Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2014., 20:18   #1
Mass Effect: Andromeda

Vec se neko vrijeme nagadja hocemo li u skoroj buducnosti vidjeti i nastavak sve popularnog Mass Effect serijala koji je sa svojim zadnjim, trecim nastavkom 2012. godine ostvario jako dobar uspijeh. No zadnje vrijeme su pocele curiti informacije vezane za Mass Effect 4, i ono sta znamo je da je igra sad vec neko vrijeme u development fazi u Montreal studiju, i navodno je igra u u donekle funkcionalnoj fazi prema Aaryn Flynnu, pretpostavimo rana Alpha.
Developer je BioWare, publisher EA.

Aaryn Flynn, generalni direktor za BioWare Edmonton i Montreal studije je na twitter objavio te novosti.

Ono sto jos znamo je da cetvrti nastavak nece biti vezan za dogadjaje oko Sheparda, te da ce game engine biti Frostbite 2/3, pojacanog sistema radjenog za Dragon Age: Inquisition.
Zasada jos nema puno informacija, tko ce biti glavni protagonist, pravi title igre (ako ce ga uopce imati), ni tocan datum izlaska, ali s obzirom da se vec neko vrijeme radi na igri i da je u nekoj playable fazi pretpostavljam negdje 2015.

BioWare Montreal To Develop Next Mass Effect, Powered By Frostbite 2

Quote:
The game will take “new directions, both on the gameplay and story fronts, while maintaining the original trilogy’s principle.
We will probably hear more about the game after BioWare and EA’s Dragon Age: Inquisition hits the stores in fall 2014.
Mass Effect 4 Inspired by Dragon Age Inquisition
Quote:
Although not confirmed, associate producer Mike Gamble has hinted that it "wouldn't be a bad idea" to hold onto your Mass Effect save files.

Mass Effect 4 Base: Political, Epic Or Criminal?
Quote:
Ever since Bioware announced the development of Mass Effect 4, the huge fan base is caught in excitement. Mass Effect 4 will have a fresh new start with a brand new story. There is so much possibility that fans have been discussing over and over again on how the storyline will be.

The latest plot discussion on Reddit touches on the storyline’s genre. Many fans have been revealing that they want a much deeper and darker storyline.

Redditor Vodka-sniffer wants it set after the Reaper Wars. The universe is in turmoil. The only genre that fits this sort of idea is either political or criminal. This will offer a great variety of story that can continue from it.

Koorah pointed out that it is best if the game is set far into the future since more new races are made playable. The user added that a Firefly scenario would fit the bill where a crew of outcast, rejects and misfits from different background come together on an epic adventure.

BioWare Teases Next Mass Effect With New Images
Quote:
Among those posted so far are one showing what looks like a new character and vehicle being designed, one showing a new type of enemy, and another that shows the game being played (possibly on a PC) with an Xbox 360 controller. The latter was tweeted along with the text, "The next chapter of Mass Effect is upon us!" while the one with the enemy had text -"...new enemies to encounter..." -that is part of a longer message split across multiple Twitter accounts. A more recent tweet includes yet another image and mentions "new worlds to explore."

Zadnje uređivanje phiber : 16.06.2015. at 09:29.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 22:17   #2
Moja dica će imati dicu prije nego ovo izađe
Ali ipak, ako me ne bude ubijao artritis previše, odigrat ćemo i ME4
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 22:29   #3
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Moja dica će imati dicu prije nego ovo izađe
Nebi se u to bas kladio. Ajde da je igra u pocetnim fazama planiranja, no vec je u developmentu. Cini se da sve rade u tajnosti jer malo toga se zna. BioWare skrtari s info.


OT: Mass Effect 4 Plenty Of Rumors
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 00:12   #4
Nadam se da će biti više RPG elemenata nego što je bilo u 2. i 3. dijelu.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 09:17   #5
Teško. Ako su krenuli u jednom smjeru, zašto bi se sad predomislili?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 10:55   #6
Zato što nada umire zadnja, jest da je kurva ali umire zadnja!
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 11:10   #7
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Teško. Ako su krenuli u jednom smjeru, zašto bi se sad predomislili?
Slažem se, jednom kad konzolitis preuzme, nema više povratka...

