Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2012., 23:43   #2081
Quote:
fotoeva kaže: Pogledaj post
bok curke
htjela bi si naručiti kanu s neta, onak pravu originalnu neku, pa jel bi mi mogle preporučiti nekog proizvođača? tražila sam malo na ebayu i ima ih sto vrsta pa ne znam koju mi je najbolje da si odaberem,..ako netko slučajno zna?
čitala sam negdje da je za bojanu kosu dobro uzeti kanu za body art, a ne baš onu za kosu, pa bi takvu neku potražila..
kaj mislite npr o ovim:
http://www.ebay.com/itm/1-X-100g-CRO...item2569bd12fb
http://www.ebay.com/itm/1-lb-Body-Ar...#ht_4134wt_905
i ova mi izgleda zakon http://www.ebay.com/itm/1000gm-Pure-...item230577ba25
Od ovih sellera nijedan ne šalje u Hrvatsku, odi na advanced search i uključi: Only show items available to : Croatia. Ne znam kakva je ta Dulhan, ali Jamila je super kana - ja bi je uvijek stavljala da je dostupnija, gledaj da je svježa - trenutno je 2011. najsvježija jer u idućem mjesecu je sjetva . I da je "Super sift", body art quality i naravno da je seller dobar. Sretno!
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 20:42   #2082
Quote:
HanaKana kaže: Pogledaj post
Ej cure nemojte si kupovati kanu iz dm-a jer jakooo isuši kosu i brzo se boja ispere...a i nije prava kana nego piše da ima ...
evo ja probala rot i intensiv rot
sa obje ispadnem bakrena i to mi se nikako ne sviđa
ali sa rot ipak vidim maaaale naznake crvenkaste boje. dakako samo na suncu
kosa je mekana jako poslije.
ne znam, ja sam očekivla baš crvenu boju,a ne usranu bakrenu. inače sam smeđa i stavljala sam na moju prirodnu boju. mislila sam slijedeću probat kanu iz dm-a (auburn), ali ta nije čista, ima neku kiselinu dodanu
antun tun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 13:55   #2083
Pozdrav
Trebala bih vašu pomoć ... pošto jako volim slikati voljela bih si ove godine oslikati tijelo kanom .... zanima me koju mi preporučujete i gdje ju mogu Hrvatskoj nabaviti ( na području Zg-a ) ... ili preko E-baya .... htjela bih nešto što kvalitetnije ... i zanima me dal se može kana nijansirati ... gledala sam na netu da dodaju crnu kavu itd. voljela bih kombinaciju tamno smeđe i crvene (eventualno zelene ) "tetovaže" Ako koja od vas oslikava svoje tijelo kanom bila bih jako zahvalna za bilo koji savjet
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:04   #2084
Ma tu Auburn sam ja probala....ispadne ti kao najjeftinija crvena farba za kosu, umjetno nekak i ispere se brzinom munje )) pa nakon tjedan dana izgledaš ko da se nisi farbala...jako primi izrast a ostatak kose ako je farban ne baš...to je moje iskustvo i ne bih nikome predložila da se s tim farba jer je meni uništila kosu...suha ko barut bilaaa....ali tko voli neka izvoli, možda će nekome biti ok
HanaKana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:11   #2085
evo sad sam našla ove neke u boji ... al nisam baš sigurna kako bi to moglo biti o.k. za kožu ? Može pomoć ?
http://www.ebay.com/itm/1-x-25-Gm-Bl...item2a1e423435
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 13:08   #2086
Quote:
kraljica ludosti kaže: Pogledaj post
evo sad sam našla ove neke u boji ... al nisam baš sigurna kako bi to moglo biti o.k. za kožu ? Može pomoć ?
http://www.ebay.com/itm/1-x-25-Gm-Bl...item2a1e423435
Ja sam čula da su te za body art najkvalitetnije i najčišće za kosu....ali pošto ih kod nas malo ima, ima i malo žena koja se s tim frljiči .. pa ako ne smeta koži, ne bi trebala smetati ni kosi
HanaKana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 13:31   #2087
pozdrav
ja sam godinama crvena i sad sam ispala tamno smeđa (ne znam kako).. prijateljica mi je rekla da pustim da se ispere to sad preko ljeta pa da se kaniram jer bi stvarno zeljela onako narancasto crvenkasta ispat sta mislite o tome? inace stvarno ne znam skoro nista o kani, al eto zainteresirala me i sad bi stvarno probala
minniegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 13:59   #2088
Minnie, ima smisla, ali samo ako pustiš da se skroz ispere ta smeđa.. Jer ako ju staviš na tamno smeđu kosu, dobila bi samo narančasti odsjaj.
Ispast će to jako intenzivno ako je podloga crvena.
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 15:40   #2089
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
Minnie, ima smisla, ali samo ako pustiš da se skroz ispere ta smeđa.. Jer ako ju staviš na tamno smeđu kosu, dobila bi samo narančasti odsjaj.
Ispast će to jako intenzivno ako je podloga crvena.
super onda cu tako i napravit.. stalno pokusavam dobit tu crvenu koju hocu i vidila sam da s kanom ispadne svima onako kako bi ja to zeljela
sad se bacam na citanje cijele teme da vidin koja je najbolja i to
minniegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 17:48   #2090
Quote:
kraljica ludosti kaže: Pogledaj post
evo sad sam našla ove neke u boji ... al nisam baš sigurna kako bi to moglo biti o.k. za kožu ? Može pomoć ?
http://www.ebay.com/itm/1-x-25-Gm-Bl...item2a1e423435
Plava body art pasta? Ja to ne bi stavljala na kožu.
Nisam nikad radila body art, ali možeš pogledati stranicu hennasooq.com. Ne moraš od tamo naručivati (poskupio im je shipping odnedavno) ali imaš body art faq pa si pogledaj. Mislim da bi Jamila bila super za body art jer je ful sitno mljevena - nje se može naći na Ebayu, samo gledaj da piše da je Body art quality tj. "super sift" i da je svježa.
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 18:30   #2091
Quote:
minniegirl kaže: Pogledaj post
super onda cu tako i napravit.. stalno pokusavam dobit tu crvenu koju hocu i vidila sam da s kanom ispadne svima onako kako bi ja to zeljela
sad se bacam na citanje cijele teme da vidin koja je najbolja i to


