Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2008., 00:43   #1
Prodavaonice koje rade non stop(00-24), ili poslije 0:00 (Zagreb)

ponukan danasnjom setnjicom gradom, poslije pracenja svoje drage do tramvajske stanice (to je manje vazno), razmisljaljuci o tome sto u ovoj metropoli radi poslije ponoci???? osim benzinskih i birtija... znaci.. neka klasicna prodavaonica ili nesto slicno.. da mogu kupiti klasicni asortiman (chips, pivo, il nesto slatko u bilo koje doba Noci)?? ima li takvo sta u ovom gradu na podrucju tresnjevke (remize), savske, selske, okretista na savskom mostu i sl... u tom krugu..
postavljam ovo pitanje ovdje jer se nadam da cu u muskom kutku dobit koristan odgovor buduci da vamo spadaju pivo i ostale stvari....

Hvala!

p.s. zalosno je sto u rijeci znam barem 2-3 takva ducana koji rade, i to na vrlo malom podrucju (centar), ali ima ih barem.. a za metropolu ne znam, makar zivim ovdje vec oko pola godine...
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 02:38   #2
sto fali benzinskoj? tamo svega to ima (imas Europa Mill u Zagorskoj kod Selske koja je otvorena 0-24)
a od tobacco ducana - znam da ima jedna u Vlaskoj blizu Voncinine, ili u Vukovarskoj kod Olibske (barem tako im pise na natpisima da su otvoreni 0-24); u Ciboni moguce da ti jedan od onih kebab mjesta radi cijelu noc. U Savskoj prije Savskog mosta je nekoc radio kiosk citavu noc. Ili tamo gdje je Roko preko puta stu.doma, tamo je isto bio kiosk. U Importanne ti radi jedan kiosk mozda citavu noc (dok se Konzum tamo zatvara u 00h).
rondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 02:56   #3
Quote:
rondelle kaže: Pogledaj post
sto fali benzinskoj? tamo svega to ima (imas Europa Mill u Zagorskoj kod Selske koja je otvorena 0-24)
a od tobacco ducana - znam da ima jedna u Vlaskoj blizu Voncinine, ili u Vukovarskoj kod Olibske (barem tako im pise na natpisima da su otvoreni 0-24); u Ciboni moguce da ti jedan od onih kebab mjesta radi cijelu noc. U Savskoj prije Savskog mosta je nekoc radio kiosk citavu noc. Ili tamo gdje je Roko preko puta stu.doma, tamo je isto bio kiosk. U Importanne ti radi jedan kiosk mozda citavu noc (dok se Konzum tamo zatvara u 00h).
za zagorsku se nisam ni sjetio, al opcenito ne volim benzinske jer su ekstra skupe (meni je cak i konzum skup jer sam ja slavonac.. a tam je roba od 20-50% jeftinija)... ono u vlaskoj mi daleko... cibona.. za kebabe na savi i u ciboni znam, al mislim standardna prodavaonica... a kod savskog mosta i onaj kraj roka,.. su radili.. ne rade vise
importane.. hmm... rijetko sam tamo poslije ponoci, al hvala.. mislim da znam na koji mislis.. a konzum mi je uvijek zadnja stanica kad dragu otpratim na bus...
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 11:25   #4
Koliko sam ja skonto ti bi...
...jedan ducan(kiosk) koji radi 0-24,da je jeftin,da ti je ispred kuce.....

Dobro si ti to zamislio ali to ne bus nigdje nasao,kazes da ti je benzinska extra skupa(i da ti je konzum skup ),pa na kiosku ti je isto skupo,a jos bi da radi 0-24,takvi su posebno skupi,ne znam ako nadjes neki takav javi mi da se preselim
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 11:59   #5
Imaš u Savskoj na stanici "Veslačka".
Tamo malo prije Savskog mosta.
Preko puta Neca.
__________________
baka kuba grah
Robi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 13:37   #6
Quote:
stefbbb kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja skonto ti bi...
...jedan ducan(kiosk) koji radi 0-24,da je jeftin,da ti je ispred kuce.....

