koji imaju obitelj, djecu i druge obaveze...
Ja razumijem da noćnu smjenu radi hitna, bolnice, vatrogasci, javni prijevoz i čistoća...ali...knjižnice??

Mislim da sve radnje koje netko treba obavit u knjižnicama može obavit tijekom normalnog radnog vremena..
a studenti koji moraju učiti...mislim stvarno, pa neće valjda do kasna u jednoj velikoj hladnoj nacionalnoj spavati????

To je generalna glupost.
...pa ne moraš raditi u NSB - u ne? Imaš i drugih knjižnica...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 14:38   #30
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
...pa ne moraš raditi u NSB - u ne? Imaš i drugih knjižnica...
Pa ne mora ona, ali ljudi koji su trenutačno tamo zaposleni će morati
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:41   #31
Što se mene tiče, mogla bih jesti kruh koji je ispečen jučer popodne. Mogla bih jesti i onaj neki crni koji se može jesti kroz nekoliko dana. Pa eto, nismo svi takvi pa jadni ljudi rade po noći.
Rade po noći i u službama za korisnike. Možda je više ljudi koji koriste mob po noći nego onih što uče po noći, ali mislim da je broj problema manji nego broj studenata koji će učiti u knjižnici. Ili jednak. Ali ljudi opet rade.

Majka mi radi nedjeljom. Zašto ljudi ne mogu obaviti kupovinu drugim danima?
Otac mi radi i po noći. Zašto tvornice ne mogu imati više postrojenja pa raditi jače u prve dvije smjene?

Možemo napisati bezbroj nama nelogičnih stvari po pitanju radnog vremena. A znaš što će svim nelogičnostima biti zajedničko? Svatko će napisati ono što se odnosi na njega. Ti ćeš napisati da ti je nelogično da knjižnica radi noću, ali ti neće pasti na pamet da bi mogla jesti kruh od jučer (tu možeš staviti bilo što, uglavnom prigovor nekog drugog).

Gledaj... niti će sve knjižnice doživjeti sudbinu noćnog rada, niti ti moraš raditi u NSB-u, niti su knjižničari jedini koji će bespotrebno odrađivati noćnu smjenu.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:43   #32
...dobit će dodatak na noćni rad... Mislim da bude NSB postal raj za sexualne egzibicioniste...'em si na javnome mejstu, 'em te gledaju okom kamere....

....moram se ponovo učlaniti...i djevojku nagovoriti da se isto učlani...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:48   #33
Quote:
ksena kaže: Pogledaj post
Morate malo mislit na ljude koji tamo rade
možda i oni imaju poremećen bioritam.

a ako i nemaju, sad će imati. isto kao i hrpetina drugih ljudi koji rade u vrijeme kad nekome odgovara da tada rade, a ne kad njima odgovara.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:56   #34
Mislim da neće biti osoblje u punom sastavu za te noćne sate, neki dežurni samo, baš sam jučer bila tamo.
Samo otvoreni dio bi u to vrijeme radio.
Inače, ideja posve ok, pogotovo za tatice kojima treba malo mira a nešto bi u miru pročitali/naučili.
Poslije mo'š i u 'štetu' otić'.
__________________
Him & Her
LadyBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:58   #35
ae. spank je odma ispod, a i močvara je blizu
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 22:05   #36
NSB pitanje

nisam učlanjen, ali trebao bih nešto iz čitaonice periodike, jel mogu doć tamo i kopirat što treba ili trebam se baš učlanit?
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 00:42   #37
moras se uclanit, inace ne mozes proci. Ulazi se sa provlacenjem kartice
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:38   #38
a i ne znam dal ti se to isplati jer je tamo kopiranje preskupo. probaj doći do toga radije van nsb-a, na netu?
twiggy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 01:09   #39
Snalaženje po NSB-u

može mi netko objasniti kako funkcionira taj NSB...recimo teoretski da mi treba jedna zbirka iz matematike i ja sad dođem u taj nsb provučem onu karticu i kud sad?...molim vas netko. doselila sam iz slavonije ,sve mi novo pa tako i ta zgradurina a ne želim se blamirat tamo
cansue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:55   #40
http://www.nsk.hr/Service.aspx?id=85

Za matematiku na četvrti kat i onda raspališ po policama
A kako ide sa posuđivanjem knjiga nemam pojma nikada nisam posuđivao
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.