Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2007., 18:50   #81
Quote:
LadyZg kaže: Pogledaj post
Joooj ubi me ova nova kolekcija...cipke, torba, remen...uh...ali je sve tako kjuuut Jedva čekam da to dođe u dućane.
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 20:34   #82
kako cijene rastu tim torbicama pa to je nemoguće!! mislim da od sniženja na torbice teško da će se dogoditi osim ako je neka drečava boja!!
*CHANCE* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 23:51   #83
Jel došla kolekcija AW 07/08 u dućane? znam da ima na netu, al neznam jel došla u zagrebačke dućane... Mislim, majica, novčanik i tenisice su moje, al sviđa mi se i pederuša...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 09:02   #84
U Frankopansku je došao jedan dio i muškog i ženskog asortimana još prije 2 tjedna.
Belzebub is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 12:33   #85
gdje u zg-u mogu nać veliki izbor lacoste tenisica na jednom mjestu?
nekako imam osjećaj gdje god udjem 3 modela i uvijek neki drugi...
pchela_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 12:43   #86
Koliko koštaju njihove pederuše? Netko je već spomenuo ali ne mrem naći post! I ako netko zna gdje ima malo veći izbor, u nekim dučanima ih skoro ni nemaju
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 12:47   #87
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
baš me zanima torbica, njihove su mi općenito prekrasne, sado kad će popusti od 50%
Sad će tek popusti? Šta nisu već prikraju, totalno sam out znam al nisam čitav 8. šetala po dučanima...
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 12:53   #88
ma to je šala, ma pogotovo da imaju popust od 50%. imali su popust u negdje 5.mj po svim dućanima i bili su sniženi "stari" modeli. jer je lacoste mijenjao nešto ..pa su se riješavali tih starih. bilo je u pola cijene ali nije bilo boja.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 12:53   #89
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
Koliko koštaju njihove pederuše? Netko je već spomenuo ali ne mrem naći post! I ako netko zna gdje ima malo veći izbor, u nekim dučanima ih skoro ni nemaju
ja mislim da je 350kuna ili čak više, uglavnom previše..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 12:59   #90
Ma meni je sve to previše, al zadnju takvu noname torbicu sam platila kojih 100 kn i raspala se nakon 2 nošenja, doslovno, izgleda očajno, pa bih radije kupila neku koja će mi trajat, ne treba mi toliko za šminku već neka koja je kvalitetna, a njihove to stvarno jesu, tak da i ja za par godina mogu pričat kak je još uvijek ko nova i uopće mi nije žao para
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 13:34   #91
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ma to je šala, ma pogotovo da imaju popust od 50%. imali su popust u negdje 5.mj po svim dućanima i bili su sniženi "stari" modeli.
Sad te više ništa ne kužim Imali su sad popust, valjda još traje. Znam da sam nedavno vidjela splitski izlog skroz prazan, samo gole lutke i bio je natpis. Pretpostavljam da se šališ na račun 50%
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 14:06   #92
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Sad te više ništa ne kužim Imali su sad popust, valjda još traje. Znam da sam nedavno vidjela splitski izlog skroz prazan, samo gole lutke i bio je natpis. Pretpostavljam da se šališ na račun 50%
nikad nisam vidjela u Lacoste popust veci od 30% i to samo na pojedine komade
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:17   #93
U Zagrebu imaš dućan samo sa njihovom obućom u Skalinskoj...ulica koja spaja Tkalčićevu i Dolac, kad skreneš iz Tkalčićeve na desnoj strani.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:23   #94
U Lacosta-u budu popusti oko 30%, ali prođite malo High Club (neznam di se nalazi u Zagrebu), jer je u Rijeci imao sniženje u veljači na cjelokupni asortiman od 50%, a ljetno sniženje nažalost nisam pratila.....
Nije mi jasno kako Lacoste u svojim dućanima je snižen samo 30% dok High Club koji prodaje uz Lacoste, još i Calvin Klein i Joop! ima 50% sniženja.....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 16:16   #95
da, ovo je bila šala za 50%, ali bilo je takvo sniženje, kažem, kada se mijenjali remene one za torbice i krokodila nekak, ma žena mi je objašnjavala. to je bilo u 5mj.. samo što ih je bilo jako malo a nije ni bilo boja koje su mi pasale.
mislim da je to bilo samo zbog toga..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 16:25   #96
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako Lacoste u svojim dućanima je snižen samo 30% dok High Club koji prodaje uz Lacoste, još i Calvin Klein i Joop! ima 50% sniženja.....
Na baš sve Lacoste stvari?
Možda je stvar vlasnika. Možda su ovi koji imaju registriranu prodaju samo njihovih stvari nekakvim ugovorom vezani da ne smiju obezvrijediti robu
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 16:34   #97
...kćer i ja danas bili u hotu,la coste...kupile dva džempera,50% popust....
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 16:34   #98
to je bilo od ajmo reći stare kolekcije, ono što je ostalo jer su,kažem ti, mijenjali malo dizajn.. samo su ostaci te kolekcije bili sniženi.. ja sam bila u onom u importene galeriji, žena je rekla da je i u ostalim dućanima tak, ali nisam gledala..
čuj, ne vjerujem da će se ponoviti..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 19:17   #99
Uvoznik za Lacoste je Consule i njihovi su i HighClub dućani i Lacoste tako da bi cijene i popusti trebali biti isti. No koliko sam ja primjetila i po ostalim dućanima da su sniženja 30-50%, ali je 30% na bolju i klasičniju robu i udarne veličine, dok 50% na ono što nisu mogli prodati na prošlom sniženju (npr. u Benettonu se zna naći na ljetnom sniženju majca sa dugim rukavima), zadnje brojeve, lude boje i sl. Možda je i tu tako.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 16:29   #100
Meni se sviđaju njihove tenisice. Od robe mi se ništa ne sviđa. Ja ne znam kako se nekome mojih godina (18) mogu sviđati takve stvari. Govorim za mušku kolekciju (ženska im je ok, šarena, vedra... baš ženstvena). Muška roba im je po meni kao za mog starog. Svaki put uđem u njihov dućan u nadi da ću si nešto pronaći, ali fakat mi se ništa ne sviđa. Možda neka polo majica, ali ostalo mi je sve užas; one veste v izreza, hlače, traperice neke grozne plave boje kakve su se nosile ne znam kad... Uglavnom, bljak. Po meni su za mlade Diesel i Replay (koje osobno preferiram) koji su isti po cijenama, a roba im je mladenačka i otkačena, ali tko voli...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.