Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 21:33   #221
Što su to zapravo derivativi?

Molim jednostavno objašnjenje...
__________________
They say I'm vulgar, I say Bullshit
Gospodin Jones is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.08.2010., 17:58   #222
Question maloprodaja - duhanski proizvodi

Zanima me kako funkcionira prodaja duhanskih proizvoda u Hrvatskoj. Znam da trgovina plaća punu cijenu svake kutije cigareta prilikom nabave, pa me zanima gdje je tu zarada za prodavača? Da li se trgovcu nakon prodaje vraća neki novac ili na tom tržištu jedino tvornice duhana i država ubiru profit? Znam da tdr nudi nekakvo partnerstvo pod uvjetom da prodaješ isključivo njihov proizvod...kako to sve skupa funkcionira?
jaje_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 13:48   #223
Postoji li negdje po forumu lijepo objašnjeno na koje se sve načine upravlja tečajem?
__________________
.
Rinnma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 18:57   #224
Quote:
jaje_ kaže: Pogledaj post
Zanima me kako funkcionira prodaja duhanskih proizvoda u Hrvatskoj. Znam da trgovina plaća punu cijenu svake kutije cigareta prilikom nabave, pa me zanima gdje je tu zarada za prodavača? Da li se trgovcu nakon prodaje vraća neki novac ili na tom tržištu jedino tvornice duhana i država ubiru profit? Znam da tdr nudi nekakvo partnerstvo pod uvjetom da prodaješ isključivo njihov proizvod...kako to sve skupa funkcionira?
očito na rabate...
kaže tomašković(tdr) da je brutto rabat na šteki ronhila (180,00kn) ispod 6,00kn. trgovac onda dobije od tdr-a šteku ronhila po 174 kn
mala30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 22:20   #225
Poštovani forumaši,
mene zanima kolika su davanja za mirovinsko i zdravstveno osiguranje u Hrvatskoj ako je placa 6,000 kn brutto? koliki postotak otprilike odlazi na ta sva davanja?
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 09:29   #226
Ovisi o prirezu i poreznim olaksicama, ali za 6000 kn bruta (bruto 2) neto ispadne 3770 kn u Zagrebu (prirez 18%).

Izracun placa

Pazi na bruto 1 i bruto 2.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 00:46   #227
Zemljisni advokat (za nekretnine)

Molim vas, pomozite mi pronaci dobrog advokata za nekretnine.

Puno hvala!!
Nikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 20:21   #228
Zanima me mišljenje onih koji su čuli za Logotell. Naime, guglala sam o tome i informacije su zapravo vrlo oskudne, a imam dosta prijatelja koji vjeruju u pouzdanost i potencijale te tvrtke, dok je većina ipak skeptična i misli kako je to sve samo prijevara. Zanima me ako netko ima osobna iskustva ili neke razloge za ili protiv... Hvala hvala...
BlackOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 19:50   #229
Molim vas, pomozite sa savjetom! Treba mi odvjetnik koji bi bio specijalist u raspravama za nekretnine, stanove...

Hvala!
Nikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 19:53   #230
Quote:
BlackOrange kaže: Pogledaj post
Zanima me mišljenje onih koji su čuli za Logotell. Naime, guglala sam o tome i informacije su zapravo vrlo oskudne, a imam dosta prijatelja koji vjeruju u pouzdanost i potencijale te tvrtke, dok je većina ipak skeptična i misli kako je to sve samo prijevara. Zanima me ako netko ima osobna iskustva ili neke razloge za ili protiv... Hvala hvala...
Istina, teško je pronaći bilo što na forumima jer očito nisu izašli na veće tržište. Uglavnom, ja sam skeptična - no ko zna, možda se ljudi koji uplate među prvima zbilja obogate... Meni su bili pree preeee agresivni s prezentacijom i smrdi mi na muljažu.... Ako bilo tko ima kakve informacije nek piše!
bzzNoRa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 00:01   #231
ma kakav logotell to je ziva prevara pa ljudima su pred 5 god govorili sta i danas da su medu prvima i da ce im se brzo poduplat pare, das 800 eurica i kupis fransizu nikakav racun papir nista samo imas rjec da si to kupio ma dajte.... nemojte na to nasjedat osim ako vas bas svrbe pare u dzepu... toliko..
xavlk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 12:16   #232
Quote:
xavlk kaže: Pogledaj post
ma kakav logotell to je ziva prevara pa ljudima su pred 5 god govorili sta i danas da su medu prvima i da ce im se brzo poduplat pare, das 800 eurica i kupis fransizu nikakav racun papir nista samo imas rjec da si to kupio ma dajte.... nemojte na to nasjedat osim ako vas bas svrbe pare u dzepu... toliko..
dobro, sumnjam bas da su pred pet dog govorili to... Šta nije da tvrtka postoji od prosle godine? a "dionice" su koliko ja znam barem jos uvijek 350 eura... ali zanima me dal ima netko tko se okušao u tome i dal su te pare stvarne? hocu rec, kako funkcionira isplata i to?
__________________
Legi, intellexi, condamnavi...
BlackOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 09:03   #233
Srebrnjaci

