Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2010., 17:13   #41
Zanimljvo
Quote:
Neverwinter is described as a "co-op role-playing game inspired by R.A. Salvatore's upcoming book trilogy".
Pogotovo ovo s knjigama.

Veliki sam fan NW i BG franšize (dakle, i DA) tako da se toplo nadam da se tvoje proročanstvo xGame neće ostvariti
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 17:17   #42
Najavljen daljni razvoj i, sto je vaznije, ZAVRSETAK nastavka Duke Nukem Forever!?!?!?!??????



Ae.
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 22:00   #43
Neki dan sam vidio i malo gameplaya na gametrailersu. Vidio sam da nema gađanja preko nišana nego ko u half life 2 malo zumira
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 11:48   #44
Ferrari Virtual Academy

za sve one zeljne formule 1...
DDD79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 14:45   #45
Ovo nije baš vezano za igru, ali za gaming je...
PC sa ugrađenim Xbox 360 ... all-in-one Samo treba čekat nekoliko desetljeća da mu cijena spadne
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 20:06   #46
Call of Duty: Black Ops

Genre: First-Person Shooter
Publisher: Activision
Developer: Treyarch
Release Date: November 9, 2010
Oficijalna stranica: http://www.callofduty.com/


F.E.A.R. 3


Release Date: 10/20/2010
Platforms: PC PC3 x360
Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment
Developer: Day 1 Studios
Gamesite: Click here
Genres: FPS
Site: http://www.whatisfear.com/#/en/







Medal of Honor (2010)

Release Date: 10/12/2010
Platforms: PC, PS3 & x360
Publisher: Electronic Arts
Developer: EA Los Angeles
Gamesite: http://www.ea.com/games/medal-of-honor
Genres: First-Person, Shooter


Jel netko zna dali ove igre dolaze kod nas u 10 mjesecu, nisam vidio u algoritmu i drugim dučanima da je najavljuju.
__________________
samo sam ja važan i nitko drugi
borongajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 16:33   #47
Quote:
vedizzle kaže: Pogledaj post
Ovo nije baš vezano za igru, ali za gaming je...
PC sa ugrađenim Xbox 360 ... all-in-one Samo treba čekat nekoliko desetljeća da mu cijena spadne
A XBOX360 slimeline? Nije PC+XBOX360 ali je puno manji, ima brdo mogućnosti. Pogledaj, za 2.395kn dobiješ sve što i sa "klasičnim" XBOX-om 360 samo s dodacima, a i stane gotovo na svako mjesto...znam da je frend morao praviti novu stalažu posebno za onu gromadu od XBOX-a (prve serije)

Čitao sam u PlayZoneu da troši i manje električne energije i da je puno tiši što je meni pogotovo važno jer ono...ne volim da mi dok igram nešto bruji kraj uha, picajzla sam jbg.
DirectHit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 13:35   #48
Quote:
DDD79 kaže: Pogledaj post
za sve one zeljne formule 1...
Je tko probao ovo? Je to dostupno uopće? Nemam za F1 2010, a ovo izgleda i realnije... nadam se XD
Snyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 00:09   #49
Gray Matter odgođen n-ti put

Kada je u pitanju nepoštivanje obećanih rokova i datuma izlazaka, Gray Matter slobodno može parirati apsolutnom rekorderu, vječnom Đuki. Riječ je o obećavajućoj PNC avanturi iz autorskog pera Jane Jensen (proslavila se Gabriel Knight serijalom), najavljenoj još davne 2003. godine. Gray Matter trebao je izaći 2004., pa je odgođen na neodređeno, u međuvremenu je promijenio developera, pa se planirao na tržištu pojaviti krajem 2007., pa je odgođen za početak 2008., a onda još jednom stavljen na čekanje, promijenio još jednog developera, obećan za 2009., pa konačno najavljen za listopad tekuće godine, da bismo danas dobili obavijest kako igra (ipak) neće ugledati svjetlo dana toga datuma.

Gray Matter sada je odgođen za 25. veljače 2011.-te. Developeri ističu kako im je žao zbog odgode za koju znaju da je frustrirajuća korisnicima koji su već rezervirali svoj primjerak igre, ali tvrde da je istoj potrebno još poliranja kako bi bili sigurni da su dosegli kvalitetu koju su si zadali. Da, i kažu da je ovo stvarno zadnja odgoda. Vrijedi li vjerovati im ovoga puta?


hcl.hr

Jebemu mater, baš sam se nabrijo- a inače nisam tip koji čeka igre i odmah je nabavlja čim iziđe
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 22:31   #50
HoMM VI

Možda je još daleko ali najavljen datum izlaska šestih Heroes of might and magic je ožujak 2011.
Priča se događa 400 godina prije radnje u HoMM5 tako da će biti i nekih čudovišta iz petice i najveća razlika je da će biti samo 4 resursa najvjerojatnije zlato, drvo, kamen i nekakvi kristali i možemo očekivati puno više in game animations.

