Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2013., 11:57   #21
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Sad ce opet igrati par mjeseci po 10 sati na dan, a onda "pametno" zakljuciti da igra nije zanimljiva i nemaš kaj raditi...
Vjerojatno i manje

Već je izjavio to u jednom videu. Igra nema "dubine" da te zadrži, što smo već i znali.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:05   #22
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Vjerojatno i manje

Već je izjavio to u jednom videu. Igra nema "dubine" da te zadrži, što smo već i znali.
Sto ce reci, lik sere koliko je dugacak i sirok. Meni ako nesto nema dubine da me zadrzi, ne vracam se tome i ne igram bete 10 sati na dan. Kad mi je D3 krenuo na kurac, nisam ga vise niti upalio.

Da, vjerojatno cu kupiti RoS, zbog frendova i dat sansu - al se sigurno necu trgati satima u beti, alphi, streamati sranja za nesto sto mi ne pase.

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:08   #23
Pa za sada mu je vjerojatno još zabavno dok istražuje.

Niti meni se ne bi dalo igrati svaki dan. Zadnje verijeme upalim d3 na pola sata, napravim par runova i to je to (nakon više mjesečne pauze)
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:11   #24
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Pa za sada mu je vjerojatno još zabavno dok istražuje.

Niti meni se ne bi dalo igrati svaki dan. Zadnje verijeme upalim d3 na pola sata, napravim par runova i to je to (nakon više mjesečne pauze)
Koliko moras biti glup (Kripp) da ako ti se igra ne sviđa da u beti skucas hrpe sati? Pa nakon prvih 10 sati znas dal valja ili ne.

Al ok, lik ionako ne daje dojam nekoga tko cesto vidi danje svjetlo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:14   #25
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko moras biti glup (Kripp) da ako ti se igra ne sviđa da u beti skucas hrpe sati? Pa nakon prvih 10 sati znas dal valja ili ne.

Al ok, lik ionako ne daje dojam nekoga tko cesto vidi danje svjetlo.
Pa možda mu se sviđa

Ovo što je on odigrao u tjedan dana, meni bi trebalo bar mjesec dana hardcore (za moje standarde) igranja
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 15:54   #26
Kog zanima Paragon kalkulator... https://docs.google.com/spreadsheet/...=sharing#gid=1
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 16:52   #27
Malo su olabavili krivulju.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:52   #28
Da, do 65lvla je isto kao i sad, kasnije opada potrebna količina expa.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:29   #29
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Sad ce opet igrati par mjeseci po 10 sati na dan, a onda "pametno" zakljuciti da igra nije zanimljiva i nemaš kaj raditi...
Poceli su jucer s maintenance, vjerujem da ce se sad i zaredat malo cesce dok ne balansiraju dps, mob life/armor i druge stvari.
Jer trebalo bi s jedne strane nerfat (dps kod likova) a s druge strane i buffat mobove uz to. Jer ovo je smijurija kolko je lagano, cak lakse nego sadasnji inferno 10.

Pazi roll Homunculusa. Not OP at all



Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
E, al to je Kripp, Blizzard intimus
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:36   #30
Ako je Homunculus dobio buff, znaci da ce 0dog build biti popularniji nego ikad prije.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:47   #31
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko moras biti glup (Kripp) da ako ti se igra ne sviđa da u beti skucas hrpe sati? Pa nakon prvih 10 sati znas dal valja ili ne.

Al ok, lik ionako ne daje dojam nekoga tko cesto vidi danje svjetlo.
Ne znam kakvo mu je misljenje o trajanju popularnosti Expanzije, ali sjecam se da je rekao da mu je zabavna.

Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Mene je ta racunica prcala do jucer, ali mi je neki lik na jednom stramu rekao ovako ''5 level 100 Paragons will = 254 2.0 Paragon levels. 10 level 100 Paragons will = 378 2.0 Paragon level''.
Ali ovo s tvog linka mi se cini slicno, jer kod kongora sam vidio da je bio paragon 258 = 490 paragona u vanili.


Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ako je Homunculus dobio buff, znaci da ce 0dog build biti popularniji nego ikad prije.
Svi legovi su dobili buff.
Vec se u Beti vozi pet WD build.

Zadnje uređivanje *Hades* : 26.11.2013. at 18:57.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 23:08   #32
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mene je ta racunica prcala do jucer, ali mi je neki lik na jednom stramu rekao ovako ''5 level 100 Paragons will = 254 2.0 Paragon levels. 10 level 100 Paragons will = 378 2.0 Paragon level''.
Ali ovo s tvog linka mi se cini slicno, jer kod kongora sam vidio da je bio paragon 258 = 490 paragona u vanili.
Zbrojiš exp koji sad imaš (stupac D), nađeš tu vrijednost u stupcu F i imaš novi paragon level.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 23:24   #33
Diablo III, pt. 2

evo i hotfixeva bete
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10702630310#1
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 00:27   #34
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Zbrojiš exp koji sad imaš (stupac D), nađeš tu vrijednost u stupcu F i imaš novi paragon level.
Tesko mi pogodit tocan iznos sadasnjeg exp, ali racunica je oko lvl 185-190 po 2.0 sistemu.
Planiram to podebljat na 270-290, vidit cu kolko ce mi se dat. To je 5x6 stotki, znaci jos dvije i kusur.

Quote:
Equilibrium kaže: Pogledaj post
Ocekivano. Onaj Heavens Fury laser je full OP.

Od leg ringova, do sada najjaci koji se isplati nosit je Wyrdward ring. Rolla crit dmg ~50, CC ~6, cooldown reduction for %, a to ce biti vjerovatno bis item.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 03:51   #35
CD reduction nije los, ali to je vise manje bonus stat. Vecina buildova ce se i dalje fokusirati na spellove sa instant dmg i sl, jer CD reduction od 6% i nije bas nesto.

Btw sto mi sve treba da prodam iteme na RMAH... paypal?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 04:33   #36
Ne radi se o samo 6% CD reduction, vec zbroj od vise itema, ako ne i cijelog geara. Jos ne znamo na kojem sve komadu opreme se rolla taj affix. Gledao sam crusadere sa 30-40% CD reduction, sta se naravno osjeti, i daleko je bolje nego defaultno. Dobro dodje i za onaj skill koji boosta movement speed a ima CD.

Da, za RMAH je potreban samo paypal.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 05:03   #37
A sto je s onim authenticatorom?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 09:58   #38
Imam ti ja sve za prodavanje na RMAH. Prebaci meni iteme pa ti ja to sredim
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 15:07   #39


__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 19:54   #40
ne, ne... ozbiljno!
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.