*pod konzolitis mislim da je svaki sljedeći nastavak podržavao više konzola od prethodne i shodno time je bio više osiromašivan
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 12:40   #8
Ali ipak su dvojka i trojka gameplayom daleko iznad jedinice. Meni je u trici samo falilo više paragon/renegade opcija u razgovorima, ono hoardanje itema mi niti malo ne fali.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 13:50   #9
Meni je jedini daleko bolja i od nastavaka. U jedini sam koristio masovno onaj HUD taktički srceen, a nastavci kako su dolazili sve manje tj u zadnjem mislim da nisam niti jednom to koristio. Zatim u jedinici su odluke stvarno teške dok u nastavcima je sve manje više bezveze. Da ne govorim kako su drugi dio usrali s onim da Shepard umre pa ga ožive (kako to mrzim), a tek treći dio i onaj šugavi završetak (bez DLC-ova, s DLC-ovima nisam ni vidio), a da tek ne spominjem ono uzimanje questova tako da prođeš pokraj lika, nema ni razgovora ni ništa. U jedinici je stvarno trebalo paziti kako si nadogradit oružje u nastavcima i to nema nikakvog utjecaja.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 17:43   #10
Igraj na većim težinama pa ćeš itekako koristit taktički HUD. Ja nisam bacio "spella" bez HUD-a. U jedinici imaš jednu jedinu tešku odluku, koja je opet lagan jer je Kaidan jedno veliko ništa od lika. U duji zato imaš birat što ćeš sa Heretic Gethima koji su stvarno zajebana odluka, a i utječu na njihovu misiju u trici. Trojka sa extended cut (besplatnim) DLC-om ima skroz dobar kraj, a što se tiče upgrejdanja oružja, nije mi falilo, jer u jedinici bi imao 15 upgrejdova za sintetike, 26 za organicse i 42 za toxin, hoardanje i clusterfuck samo takav.

Ali i jedinica mi je i dalje najpamtljivije iskustvo, dok mi je trojka daleko najbolja što se tiče gameplaya i dosta je epskija.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 19:18   #11
Ja taman prešao trojku prije par dana i moram priznati da osjećam prazninu. Već par dana me hvata lagana depresija jer znam da je stara priča gotova, ali ja ipak hoću svoga Sheparda nazad.
Već dva dana razmišljam šta da napišem na Mass Effect 3 temi, ali jednostavno ne mogu, obuzmu me emocije.

Prošle jeseni sam odigrao prva dva djela, ali nisam treći(fakat ne znam zašto, a i izgledao mi je najbolje), da bi ove jeseni odigrao sve tri igre zaredom, ne znam teško mi je ostaviti likove za koje sam se vezao kroz nekih 150 sati.

Ne znam skeptičan sam oko novih likova, jer su mi Garrus, Wrex, Grunt, Ashley i Miranda prirasli srcu.
Hoću vidjeti barem jedno poznato lice iz stare trilogije.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 20:11   #12
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Hoću vidjeti barem jedno poznato lice iz stare trilogije.
za mene bi bilo bolje da se uopce ne vezu na starije nastavke.
jer samo ce sjebat stvari.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 20:18   #13
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Ja taman prešao trojku prije par dana i moram priznati da osjećam prazninu. Već par dana me hvata lagana depresija jer znam da je stara priča gotova, ali ja ipak hoću svoga Sheparda nazad.
Već dva dana razmišljam šta da napišem na Mass Effect 3 temi, ali jednostavno ne mogu, obuzmu me emocije.

Prošle jeseni sam odigrao prva dva djela, ali nisam treći(fakat ne znam zašto, a i izgledao mi je najbolje), da bi ove jeseni odigrao sve tri igre zaredom, ne znam teško mi je ostaviti likove za koje sam se vezao kroz nekih 150 sati.