Dobro ti Lucifera kaže...neka ti se lijepo smeđa boja ispere...a i nije dobro kanirati kosu sad prije mora jer će ti biti suha i od kane i od mora i sunca....kasnije kad se vratiš malo se ošišaš i pukneš kanu gore i imat ćeš krasnu crveno-narančastu kosicu ...
HanaKana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 01:16   #2092
ja zivim na moru, tako da cu cekat do kraja 9. ili 10. mjesec da se dobro ispere i onda cu se kanirat..
joj, jedva cekam vec sam nestrpljiva heheh
minniegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 00:57   #2093
imam smeđu kosu, malo vuče i na tamno smeđu. kanirala sam se prije u crveno, uglavnom sam koristila kanu iz dm-a (persiana ako se ne varam) i kosa mi je znala biti malo crvenkasta s crvenim odsjajem pod suncem i to je to. onda sam probala lush crvenu kanu, tu jedva da sam imala neki jadni crveni odsjaj
zanima me jel postoji neka kana od koje bi mi kosa bila jače crvena da se vidi promjena, vidim da tu po forumu hvalite kanu iz bio&bio pa me zanima koliko bi to učinka imalo na mojoj kosi? inače kosa mi nije tretirana nikakvim bojama i kemikalijama.
LalaithStone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 23:54   #2094
cure, jeste koristile jamila kanu?

http://www.ebay.com/itm/Jamila-Henna...#ht_1199wt_698

probala sam sve kane koje se kod nas mogu nabavit i nisam zadovoljna pa si želim uzet na netu, samo me zanima kako ispadne i koliko brzo stigne
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 00:08   #2095
Quote:
LalaithStone kaže: Pogledaj post
zanima me jel postoji neka kana od koje bi mi kosa bila jače crvena da se vidi promjena, vidim da tu po forumu hvalite kanu iz bio&bio pa me zanima koliko bi to učinka imalo na mojoj kosi? inače kosa mi nije tretirana nikakvim bojama i kemikalijama.
Lushova Rouge (dakle, baš crvena) kana je dosta kričava i intenzivna, i meni osobno jako kvalitetna (a probala sam raznih). Umuti ju s toplom (ne kipućom) vodom, samo ju kratko ostavi da se malo "dobije" u posudi, stavi ju, i nemoj držati predugo, oko sat i pol maksimalno. Obavezno poveži glavu folijom.
Trebala bi dobiti malo kričavije rezultate tako. U nju je svakako već umiksano sve ostalo što potiče vatrenost boje.

