Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2015., 17:56   #441
Što kupiti šestogodišnjaku za rođendan?
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 18:44   #442
u zadnje vrijeme popularno je sve s minionima - puzzle (do 100kom max), vježbenice, plastelin, plišani minioni, roba na minione...

i legići uvijek dobro prolaze - ninjago, city npr.

društvene igre razne za tu dob.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 15:00   #443
zatisje ovdje, a je se ponadao da cu naci neke ideje sta kupiti djeci za bozic

2 muskica (8 i skoro 3g), mladi naravno koristi sve igracke od starijeg (autici, lego, puzzle, ...)

i sad se priblizava bozic, jos apsolutno nista nisam kupio ( a jos moramo smisliti i poklone od dede/bake jer se ne ispalti slati iz hr u inozemstvo zbog postarine)

sta ste vi spremili svojim klincima?
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 16:20   #444
Imam nećake te dobi.

Ideje za starijeg - 3D puzzle, mikroskop, teleskop, set za male tehničare i sl.
Za mlađeg - legići, drvena autocesta ili tračnice, plastelin.
Vidi temu o igračkama.
muzikalno prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 18:26   #445
Zasad sam joj samo kupila poklone od bake i djeda (oni nisu u mogućnosti). Jedan paketić sadržava veliku i malu sirenu i lopticu i jednu veliku čokoladu, a drugi paketić sadržava nekoliko ponija koje može češljati i ono za puhanje balončića i praline. Kao poklon od druge bake ću joj uzeti gumenog guštera, a za drugog djeda još nisam smislila. U biti, samo zapisujem ono što mi je ona pokazivala da joj se sviđa i po tome kupujem. Najveći poklon će dobiti k'o fol od Djed Mraza, ćelavu bebu s opremom za plivanje i bebicu s kadom i tutom.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 10:45   #446
Do sad su sva djeca bila odusevljena stolicama
Pogotovo frozen i hello kitty:-)
Bome je uzitak usrecivati klince :-)
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 10:47   #447
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
zatisje ovdje, a je se ponadao da cu naci neke ideje sta kupiti djeci za bozic

2 muskica (8 i skoro 3g), mladi naravno koristi sve igracke od starijeg (autici, lego, puzzle, ...)

i sad se priblizava bozic, jos apsolutno nista nisam kupio ( a jos moramo smisliti i poklone od dede/bake jer se ne ispalti slati iz hr u inozemstvo zbog postarine)

sta ste vi spremili svojim klincima?
ja sam svom sinu kupio walkie talkie. No ne djecji nego pravi. Mislim da bi to bio zanimljivo za oba dječaka. Ja sam kupio Motorolu T50, no i T40 ili jeftiniji su ok. Imaju deklarirani domet od 4-6 km (bez prepreka naravno). A cijena im je tek nešto veća od dječjih WT koji imaju domete od 200m. Ako naručiš preko amazona doći će ti za 5 dana.
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 17:37   #448
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
zatisje ovdje, a je se ponadao da cu naci neke ideje sta kupiti djeci za bozic

2 muskica (8 i skoro 3g), mladi naravno koristi sve igracke od starijeg (autici, lego, puzzle, ...)

i sad se priblizava bozic, jos apsolutno nista nisam kupio ( a jos moramo smisliti i poklone od dede/bake jer se ne ispalti slati iz hr u inozemstvo zbog postarine)

sta ste vi spremili svojim klincima?
Jastuk na Star Warse je tražio i dobio, ostala ekipa mu je spremila svjetlosni mač i autić

MAlom slagalicu i autić (2,5)