Bok!
Jedan gospodin mi nudi da kupim od njega srebrnjake kralja Petra 30-ih. Ima li tko iskustva u tome i kome ih mogu prodati nakon što ih kupim?
Hvala
PandaKF is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:29   #234
Ne znam gdje bi pitala pa pitam ovdje: da li netko zna gdje se u zagrebu mogu promijeniti kovanice eura?
Lolla55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:08   #235
Quote:
Lolla55 kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje bi pitala pa pitam ovdje: da li netko zna gdje se u zagrebu mogu promijeniti kovanice eura?
Ja sam ih znala promijenit u banci. Dvaput u Hypo banci i bez problema mi promijenili. Jednom u privrednoj, tam je ženska malo prigovarala, ne znam zašto ali je promijenila.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 10:50   #236
U zagrebačkoj banci na trgu su mi promijenili bez problema pa eto ako kome bude trebalo...hvala na odgovoru
Lolla55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 02:23   #237
Quote:
BlackOrange kaže: Pogledaj post
dobro, sumnjam bas da su pred pet dog govorili to... Šta nije da tvrtka postoji od prosle godine? a "dionice" su koliko ja znam barem jos uvijek 350 eura... ali zanima me dal ima netko tko se okušao u tome i dal su te pare stvarne? hocu rec, kako funkcionira isplata i to?
ti kazem znam covjeka koji je pred 4 godine dao tih 800€ za tu rijec, jer opet ponavljam ne dobije se bas nikakva potvrda - nista! i da njemu su tada isto govorili kao i danas da je medu prvima, nova firma, vrh piramide i te price... a tek je pred jedno mjesec dana zaradio tih 800€ i mozda jos 100 zarade u 4 godine ! a oni tamo obecavaju ti brda i doline... ma ako ne vjerujes ti probaj, toliko...
xavlk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 14:18   #238
Question DHL

Kakva su iskustva s njima?Trebao bih poslati jedan laptop u Nigeriju...pa me zanima ako znate oko kolko bi se kretala cijena te pošiljke, i kolko su sigurni?
c0ldfusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 20:50   #239
neznan jeli baš brzopotezno pitanje ali nevolin otvarati teme pa ga evo tu... ima li koja dobra duša da mi objasni koliko je komplicirano od grada dobiti komad terena (recimo 1,5x1,5) za postaviti "mini štand" priko lita i tu se baviti prodajom(ajmo reći da bi se prodavale slike). također šta je sve potribno da bi se tako nešto uopće moglo tražiti, pritpostavljam obrt? bio bih vrlo zahvalan da me neko sa iskustvom u svemu tome malo uputi...
Duh_ratnika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 21:53   #240
Quote:
c0ldfusion kaže: Pogledaj post
Kakva su iskustva s njima?Trebao bih poslati jedan laptop u Nigeriju...pa me zanima ako znate oko kolko bi se kretala cijena te pošiljke, i kolko su sigurni?
Ako vec nisi poslao laptop nemoj slucajno da saljes jer se radi najvjerojatnije o prevari. Dobit ces lazni cek i kad ti banka javi da je lazan biti ce prekasno.

Potrazi na google nigerian scam
ejo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.