Evo par linkova:
Official site

Borba

Igra na karti
__________________
Dreams we dreamed at night, were never meant to come to life;
This time in my life, I was hurt enough to care.
Krik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 22:38   #51
Quote:
Krik kaže: Pogledaj post
Možda je još daleko ali najavljen datum izlaska šestih Heroes of might and magic je ožujak 2011.
Priča se događa 400 godina prije radnje u HoMM5 tako da će biti i nekih čudovišta iz petice i najveća razlika je da će biti samo 4 resursa najvjerojatnije zlato, drvo, kamen i nekakvi kristali i možemo očekivati puno više in game animations.

Evo par linkova:
Official site

Borba

Igra na karti
AAAAAAAAA
Obožavam ovu igru, ali još nisam ni HOMM 1 prešo
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 11:30   #52
Quote:
DirectHit kaže: Pogledaj post
A XBOX360 slimeline? Nije PC+XBOX360 ali je puno manji, ima brdo mogućnosti. Pogledaj, za 2.395kn dobiješ sve što i sa "klasičnim" XBOX-om 360 samo s dodacima, a i stane gotovo na svako mjesto...znam da je frend morao praviti novu stalažu posebno za onu gromadu od XBOX-a (prve serije)

Čitao sam u PlayZoneu da troši i manje električne energije i da je puno tiši što je meni pogotovo važno jer ono...ne volim da mi dok igram nešto bruji kraj uha, picajzla sam jbg.
Pa dobro, kad bi sad kupovao Xbox 360 da ga uopće nemam, možda bi si ubo ovaj, ali neću. Vidio sam i ja tu recenziju u Playzoneu, jedino me smatalo što je Sečen dao ocjenu 93 Playstation move, a Xboxu 360S samo 89. Da je dao Muvu 85 onda se ne bi bunio, ali što to toliko vrijedi kod običnog move-detektor kontrolera kakav je imao Wii prije 5 godina?
__________________
"It will be like a heavy-metal 'Phantom of the Opera' — a nonstop flow of great music, and I'll be doing more costume changes than Cher."
Andromedar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 15:28   #53
Quote:
borongajac kaže: Pogledaj post
Call of Duty: Black Ops

Genre: First-Person Shooter
Publisher: Activision
Developer: Treyarch
Release Date: November 9, 2010
Oficijalna stranica: http://www.callofduty.com/


F.E.A.R. 3


Release Date: 10/20/2010
Platforms: PC PC3 x360
Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment
Developer: Day 1 Studios
Gamesite: Click here
Genres: FPS
Site: http://www.whatisfear.com/#/en/







Medal of Honor (2010)

Release Date: 10/12/2010
Platforms: PC, PS3 & x360
Publisher: Electronic Arts
Developer: EA Los Angeles
Gamesite: http://www.ea.com/games/medal-of-honor
Genres: First-Person, Shooter


Jel netko zna dali ove igre dolaze kod nas u 10 mjesecu, nisam vidio u algoritmu i drugim dučanima da je najavljuju.
MoH je tu...novi CoD 9.11. kao što si napisao, a za FEAR 3 nisam siguran ,al mi se čini da su ga odgodili za 2011.

http://pc.ign.com/articles/111/1113138p1.html
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:06   #54
Quote:
Krik kaže: Pogledaj post
Možda je još daleko ali najavljen datum izlaska šestih Heroes of might and magic je ožujak 2011.
Priča se događa 400 godina prije radnje u HoMM5 tako da će biti i nekih čudovišta iz petice i najveća razlika je da će biti samo 4 resursa najvjerojatnije zlato, drvo, kamen i nekakvi kristali i možemo očekivati puno više in game animations.

Evo par linkova:
Official site

Borba

Igra na karti
Ovome se i ja nadam, gledao borbe i odlično su odrađene. Ne može homm biti loš
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Nelixus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 20:18   #55
Nisam baš u toku, što je sa Bad company Vietnam?
palac_dolje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 14:22   #56
Stiže novi Tomb Raider

http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=1442
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:19   #57
jel tko zna izlazak fable 3 za PC?
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:29   #58
Nije poznat. Sumnja se na Q1 sljedeće godine.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 15:06   #59
Prototype 2 je najavljen za 2012, izbačen je i trailer: http://www.gametrailers.com/video/vg...otype-2/708352
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 17:23   #60
najavljeni
Mass effect 3
TES V: Skyrim
Prototype 2
Uncharted 3
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.