Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 17:09   #41
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Srbi su prosle godine drasticno snizili cijene ljekovima.
Tamo su cijene uvijek bile nize nego ovdje, plus imaju dosta domacih proizvoda kojima ne nabrijavaju cijene. Uz flogocid ja uzimam redovito kamforovu mast za zglobove sebi i smijesno je jeftina jer ih radi vet.institut zemun mislim. Slicna je prica i sa humanim lijekovima koji je proizvode u njihovoj pharma industriji.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:25   #42
Evo užicala sam da mi uzmu, mislim da 20 g dođe 20 ili 30 kn (morala bi na račun pogledati). Ima u Bogojevu ako nekog zanima ta informacija.

Angelsss tak i ja kapi za nos, mućka ih ljekarna i dođu 17 kn, a kod nas su takve s tim sastavom preko 40 kn. Da ne pričam da jei Operil koji je dosta slabiji od tih kapi isto dosta skluplji. Ma ne isplati se kod nas uopće uzimati neke stvari kad su okolo u pol cijene.

I nisu samo Srbija i BIH u pitanju, slične priče slušam i sa lijekovima iz Mađarske, Slovenije i Italije. Kod nas nenormalno deru u odnosu na susjedne zemlje.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:16   #43
Slovenija kako kad. Neke stvari su full jeftinije, neke nisu. Ovisi im o marži.
Tipa stvari na recept su obično jeftinije ali coldrex, lupocet i sl. je uglavnom ista cijena.
Međutim, BiH je odlična po tom pitanju. I ostale zemlje
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 16:45   #44
Leeloo super, nadam se da ce biti od pomoci!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.