Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 01:56   #81
Dada, upravo tu.
Roba stiže utorkom i subotom? Idem odmah u utorak
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:25   #82
ja sam upravo u azalu kupila super mornarski djemperic bolero, jedan sa plavo bjelim prugama a drugi sa sivo bjelim po 12 km,a ima ih i jednobojnih super su..
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:56   #83
Cure, može li mi netko objasniti gdje je Zarin outlet u Bihaću? I gdje je još dobro za shopping? Ima li kakvih povoljnih parfumerija? Idem za par dana, pa me sve zanima
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 20:14   #84
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
ja sam bila nedavno u jednom shopping centru u Mostaru, ali samo u prolazu. ( vraćaliu smo se s skijanja pa smo bzvz svratili i malo se prošetali). prijatelj mi je pričao da imaju 2 shoping centra. u ovom u kojem smo mi bili ima puno butiga sportske robe i teniska i tako to. ima dosta butiga od cipela. meni je zapela za oko loriblu i fabi. imaju super čizama i sad su bile na sniženju.prodavaju i uggsice pa sam naručila jedne classic cardy (oni nabavljaju od karle, ali su im cijene dosta niže nego u karle).
imaš naf naf, benetton, xnation, tom tailor, diesel, replay,take two...
fakat ima izbora! meni se svidjelo, a ja sam jako jako izbirljiva kad se o robi radi! ima i no name dučana sa super robom, meni se svidio jedan koji kao ima "londonsku modu"(tako piše na vratima).
raspisala sam se, ali mislim da će ti se svidjeti!!
znas li mozda kako se zove taj ducan u kojem si narucila uggsice?
noj123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 10:35   #85
Postoji li još uvijek u Sarajevu Witboyev dućan? Zna li neko?
ZMAAJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 23:17   #86
ljudi, ako može pomoć

idem u mostar ovih dana,pa bi prosvrljala bas da vidim sto ima za kupiti tamo

gdje su ti trgovački centri? ima li sto za kupiti a da nije pomodno, i da ne nose svi isto kao i kod nas?

e da,i di ima kajmaka za kupiti...najbitnije
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:04   #87
Quote:
ZMAAJ kaže: Pogledaj post
Postoji li još uvijek u Sarajevu Witboyev dućan? Zna li neko?
witboy su svaki zatvorili. bila su 3, na skenderiji, u wisi i jedan u merkatoru. ova prva dva davno zatvorena, treci tek pred par mjeseci...sad nema vise ni jedan.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:28   #88
Quote:
noj123 kaže: Pogledaj post
znas li mozda kako se zove taj ducan u kojem si narucila uggsice?
nisam ih naručila. Post je od prošle god.
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 01:04   #89
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
witboy su svaki zatvorili. bila su 3, na skenderiji, u wisi i jedan u merkatoru. ova prva dva davno zatvorena, treci tek pred par mjeseci...sad nema vise ni jedan.
Tako sam i mislila. Šteta. U svakom slučaju, hvala na odgovoru.
ZMAAJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:50   #90
Ljudi, šta ima u Bosanskoj Gradišci?

Stalno čujem da ljudi tamo kupuju, sve marke upola jeftinije nego kod nas, pa me zanima šta je to tamo, neki centar, štandovi?
malina:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:41   #91
vjerojatno misle na plac, naravno da su upola jeftinije kad su to sve fejkovi
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 00:12   #92
Svidaju mi se ti TC kod mostara i Bosanskog broda..al pošto mi je to daleko ovaj vikend idem kroz Veliku kladusu pa ako uhvatim vremena mozda svratim nesto kupit. Zaprqavo zanima me jel ima tamo trgovačkih centara? ako je netko bio
__________________
Tamo visoko, za brda ona, Tamo gdje je stara kuća moja..
henky72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 14:31   #93
meni bi trebala mala pomoć... kakva je nedjelja u Sarajevu, tj. rade li trgovine, kafići i sl? veliko hvala!!
Rea11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 18:44   #94
Nedjeljom je grad malo manje ziv nego inace, svi kafici rade kao i shopping centri. Prodavnice u pjesackoj zoni uglavnom ne rade. Obavezno posjeti BBI centar, Bascarsiju, Azel france - Zara outlet te kafic Vatra u Ferhadiji. Lijep provod!
rubrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 21:36   #95
veliko hvala!!! ma bila sam ja i lani u Sarajevu, isto ovako u 2.mj,al nije bila nedjelja... I stvarno sam ostala pozitivno iznenađena gradom, mogu samo savjetovati svima da posjete Sarajevo!!
Rea11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 15:17   #96
Quote:
rubrum kaže: Pogledaj post
Nedjeljom je grad malo manje ziv nego inace, svi kafici rade kao i shopping centri. Prodavnice u pjesackoj zoni uglavnom ne rade. Obavezno posjeti BBI centar, Bascarsiju, Azel france - Zara outlet te kafic Vatra u Ferhadiji. Lijep provod!
Idem ovo ljeto opet u Sarajevo - ja sam oduševljena gradom i ljudima.

Na žalost tražila sam i pitala sam gdje su točno Azel i Zara outlet međutim nitk ome nije znao uputiti , barem ne oni koje sam pitala (a i nisam baš bila dugo u Sarajevu). Zna li netko točne adrese?
__________________
Lush blog
Zirek01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 19:17   #97
Evo ti link sa adresama: http://www.azel.ba/bih/sarajevo.htm

Meni je najbolji Azel france iza BBI centra. Dakle, dodjes u ulicu tacno iza i ne mozes ga promasiti. Tu su iskljucivo Zara stvari i stvarno ima svasta, a o cijenama da ne pricam. Npr. kupila sam Zara trf crne traperice za 2,5 eura. I da, Azel france je Zara outlet.
rubrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 22:59   #98
mene zanima jel rade tržnice i dućani u Velikoj Kladuši sad u subotu,na praznik rada???? ajd please ako znate javite!!!
__________________
"Mišljenje je ko šupak,svako ga ima."
attention whore is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 00:21   #99
Cisto sumnjam da radi sta na 1. Maj.

U Sarajevu isto ne radi Azel nedeljom.
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:53   #100
VELIKA KLADUŠA sajam kada radi?

Zanima me kojim danom radi sajam u Velikoj Kladuši u BIH? trebao bi u neki shoping a čujem da je to kao mala Arizona. . .
highlander28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.