Dobro si ti to zamislio ali to ne bus nigdje nasao,kazes da ti je benzinska extra skupa(i da ti je konzum skup ),pa na kiosku ti je isto skupo,a jos bi da radi 0-24,takvi su posebno skupi,ne znam ako nadjes neki takav javi mi da se preselim
ma znam da si kiosci i te benzinske skupe... ali nemam puno izbora ako radi preko noci.. znaci.. skupoca dolazi u obzir.. sam da je negdje blize... al buduci da nitko ne zna.. ebiga... a to prek puta neca nisam vidio... ne izlazim u nec pa ne znam, a prolazim onuda sam tramvaje.. al hvala na trudu...
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 13:51   #7
u savskoj ima kod stanice gdje je movie pub. na toj strani gdje je i pub, ideš prema savskom mostu i prvo lijevo, prema cvjetnom ima tobacco. al ja brijem da je to skupo kolko i benga.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 13:52   #8
pa ovdje na podrucju tresnjevke di si pitao ti je najbliza ta benzinska. i mene muci sta nista ne radi, a meni nestane cigara poslije ponoci.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 14:53   #9
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
pa ovdje na podrucju tresnjevke di si pitao ti je najbliza ta benzinska. i mene muci sta nista ne radi, a meni nestane cigara poslije ponoci.
Kiosk na uglu Ozaljska-Nehajska radi do jutarnjih sati, ne?!?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 15:00   #10
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Kiosk na uglu Ozaljska-Nehajska radi do jutarnjih sati, ne?!?
mislim da ne. da ne radi cak ni do 12.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 19:02   #11
ima i na kvatricu 0-24 kiosk...
pa ima ih manje vise svugdje po zagrebu, ne kuzim u cemu je problem...
a nije bed prosetat se selskom do save...
user_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 15:25   #12
Quote:
user_name kaže: Pogledaj post
ima i na kvatricu 0-24 kiosk...
pa ima ih manje vise svugdje po zagrebu, ne kuzim u cemu je problem...
a nije bed prosetat se selskom do save...
sam ti hodaj od remize do kvatrica.... na potezu od crnomerca do save (selskom) ima samo ta benza ak se ne varam. a svakodnevno idem selkom od baštijanove do save i nema nis....

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Kiosk na uglu Ozaljska-Nehajska radi do jutarnjih sati, ne?!?
ne radi, radi do 12....
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 21:55   #13
Ma to je strašno da nijedan dućan ne radi po noći u cijelom zagrebu, u Bjelovaru ima normalan dućan s normalnim cijenama cjelu noć radi. A kiosk i benzinska su preskupi i po danu i po noći.
Opaki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:57   #14
Kiosk kod Esplanade tam di se ide na onaj kurac za vojsku, regrutacija.
Kiosk u Zapruđu tzv. korner.
Kiosk na Horvaćanskoj kad se skreće za Jarun.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:28   #15
Smile

[QUOTE=nemoralan;15580361]Kiosk kod Esplanade tam di se ide na onaj kurac za vojsku, regrutacija.
Kiosk u Zapruđu tzv. korner.
Kiosk na Horvaćanskoj kad se skreće za Jarun
Tobacco shop radi od.0 do 24.sata u Ilica 295.kustosija.dobro dosli
.
senadovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:32   #16
Koga zanima;

Tobacco shop radi od.0 do 24.sata u Ilica 295.kustosija.dobro dosli.
senadovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:44   #17
Jebote iduće godine će biti 10 godina od 2008.
https://www.youtube.com/watch?v=h0JNE5CcVbE
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:56   #18
A ove godine tacno 9 godina
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:11   #19
Jesi vidio, tko bi rekao da od 2008. do 2018. ima deset godina
Ma ja ne vjerujem, možda ako je prošlo 4-5 godina maksimalno.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 22:35   #20
da, ljudi bi trebali bit u dućanima od 0-24 tak da lijeni idioti mogu u 2 ujutro kupit jeftini čips, daj me nemoj jebat
odi u njemačku, pa kupi čips u dućanu u 2 ujutro, buš kurac
odi na benzinsku i plati, isto ko i kod nas
o jebote..
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger