Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2009., 22:20   #61
http://www.beta-glucan-13d.com/Beta_glucan_pure.htm
evo procitajte, posebno ako imate namjeru kupovati ovaj preparat, da ne bacate novce..
sofi is offline  
Old 20.03.2009., 22:21   #62
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post

Ne znam što da o tome mislim, ali sam uzela broj tog čovjeka - nikad se ne zna. Štoviše - njegove usluge koriste ljudi na dosta visokom položaju, sve suci, odvjetnici i ina ekipa. Što mislite o tome, je li joj to pomoglo? E, da, njen je ginekolog rekao da je to zbog hormona, ima poremećene hormone, i ne smije piti antibebi. Isto tako ginić joj je rekao da ni u kojem slučaju ih ne pije dok ima ovakvih problema, a niti kasnije jer joj one remete hormone i CIN bi mogao opet nastati.

Reći ću vam da sam i ja isto tako prestala ih piti dok sam imala probleme. Moj me ginić nekako mrko pogledao i rekao da to nema veze s tim. Al ziher je ziher, kak bi se reklo.
Postoje ljudi koji imaju izraženu bioenergiju. To možete osijetiti npr. kod frizera kad vam pere kosu - jedan vas uspava koliko vam je lijepo, drugi ne. Postoje isto tako ljudi koji tu svoju bioenergiju znaju usmijeriti koncentrirajući se na određeni objekt/subjekt. No osnova svega je da svaki bioenergetičar mora u vama probuditi vašu energiju koja će se izboriti protiv određenog problema. Ima jako puno šalabajzera koji kradu novce sirotim ljudima "liječeći ih". Budimo realni, HPV je virus, nije to bolna kičma čija se bol može smiriti postavljanjem tople ruke na dotično mjesto; mi imamo virus. A to znači da ga moramo izbaciti iz organizma, točnije staviti u mirovanje podizanjem imuniteta. Osim prehrane koja jača imunitet važno je i mentalno stanje svake od nas s obzirom što stres može napraviti imunitetu. Ja bih ipak prije bioenergetičara odabrala dobrog ginekologa, izvrsnog nutricionistu i vrhunskog psihologa ( bez uvrede cure ali da nemamo ovdje jedna drugu i da nemamo s kim pričati o ovom - sve bi bile lude ).
dan-zena is offline  
Old 20.03.2009., 22:23   #63
mozda vec i jesmo, samo nismo svijesne
sofi is offline  
Old 20.03.2009., 22:23   #64
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Jeste sigurne za taj beta glucan? Meni su isto, doduše u dobroj namjeri, preporučivali dosta visoku dozu folne, a ja pila još i svašta nešto uz nju, i nadrapala - jetreni skočili do neba!

dan-zena, a jel ipak može nešto i o C vitaminu?
beta glucan je polisaharid, nije vitamin ili mineral ili neki drugi dodatak - radi se o (koliko sam ja shvatila) ciljanom sredstvu koje radi na imunitetu...

a i inače sam mišljenja da se uvijek treba držati uputa proizvođača a ne šta neko misli o nečemu, tako da se izbjegnu predoziranja i oštećenja kao kod tebe (mora da je bilo gadno, imam drugaricu koja je zaglavila sa toksičnim trovanjem jetre )
angell is offline  
Old 20.03.2009., 22:25   #65
Quote:
dan-zena kaže: Pogledaj post
Postoje ljudi koji imaju izraženu bioenergiju. To možete osijetiti npr. kod frizera kad vam pere kosu - jedan vas uspava koliko vam je lijepo, drugi ne. Postoje isto tako ljudi koji tu svoju bioenergiju znaju usmijeriti koncentrirajući se na određeni objekt/subjekt. No osnova svega je da svaki bioenergetičar mora u vama probuditi vašu energiju koja će se izboriti protiv određenog problema. Ima jako puno šalabajzera koji kradu novce sirotim ljudima "liječeći ih". Budimo realni, HPV je virus, nije to bolna kičma čija se bol može smiriti postavljanjem tople ruke na dotično mjesto; mi imamo virus. A to znači da ga moramo izbaciti iz organizma, točnije staviti u mirovanje podizanjem imuniteta. Osim prehrane koja jača imunitet važno je i mentalno stanje svake od nas s obzirom što stres može napraviti imunitetu. Ja bih ipak prije bioenergetičara odabrala dobrog ginekologa, izvrsnog nutricionistu i vrhunskog psihologa ( bez uvrede cure ali da nemamo ovdje jedna drugu i da nemamo s kim pričati o ovom - sve bi bile lude ).
ovo si odlično rekla i potpisujem svaku riječ

nikad nisam voljela sive zone, ni u jednoj oblasti, a bioenergija je sivaaaaaaaaaaaaaaaa...
angell is offline  
Old 20.03.2009., 22:25   #66
ma da naravno, samo sto ja ne pijem nista na svoju ruku, pijem preporucenu dozu-na bocici pise dvije kapsule dnevno, a ja tacno toliko uzimam i to ne bas redovno.......
sofi is offline  
Old 20.03.2009., 22:30   #67
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Jeste sigurne za taj beta glucan? Meni su isto, doduše u dobroj namjeri, preporučivali dosta visoku dozu folne, a ja pila još i svašta nešto uz nju, i nadrapala - jetreni skočili do neba!

dan-zena, a jel ipak može nešto i o C vitaminu?
Beta glucan blagotvorno djeluje na jetru, bar tako piše... A što se vitamina C tiče, ne znam puno osim da jača imunitet cijelog organizma, da je jedini vitamin s kojim se ne možeš predozirati te da je uz cink izuzetno važan za zarastanje rana. Inače vitamin C smanjuje dužinu trajanja virusnih infekcija i ublažava njihove simptome. E sad, najbolji izvori su naravno agrumi ( limun, naranča, grejp ) kiselo zelje i repa (to obožavam, danas sam maznula pola vrećice kisele repe, sirove ) a od čajeva šipak. E da cink je i antioksidans. To je sve što znam.
dan-zena is offline  
Old 20.03.2009., 22:30   #68
pa dobro, kad se bas spominje sto mozemo napraviti za fijufit formu...

ja sam se (uz dobrog ginica, vas kao psihologe, a sama sam ono prvo ) odlucila za:

med+propolis+maticna mlijec, udarna doza
i
zeleni kasasti sokovi...pa svaki dan maznem litru raznog voca+zelenjava

e da. i prestala sam pusiti
matovilka is offline  
Old 20.03.2009., 22:31   #69
Quote:
sofi kaže: Pogledaj post
mozda vec i jesmo, samo nismo svijesne
Ma samo smo malo opterećene, još uvijek nismo lude
dan-zena is offline  
Old 20.03.2009., 22:32   #70
Quote:
sofi kaže: Pogledaj post
ma da naravno, samo sto ja ne pijem nista na svoju ruku, pijem preporucenu dozu-na bocici pise dvije kapsule dnevno, a ja tacno toliko uzimam i to ne bas redovno.......
ma da, proizvođač najbolje zna kako se trebaju uzimati...

i naravno, ne uzimati pored toga još 15 nekakvih drugih proizvoda (možda jedni druge mogu poništiti ili pojačati) da ne dolazi do interakcija... i nuspojava... i napada na jetre...

ja sad razmišljam šta da lokalno primjenjujem nakon što uradim još spaljivanje kondiloma, da malo popravim stanje dole...
angell is offline  
Old 20.03.2009., 22:34   #71
Imam dvije frendice nutricionistkinje, jedna je na doktoratu i pričala mi za B glucan još prije godinu dana da su istraživanja svega pokazala da nema ništa u tabletama, primjerice vitamina, i inog, dok se pak još uvijek istražuje B glucan zbog nekakvih dobrih svojstava koje je pokazao. Ja sam joj dala linkove koje je Phyto davao još prije - o zelenom čaju. On je mislio da zeleni diže jetrene, ali mislim da je to bila kombinacija Twinlab Dualtabsa i 10 mg folne. Zeleni čaj - kapsule - sam nastavila piti bez obzira što je preporučio da prestanem. Po njegovoj preporuci sam koristila i aromaterapiju i sad sam bez virusa. Pokazala sam nalaze dr. opće medicine, pao je u nesvijest i buljio u nalaz brisa valjda 5 min. i stalno gledao vremensku kronologiju. No, nisam mu ništ pričala za ulja jer nije baš, kak bi se reklo - otvoren za te teme.

Slažem se za sivu zonu - meni je siva zona kad ti utrape vitamine i uvjeravaju te da ćeš od toga ozdraviti. Bilo bi pametnije pojesti kiwi, nego pocuclati tu tabletu.
Suey is offline  
Old 20.03.2009., 22:34   #72
Quote:
dan-zena kaže: Pogledaj post
Beta glucan blagotvorno djeluje na jetru, bar tako piše... A što se vitamina C tiče, ne znam puno osim da jača imunitet cijelog organizma, da je jedini vitamin s kojim se ne možeš predozirati te da je uz cink izuzetno važan za zarastanje rana. Inače vitamin C smanjuje dužinu trajanja virusnih infekcija i ublažava njihove simptome. E sad, najbolji izvori su naravno agrumi ( limun, naranča, grejp ) kiselo zelje i repa (to obožavam, danas sam maznula pola vrećice kisele repe, sirove ) a od čajeva šipak. E da cink je i antioksidans. To je sve što znam.
neko mi je skrenuo pažnju na proizvod koji se zove immunity booster (samo ime kaže - pojačivač imuniteta) i on je kombinacija beta glucana 1.3 i c vitamina i još nekih stvari... izguglajte pa vidite... kod nas to nemaaaaaaaaaa
angell is offline  
Old 20.03.2009., 22:36   #73
Quote:
matovilka kaže: Pogledaj post
pa dobro, kad se bas spominje sto mozemo napraviti za fijufit formu...

