Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2016., 19:26   #321
Web shop im je katastrofa, a u ducanima nemaju prikazane cijene ispod parfema
Mogu samo prodavacicu vuci za rukav i pitat za cijene, usput se osjecat ko zadnje siroce koje mora vagat svaku kunu. Sve mi se cini da cu obavit shopping u Mulleru.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:49   #322
da li se nakon godinu dana od zadnjeg korištenja bodova brišu svi ili samo oni koje sam npr zaradila u ožujku 2016.?
nemam pojma kad sam počela skupljati pa sam sad u panici da ne bi propali
gdje mogu saznati te podatke - one koji se tiču moje kartice?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:14   #323
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
da li se nakon godinu dana od zadnjeg korištenja bodova brišu svi ili samo oni koje sam npr zaradila u ožujku 2016.?
nemam pojma kad sam počela skupljati pa sam sad u panici da ne bi propali
gdje mogu saznati te podatke - one koji se tiču moje kartice?
Brišu se s mjesecima, odnosno, sad u ožujku će ti brisati bodove iz ožujka 2016. Tako je meni ženskica na Britancu rekla.

Ja ih obično pitam u trgovini da mi provjere kad mi se nešto briše pa mi kažu, nisam već dugo gledala može li se online na njihovoj stranici vidjeti ne samo broj bodova već kad su i bodovi ostvareni.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:14   #324
Brišu se tj. umanje za one koje si zaradila prije godinu dana.
Možeš saznat na blagajni koliko bodova imaš, al ne možeš saznat koliko ih ističe, bar su meni tako rekli kad mi je nestalo hrpa bodova prije koju godinu.
Možda se nešto u međuvremenu promijenilo, al čisto sumnjam.
bedacha is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:30   #325
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Brišu se tj. umanje za one koje si zaradila prije godinu dana.
Možeš saznat na blagajni koliko bodova imaš, al ne možeš saznat koliko ih ističe, bar su meni tako rekli kad mi je nestalo hrpa bodova prije koju godinu.
Možda se nešto u međuvremenu promijenilo, al čisto sumnjam.
Kako svi daju različite informacije
Meni su baš rekli točan broj bodova koji mi je uskoro isticao.
Ne kužim, očito svaka poslovnica (opet) svoju politiku vodi
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:03   #326
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
da li se nakon godinu dana od zadnjeg korištenja bodova brišu svi ili samo oni koje sam npr zaradila u ožujku 2016.?
nemam pojma kad sam počela skupljati pa sam sad u panici da ne bi propali
gdje mogu saznati te podatke - one koji se tiču moje kartice?
Koliko sam ja shvatila, bodovi se brišu (svi kompletno) ako ih ne iskoristiš u roku od godinu danja. Dakle, trebalo bi zapamtiti kad si ih zadnji put iskoristila, pa najkasnije do tog roka opet potrošiti. Ovo za brisanje po mjesecima prvi put čujem.

Meni su prije par godina kad sam zaboravila (inače pamtim) provjerili iz parfumerije kad mi ističu (nazvali neki broj, nemam pojma) - inače na blagajni mogu vidjeti samo koliko imaš bodova, ali budući da se meni danima nitko nije javljao na onaj telefon za provjeru bodova prodavačica je bila ljubazna pa mi je ona provjerila.

Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
gdje mogu saznati te podatke - one koji se tiču moje kartice?
Prije je, na onim starim Douglas karticama, pisao neki tel. broj za provjeru bodova, a sad bome na ovim karticama kakve su danas više ništa ne piše.

Niti tu na vidim da nešto piše, još malo proguglaj i provjeri:
http://www.douglas.hr/servisne-infor...douglas-card/9

Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:09   #327
mislim da je to jednokratno brisanje svega bilo nekad - iskusila
panično sam sad prelistala prošlogodišnje izvode potrošnje po kartici (bankovnoj) pa sam skužila da sam u douglasu kupovala i iskoristila bodove 30.01. i tada dobila 9 jer sam lak kupila (dior); znači prije 15 dana sam popušila te bodove - ostalih mašala je još na kartici. moram čim prije to riješiti - nadam se da će za osmi mart biti neki popust - veći mi je gušt kombinirati maksimum
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:17   #328
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
mislim da je to jednokratno brisanje svega bilo nekad - iskusila
Stvarno sad ne znam kaj bi ti rekla kad čujem da nekima spominju tu varijantu brisanja po mjesecima, dok su mene nekoliko puta pitale "jeste zapamtili kad ste počeli skupljati bodove?" i sl., tako da sam shvatila da se ništa nije promijenilo.

Kako bilo, nastoj si to zapamtiti jer očito im je teško omogućiti ljudima da to nekako jednostavno provjere online ili na neki broj telefona.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 01:02   #329
Pokušala sam kupiti parfem u web shopu Douglas.Još je bio 14.2.oko 19.30 i bio je popust za Valentinovo.Kad sam došla do kraja i kliknula na plati zablokiralo je i samo sam mogla kliknuti na odustani.Probala sam više puta i uvijek isto.Nisam uspjela.Je li to uobičajeno ili...?
__________________
Srna gonjena
Srna gonjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 17:45   #330
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Stvarno sad ne znam kaj bi ti rekla kad čujem da nekima spominju tu varijantu brisanja po mjesecima, dok su mene nekoliko puta pitale "jeste zapamtili kad ste počeli skupljati bodove?" i sl., tako da sam shvatila da se ništa nije promijenilo.