Ne znam skeptičan sam oko novih likova, jer su mi Garrus, Wrex, Grunt, Ashley i Miranda prirasli srcu.
Hoću vidjeti barem jedno poznato lice iz stare trilogije.
Kakav ending si imao?
Ashley i Miranda su svakome prirasle Ima dosta od kada sam igrao trojku, pa se slabo sjecam Ashley.

Spominje se moguci reboot igre, no nadam se da nece doci do toga jer je bolje da prica ide dalje u buducnost.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:15   #14
Odabro uništenje cijele sintetike, Ekipa Sr-2 preživjela, Ash odbila staviti Shepardovo ime na Memorial, te zadnja scena igre u ruševinama Londona, tijelo sa N7 Armorom hvata zrak.

Uh kako ne bi.
http://fc00.deviantart.net/fs70/i/20...20-d5pvzbp.jpg
http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/...35-d530t0r.jpg

Kada sam prvi puta igrao ME, prvo sam bio sa Ash, da bi je u dvojci radi njene nadrkane pojave odjebo i otišao kod MIrande, no sad kada sam sve ponovo prelazio odlučio sam joj ostati vjeran i isplatilo se, sviđa mi se njezin novi izgled(no vidim da je puno fanova na biowarevom forumu popizdilo na promjenu stajlinga, no meni je to bila promjena nabolje, iz muškobanjaste next door cure je postala ženstvena), baca malo na Milu Horvat.

Zadnje uređivanje Corvus : 03.01.2014. at 21:21.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:40   #15
Ja sam izabrao simbiozu. Nervira me ta zadnja scena na tom kraju. Mislim kako preživjeti eksploziju od koje si udaljen pola metra, baš me bode u oči :/
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:24   #16
Ma preživio je Shepard i gore stvari, ovo je tek mala eksplozijica, no postoje i teorije da nikad nije niti otišao gore na Citadel(tj. tjelesno u što i sam vjerujem).
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:40   #17
Ne sjecam se kako se zvao ending koji sam ja dobio, no bilo je ono spasavanje zive glave stiskanjem gasa do daske broda kada se sve pocelo lansano unistavat. Na kraju je brod zavrsio na nekom no name planetu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:45   #18
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ne sjecam se kako se zvao ending koji sam ja dobio, no bilo je ono spasavanje zive glave stiskanjem gasa do daske broda kada se sve pocelo lansano unistavat. Na kraju je brod zavrsio na nekom no name planetu.
To su sva 3 razlika je u boji
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:50   #19
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Odabro uništenje cijele sintetike, Ekipa Sr-2 preživjela, Ash odbila staviti Shepardovo ime na Memorial, te zadnja scena igre u ruševinama Londona, tijelo sa N7 Armorom hvata zrak.

Uh kako ne bi.
http://fc00.deviantart.net/fs70/i/20...20-d5pvzbp.jpg
http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/...35-d530t0r.jpg

Kada sam prvi puta igrao ME, prvo sam bio sa Ash, da bi je u dvojci radi njene nadrkane pojave odjebo i otišao kod MIrande, no sad kada sam sve ponovo prelazio odlučio sam joj ostati vjeran i isplatilo se, sviđa mi se njezin novi izgled(no vidim da je puno fanova na biowarevom forumu popizdilo na promjenu stajlinga, no meni je to bila promjena nabolje, iz muškobanjaste next door cure je postala ženstvena), baca malo na Milu Horvat.
pff,
di ti je pustolovni duh?
ja sam imo romance s liarom, pa tali pa opet s liarom u trojci.
mada mi je bilo tesko odlucit se između liare i tali, ali sam ipak odabro prvu ljubav
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:51   #20
Pa svaki kraj je takav, samo je razlika u eksplozijama(crvena, plava, zelena), razlikuju po tome što si odlučio napraviti sa Reaperima. No uz Extended cut dodaju još neke slideshow-ove, da objasne kako je tvoja odluka utjecala na daljnji razvoj situacije.

Mass Effect 3: Extended Cut - ALL four full endings
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.