Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2006., 11:24   #21
lela samo ti stavi slike, ja sam bas zabrijala na tu sipku
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 11:54   #22
Quote:
MicaMaca kaže:
lela samo ti stavi slike, ja sam bas zabrijala na tu sipku
Ok, hvala na potpori danas ili sutra ćemo je staviti pa ću onda postat slike
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 11:58   #23
Šipka u kući je sve kaj vam treba

A uz mene dobite dvije, jednu veliku i jednu malu. Ali mala je nepouzdana
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 13:32   #24
a kako se ti uglavljujes?
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 13:42   #25
Quote:
MicaMaca kaže:
a kako se ti uglavljujes?
Sám, vlastitim alatom, najviše 24 sata od trenutka narudžbe.
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 13:53   #26
Quote:
shipka kaže:
Šipka u kući je sve kaj vam treba

A uz mene dobite dvije, jednu veliku i jednu malu. Ali mala je nepouzdana
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 12:37   #27
alo lela, ce bit sto od tih slika?
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 13:20   #28
Quote:
shipka kaže:
Šipka u kući je sve kaj vam treba


koji naslov
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 13:24   #29
Nismo je još postavili jer smo imali goste pa Božić i tako. Evo ti za sada link na stranicu o x-pole
Tu ti je slikama objašnjeno kako se montira. A ja ću ti svoje slike postati kada je ponovno postavimo.
Evo nekoliko slikica plesa na šipki http://bart.cok-design.com/ Ovo nije snimljeno kod nas doma već u fitnes centru.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 15:42   #30
Quote:
Lela kaže:
Nismo je još postavili jer smo imali goste pa Božić i tako. Evo ti za sada link na stranicu o x-pole
Tu ti je slikama objašnjeno kako se montira. A ja ću ti svoje slike postati kada je ponovno postavimo.
Evo nekoliko slikica plesa na šipki http://bart.cok-design.com/ Ovo nije snimljeno kod nas doma već u fitnes centru.
Super su slikice.Još da su neke malo više sexy opravice...
Ja bi došao gledat jedan trening,ak može
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 20:11   #31
x-pole rulz
hvala na site-u, sad imam sve informacije koje mi trebaju pa i ne moras stavljati svoje slike, osim ako drugi nisu zainteresirani
sipka ce biti moja cim nesto ustedim!
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 20:24   #32
Sorry, nisam se prije sjetila staviti link na x-pole site. Sad sigurno kužiš sistem te šipke. Mi ćemo svoju ponovno postaviti za par dana. Želim ti sve najbolje u Novoj godini!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 15:27   #33
hvala lela, i ja tebi
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 09:53   #34
E curke moje..to je najjednostavniji nacin da se ubijete..sipka koja nije fiksna i koja nema cvrsti upor jednaka je ubojstvu..

Znam sto govorim..na sipki se vrtim vec godinu dana i postoje elementi od kojih se vrlo lako moze dogoditi da se sipka izmakne i da umjesto letenja zavrsite u bolnici..

Da je to tak dobro, ne mislis da bi u strip barovima imali iste takve..ustvari, zasto se gelenderi serafe za stefenice..

Ai fiksne sipke ne stoje non stop u dnevnom boravku npr..one se takodjer odšerafe i spreme sa strane..i radje cu dati za fiksnu sipku 600kn sa montazom..nego 136 funti i jos da riskiram svoj zivot..

Btw, da ja barem imam takvu sestru
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 10:46   #35
Vjeruj mi ova šipka je potpuno sigurna. To je profesionalna šipka koja se u Engleskoj koristi u fitnes centrima. Ali naravno prije svake vježbe mora se pregledati da se nije nešto otpustilo. Znam za jedan fitnes centar u kojem su imali klasičnu šipku pa su cure redovito padale zajedno sa šipkom.
__________________
Maltezeri

Zadnje uređivanje Lela : 02.01.2007. at 12:33.
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 12:34   #36
International pole federation preporučuje i promovira ovu šipku jer je najbolja i najsigurnija na tržištu.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 16:30   #37
strava je ova mobilna
i ja bi šipku već duže vrijeme al neznam di to nabavit
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 17:13   #38
pa eto, u londonu, samo ja neznam kako zaobic carinu...
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 17:27   #39
Evo da se i ja malo javim! Ja sam seka od lele!
X-pole šipka se koristi diljem svijeta, jedna je od najstabilnijih prenosivih šipki! Iste je kvalitete kao šipke koje su fiksne samo što radi na princip pritiska!I dečko od 115 kila ju je isprobao i sigurna je! Najbolji je dio što se može staviti i da se sama rotira pa tako pokreti izgledaju fluidniji i graciozniji! Dosta sam se raspitivala sa curama iz engleske koje se profesionalno bave sa plesom na šipki i zaključila da je to najbolje rješenje ako se u stanu nema dosta mjesta! Cure nisu striptizete bave se samo sportski i skidanje je zabranjeno!
Jedina šipka na tržištu koja nikako nije stabilna je pekabo šipka zbog koje su mnogi doslovce ispali kroz prozore. Ali je jako jeftina i oni koji nisu informirani su je kupili!
Bavim se plesom na šipki već 2 god. i uživam u tome. Evo da pogledate par filmića što smo se snimale, na filmiću u mraku je moja frendica kod mene ( šipka je postavljena na spinning mode zato se toliko vrti) Ima par filmića samo sa strane kliknite na more from this user!
FILMIĆI

Takva šipka se za sada jedino može kupiti u engleskoj! Koliko sam se ja uspjela raspitati sama šipka dođe 135 funti ali morate računati 100 funti dostava i na taj iznos još carina i porez!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 17:44   #40
Hm, da...zasto skaces po toj sipci, pa nije ti neprijatelj??

Kad se spustas dolje..zasto skocis na nju..zasto se ne popnes elegantno do vrha pa se ne spustis..zasto ne napravis koju zmiju..krijesnicu..ili nesto drugo..

Ne kopcam..fakat ne kuzim..malo prelagane elemente na videu radis..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.