Kako bilo, nastoj si to zapamtiti jer očito im je teško omogućiti ljudima da to nekako jednostavno provjere online ili na neki broj telefona.
pisala sam im na info i odgovorili su
do 13.07. trebam iskoristiti bodove, kažu
(da, tako sam i mislila da sam između siječnja i srpnja sve online kupovala: feel i sl, odnosno Muller zbog Diners 10% utorkom - šmrc što tog više nema )
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 09:54   #331
Nedavno sam u Beču napravila tu njihovu karticu, radi popusta, jel. Sad me zanima, hoće li mi ta kartica doći doma na adresu ili ne?
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:46   #332
Kuži li netko u čemu je ovdje stvar?

Na istoj stranici Douglasovog web-shopa L'Eau d'Issey EdT od 25 ml - dvije različite cijene, ovaj prvi na slici 379 kn, a drugi 405 kn (znači, radi se o istoj stvari).

http://www.douglas.hr/webshop/proizv...y-miyake/57940



379 kn:
http://www.douglas.hr/webshop/proizv...ette/IM4809850

405 kn:
http://www.douglas.hr/webshop/proizv...ette/IM4809950

Ovaj prvi je na slici bez kutije, ali jasno da se u Douglasu ne prodaje bez kutije.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 00:05   #333
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Kuži li netko u čemu je ovdje stvar?

Na istoj stranici Douglasovog web-shopa L'Eau d'Issey EdT od 25 ml - dvije različite cijene, ovaj prvi na slici 379 kn, a drugi 405 kn (znači, radi se o istoj stvari).

http://www.douglas.hr/webshop/proizv...y-miyake/57940



379 kn:
http://www.douglas.hr/webshop/proizv...ette/IM4809850

405 kn:
http://www.douglas.hr/webshop/proizv...ette/IM4809950

Ovaj prvi je na slici bez kutije, ali jasno da se u Douglasu ne prodaje bez kutije.
greška je u nazivu i na fotografiji. na prvom linku je toaletna voda, a na drugom parfemska iako u nazivu piše toaletna, a ispod i u opisu parfemska. na fotografiji je također toaletna, ali prodaju parfemsku. osim cijena, različite su i šifre pod kojima se vode i prodaju proizvodi, dakle radi se o dva različita proizvoda. netko gadno fušari na poslu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 00:28   #334
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
greška je u nazivu i na fotografiji. na prvom linku je toaletna voda, a na drugom parfemska iako u nazivu piše toaletna, a ispod i u opisu parfemska. na fotografiji je također toaletna, ali prodaju parfemsku. osim cijena, različite su i šifre pod kojima se vode i prodaju proizvodi, dakle radi se o dva različita proizvoda. netko gadno fušari na poslu.
I ja sam prvo pomislila da se radi o EdT i EdP, ali me fotka zavela, a i naslov. Znači, stavili su i krivu fotku i sve. Eh... Baš fušare.

Hvala ti!
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:23   #335
Davno sam nešto kupovala u Douglasu ( možda tome ima i dvije godine ) i to je bilo prvi i jedini put. Dobila sam papirnatu karticu te mi je rečeno da ću dobiti pravu karticu na kućnu adresu, no međutim ta kartica mi nikad nije stigla. Zna li netko kak ide dalje procedura???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:19   #336
Najbolje da pitaš u nekom Douglasu zašto nisi dobila karticu ili da tražiš novu. Ja imam njihovu karticu, super stvar, kad kupujem kod njih (kupujem samo kad imaju neka sniženja), provuku mi karticu i tako skupljam gore kune za popust, znala sam dobiti popust i od 100 kn na neki proizvod, i to proizvod koji je već snižen.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 05:02   #337
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
Najbolje da pitaš u nekom Douglasu zašto nisi dobila karticu ili da tražiš novu. Ja imam njihovu karticu, super stvar, kad kupujem kod njih (kupujem samo kad imaju neka sniženja), provuku mi karticu i tako skupljam gore kune za popust, znala sam dobiti popust i od 100 kn na neki proizvod, i to proizvod koji je već snižen.
Tak ću i napraviti. Hvala.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:46   #338
Da li je itko uspio da mu prebace bodove sa stare kartice na novu i na koji način? Već sam poslala mail na onaj njihov mail i nitko mi ne odgovara. Već su mi vjerojatno, zbog toga, i izbrisali bodova od prošle godine.

Ne mogu vjerovati koliko su neodgovorni. Kad sam kupovala u Douglasu, rekli su mi da imam 50-ak kn na kartici i nisu mi dali da ih iskoristim (a zadnji put sam kupovala prije cca godinu dana), na mail mi ne odgovaraju, a nisu mi htjeli reći da se to može obaviti i u trgovini (nego sam to pročitala na njihovoj stranici). Mogla sam si još taj dan iskoristiti te bodove.

Imam i stare i nove račune. Mislim da karticu nikad nisam dobila nego samo onaj kartončić koji se dobije kad se izvadi nova kartica.
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:56   #339
Za sve neupućene - Benefit stiže u Douglas parfumerije. Vidjeh u subotu stalak, iako još nije popunjen ali barem se imamo čemu nadati.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:56   #340
Meni se još uvijek nitko ne javlja na onaj mail. Da li uopće postoji način da se bodovi prebace na novu karticu ili im je sva korisnička podrška imaginarna?
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.