No, ako ti je kosa previše tamna, nećeš moći imati intenzivnu boju, jer kana ne posvjetljuje
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 02:02   #2096
ma baš sam Rouge i uzela kad ono ništa bilo je nešto malo odsjaja. uvijek stavljam i foliju pa izgledam ko vanzemaljac kad šetam oko kuće mislila sam staviti poslije mora, jer ipak će mi se malo posvijetliti kosa.
sad sam malo gledala po netu, kosa mi je u biti ovakva
http://www.brownhaircolorshades.org/...rs-picture.jpg
nije toliko tamna koliko si ja brijem da je pa mislim da bi ipak trebalo biti nekog vidljvog rezultata :/ ne znam zašto meni s Lushevom nije bilo, kad sam se držala njihovih uputa
LalaithStone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 16:36   #2097
opet ja (dosadna sam sta cu)
bas neki dan pricam sa prijateljicom o bojama za kosu i kazem joj da bi se kanirala kad ona meni da bi i ona, al kako je njoj tlaka po forumu i to zamolila me da vas pitam..inace kosa joj je ove boje ovako nesto:http://faithfry.com.hr/wp-content/up...-bez-blica.jpg
kako bi kana uvatila joj, bili joj bila crvena onako intezivno?
minniegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:26   #2098
Pozdrav svima,evo ovako kanirala sam se prvo egipatskom kanom-narandzastom na plavu podlogu i svidjalo mi se neko vrijeme.onda odlucim malo potamniti pa uzmem herbul bungurdy kanu,medjutim jedno vrijeme mi je bila o.k al sam shvatila da svakim nanosenjem postajem tamnija.Odlucim potrazit na netu nesto za skidanje kane a da nije blans.I tako nadjem da je alkohol jako dobar,i pokusam pre pranja kose nanesem ulje na vrhove i natopim kosu alkoholom (u mom slucaju koristila sam stok),drzala 15-ak min,isprala vodom i dalje prala samponom,i stavim masku.Nakon 2 ovakva tretmana,u razmaku 3 dana,ja opet imam podlogu bakrenu,sva bungurdy boja je nestala.Sad cu nakon par pranja ponovno da se kaniram s egipatskom,stim da cu dodati joj malo vise limuna,kamilice za sto svjetliju bakrenu.Eto nadam se da ce nekome od vas ovo moje iskustvo pomoci.
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:31   #2099
Quote:
minniegirl kaže: Pogledaj post
opet ja (dosadna sam sta cu)
bas neki dan pricam sa prijateljicom o bojama za kosu i kazem joj da bi se kanirala kad ona meni da bi i ona, al kako je njoj tlaka po forumu i to zamolila me da vas pitam..inace kosa joj je ove boje ovako nesto:http://faithfry.com.hr/wp-content/up...-bez-blica.jpg
kako bi kana uvatila joj, bili joj bila crvena onako intezivno?
Joj to bi prekrasno izgledalo Izgledala bi baš vatreno jer joj je podloga crvena.
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 12:14   #2100
Quote:
minniegirl kaže: Pogledaj post
opet ja (dosadna sam sta cu)
bas neki dan pricam sa prijateljicom o bojama za kosu i kazem joj da bi se kanirala kad ona meni da bi i ona, al kako je njoj tlaka po forumu i to zamolila me da vas pitam..inace kosa joj je ove boje ovako nesto:http://faithfry.com.hr/wp-content/up...-bez-blica.jpg
kako bi kana uvatila joj, bili joj bila crvena onako intezivno?

joooj tebi bude uhvatilo prekrasnu crvenu i vatrenu nijansu, i još budeš dobila takav sjaj kose da se budeš gledala u ogledalu svako malo ....super ti bude .
HanaKana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.