Baka br. 2 knjige obojici, malom slikovnicu, velikom matematiku nekakvu zabavnu jer ga to zanima
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 00:24   #449
Nedavno sam otkrila super poklone za klince oba spola, čine mi se baš posebnim, jer su ujedno i korisne a djecu oduševljavaju. Radi se o lampama koje nisu uopće skupe, a korisne su i zanimljive, jer ih ima u tim dječjim likovima...neke se gase nakon pet min. što klinac zaspe, neke bacaju projekciju i po zidovima i čini mi se da je i prilično jeftino za poklon, a svakako je nešto što većina klinaca nema.
Naime, kad idem kupovati igračke, stvarno nemam pojma što bih uzela, jer većinu stvari klinci već imaju i bojim se da ne kupim isto.
Tako da je ovo super za klince.
Nabavljam preko interneta, već sam kupila za par rođendana i vidim da je puni pogodak.
Može se nabaviti preko ove stranice http://www.infomag.hr/index.php?rout...y&path=185_304
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 00:36   #450
Što se poklona tiče, koji puta zna biti dobrih akcija kad se kupuje tehnika s prigodnim poklonima, pa jednim udarcem riješiš dvije muhe. Mi smo neki dan uzeli Samsungov televizor u Technomarketu i dobili uz njega tablet. Naravno, tablet je spremljen i čeka Božić. Ovo je akcija povodom početka školske godine (koga zanima tu je link: http://www.technomarket.hr/samsung-suhd-tv-i-tablet ), no bude i svega ostalog za klince i bebe. Treba pratiti.
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 12:04   #451
Rođendanski poklon za curicu , 6 godina

Može mala pomoć, što kupiti curici za šesti rođendan?
miggyd1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 14:05   #452
Quote:
miggyd1967 kaže: Pogledaj post
Može mala pomoć, što kupiti curici za šesti rođendan?
haljina, bilo što za uljepšavanje (rajf, šnale, pa čak i boje za bojanje lica-to najviše vole), društvena igra, slikovnica/knjiga s naljepnicama, odjeća s omiljenim likom...
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 14:24   #453
Quote:
miggyd1967 kaže: Pogledaj post
Može mala pomoć, što kupiti curici za šesti rođendan?
Ako si dovoljno dobra s mamom, pitaj što joj treba.

U suprotnom, ovo što je majaa napisala
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 14:33   #454
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Ako si dovoljno dobra s mamom, pitaj što joj treba.

U suprotnom, ovo što je majaa napisala
Dobar, muško sam.

Mama će reći nemoj ništa, idemo na pivu!
miggyd1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 15:00   #455
Quote:
miggyd1967 kaže: Pogledaj post
Dobar, muško sam.

Mama će reći nemoj ništa, idemo na pivu!
Haha, sorry

Onda ovo što je majaa napisala.

Ili odvedi mamu prvo na pivu pa nakon 2-3 pitaj kaj curka voli
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 09:57   #456
Jel mislite da je za curicu skoro 5 god glupo kupit kucu za barbike? I gdje ima toga za kupit?


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 10:29   #457
Quote:
scottie kaže: Pogledaj post
Jel mislite da je za curicu skoro 5 god glupo kupit kucu za barbike? I gdje ima toga za kupit?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mislim da nije ak voli barbike
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 11:45   #458
Quote:
scottie kaže: Pogledaj post
Jel mislite da je za curicu skoro 5 god glupo kupit kucu za barbike? I gdje ima toga za kupit?


Sent from my iPhone using Tapatalk
U toj dobi općenito vole kućice, ne nužno za barbi. Ja sam svom sinu napravila od kartona s pripadajućim namještajem i voli se svako toliko igrati s time. Figurice, igra uloga i sl.
Nisam vidjela po trgovinama baš za barbike, više općenito, ali su jaaako skupe, pa da imaš i to u vidu.
http://shop.djecje-kucice.com/catalo...za-lutke-30050
Inače, nećeš pogriješiti ako kupiš neke lutkice s pripadajućim setovima. To u toj dobi jako vole.
http://www.emmezeta.hr/igracke/za-dj...igranje-uloga/
Cepin40 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:05   #459
Neki dan sam u DM-u vidjela ovo
http://www.ekupi.hr/kARTon-farma-404046.aspx - 49,99kn i baš sam pomislila da je ok za poklon za djecu 4-6 godina. Kupi se još par životinja i super.
Također zgodno za tu dob su one kutije u kojima se nalaze znanstveni pokusi, mađioničarski trikovi, svemir,... Vidjela ih u baby centru cca. 70 - 100kn.
Cepin40 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:29   #460
Ima netko ideju sto pokloniti tinejdzerima, oba spola, 13- 14-15 god.?

Ne radi se o bliskim osobama
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.