ja sam se (uz dobrog ginica, vas kao psihologe, a sama sam ono prvo ) odlucila za:

med+propolis+maticna mlijec, udarna doza
i
zeleni kasasti sokovi...pa svaki dan maznem litru raznog voca+zelenjava

e da. i prestala sam pusiti
Ja nikad nisam pila čaj bez meda, propolis je dio moje kućne ljekarne ne samo zbog HPV-a već i zbog drugih stvari a matičnu mliječ sam cucala (onu gnjusnu tinkturu) do predmalo, cijelu zimu i stvarno jedina u kući nisam imala gripu ali sam dobila upalu ušiju
Pravilna prehrana je osnova svega, ne samo zbog ove boleštine već i zbog krvožilja, cijelog organizma pa i ljepote
dan-zena is offline  
Old 20.03.2009., 22:36   #74
Quote:
matovilka kaže: Pogledaj post
pa dobro, kad se bas spominje sto mozemo napraviti za fijufit formu...

ja sam se (uz dobrog ginica, vas kao psihologe, a sama sam ono prvo ) odlucila za:

med+propolis+maticna mlijec, udarna doza
i
zeleni kasasti sokovi...pa svaki dan maznem litru raznog voca+zelenjava

e da. i prestala sam pusiti

svaka čast

odlična disciplina, ne mogu da vjerujem da neko sebe može discipinovati ovako... ja sam na žalost notorni tabletoman - ako nema tableta, ne konzumiram
angell is offline  
Old 20.03.2009., 22:39   #75
Quote:
angell kaže: Pogledaj post
neko mi je skrenuo pažnju na proizvod koji se zove immunity booster (samo ime kaže - pojačivač imuniteta) i on je kombinacija beta glucana 1.3 i c vitamina i još nekih stvari... izguglajte pa vidite... kod nas to nemaaaaaaaaaa
ja sam ga kupila
no kako se piju tri kapsule dnevno, ne konzumiram ga jer ionakoveć pijem tri tablete kortikosteroida na dan, pa ako još dodam i ovo uz folnu...otići će mi jetra
fej is offline  
Old 20.03.2009., 22:40   #76
Quote:
angell kaže: Pogledaj post
ma da, proizvođač najbolje zna kako se trebaju uzimati...

i naravno, ne uzimati pored toga još 15 nekakvih drugih proizvoda (možda jedni druge mogu poništiti ili pojačati) da ne dolazi do interakcija... i nuspojava... i napada na jetre...

ja sad razmišljam šta da lokalno primjenjujem nakon što uradim još spaljivanje kondiloma, da malo popravim stanje dole...
Koliko sam shvatila ti si u Sarajevu pa ne znam možeš li nabaviti Plivasept opstetritičku kremu. Ja inače godinama Plivasept sapunom perem ruke a tek nedavno mi je članica obitelji koja je kirurg spomenula kremu. Uglavnom, krema ubija gljivice, bakterije (uključujući Candidu ) i viruse (čak i HIV).
dan-zena is offline  
Old 20.03.2009., 22:40   #77
angell: immunity booster ako je rijec o twinlabovom proizvodu onda ga mozes kupiti u sarajevu, na dolac malti preko puta pravoslavne crkve do onog wellness centra i kosta oko 70 km... ja kupovala svom decku....
sofi is offline  
Old 20.03.2009., 22:42   #78
Quote:
angell kaže: Pogledaj post
svaka čast

odlična disciplina, ne mogu da vjerujem da neko sebe može discipinovati ovako... ja sam na žalost notorni tabletoman - ako nema tableta, ne konzumiram
Sje... ćeš si jetru, pazi se. Meni odu minimalno dvije kile voća na dan, a uopće nisam neki ljubitelj, moraš se prisilit
dan-zena is offline  
Old 20.03.2009., 22:42   #79
Quote:
fej kaže: Pogledaj post
ja sam ga kupila
no kako se piju tri kapsule dnevno, ne konzumiram ga jer ionakoveć pijem tri tablete kortikosteroida na dan, pa ako još dodam i ovo uz folnu...otići će mi jetra
ma naravno, jedno po jedno...

a ti svakako prvo moraš nekako maknuti promjene (CIN) pa tek onda ti ima smisla pojačavati imunitet. kad se sklone promjene, organizam je sposoban da se izbori sa manjom koncentracijom virusa, i tada je potrebno raditi na imunitetu
angell is offline  
Old 20.03.2009., 22:44   #80
Quote:
sofi kaže: Pogledaj post
angell: immunity booster ako je rijec o twinlabovom proizvodu onda ga mozes kupiti u sarajevu, na dolac malti preko puta pravoslavne crkve do onog wellness centra i kosta oko 70 km... ja kupovala svom decku....

jeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

hvala ti milion, danas sam ga tražila pa me gledaju ko blesavu
angell is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.