Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 22:00   #5481
Jel vama sad dolaze drugaciji papirici s poste? Ne vise bijelo-zuti nego zuti s plavim rubom i nema nikakvog broja paketa ni oznake US ili DE... Cudno nesto , ali bar je dosao. Sad me frka za ovaj koji danas narucih kad vidim vase postove .
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:56   #5482
https://www.posta.hr/obrasci-1360/1360

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:01   #5483
Eto ja malo kopala...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:04   #5484
https://www.posta.hr/naknada-stete-1359/1359

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:58   #5485
To je potražni postupak za pošiljke koje TI šalješ, a ne budu uručene primatelju.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 01:13   #5486
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
To je potražni postupak za pošiljke koje TI šalješ, a ne budu uručene primatelju.
Skuzila sam..a kaj je s ovima drugima?? Kaj nema obrasca za to?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 01:17   #5487
Imam jednu poznanicu što radi u pošti..baš ću je pitati sutra pa vam javim


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 06:25   #5488
nakon dugo vremena, iHerb shopping :klap:

BCAA
https://hr.iherb.com/pr/California-G...oz-454-g/71025
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 08:44   #5489
Evo da i ja potvrdim probleme u dostavi. Paket od 5.10. u HR, nista od postara, u posti zvao nemaju traga, DHL i Iherb tvrde da je predan posti. Svi se prave blesavi. Jel se moze ikako doc od ovog GMxxxxx broja do broja koji posta nasa koristi ili mogu zaboravit na paket.
Zesinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:50   #5490
Ne može se nikako doći do tog broja (UMxxxxxxxxxUS) zato jer je praćenje pošiljke djelomično ako ste odabrali Global mail.
Istina je da je donedavno praćenje bilo moguće i da je DHL-ovom broju pridruživan internacionalni poštanski broj (kada je paket stigao u HR) kakav koristi naša Pošta pa smo zapravo za jako male novce dobili potpuno praćenje i nitko nije imao ni potrebu odabrati puno skuplji DHL express.
Već više od mjesec dana to im nije praksa. Nakon što paket stigne u HR, na DHL-ovoj stranici za praćenje pojavi se status: "ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY - END OF TRACKING, DELIVERY SHORTLY" i to je kraj. Paket bi vam trebao stići u roku od tjedan dana, valjda.
Do sljedeće promjene...
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:53   #5491
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ne može se nikako doći do tog broja (UMxxxxxxxxxUS) zato jer je praćenje pošiljke djelomično ako ste odabrali Global mail.
Istina je da je donedavno praćenje bilo moguće i da je DHL-ovom broju pridruživan internacionalni poštanski broj (kada je paket stigao u HR) kakav koristi naša Pošta pa smo zapravo za jako male novce dobili potpuno praćenje i nitko nije imao ni potrebu odabrati puno skuplji DHL express.
Već više od mjesec dana to im nije praksa. Nakon što paket stigne u HR, na DHL-ovoj stranici za praćenje pojavi se status: "ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY - END OF TRACKING, DELIVERY SHORTLY" i to je kraj. Paket bi vam trebao stići u roku od tjedan dana, valjda.
Do sljedeće promjene...
Problem je što paketi ne dolaze ili dođu pa se ne ostavlja obavijest (trebamo sad bit i vidoviti) ili se vrati natrag...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:57   #5492
Taj internacionalni poštanski broj nije pridruživala naša pošta kad bi paket stigao u HR, bio je vidljiv čim bi paket krenuo iz Amerike.
Pomoću tog broja bilo je moguće pratiti put paketa i na drugim međunarodnim tracking sites, a na IPS-u kad bi došao u HR.

I prije je išlo DHL Global Mailom, ali nedavno je očito uvedena neka promjena s njihove strane pa tog broja više nema.

Sad kad ga nema, imamo čisti kaubojluk.

Ja sam jedva dobila refund nakon više od 6 tjedana, i to samo zato što se na trackingu vidi da je paket krenuo natrag u US (iako im još nije stigao, a prema trackingu je krenuo natrag 26. 9.) i nakon što sam se 2 tjedna natezala s njima.

I naravno da je uz to došla napomena da za sljedeće izgubljene/neisporučene pošiljke neću dobiti refund ako/dok im se paket ne vrati.

Prije par godina sam imala situaciju kad je paket vraćen, no nije dospio dalje od Njemačke, a tamo je uništen jer je procijenjeno da je vrijednost paketa premala da bi im se isplatila povratna poštarina (tako mi rekoše u CS).
A većina naših narudžbi s iHerba je zanmarive vrijednosti s obzirom na naš carinski limit.

Ja sam napisala pritužbu na [email protected], ali ni bu ni b od njih.
Trebalo bi to poslati poštom, onda su dužni odgovoriti.

Mislim, kužim to s nenošenjem paketa/pošiljki koji/-e ne stanu u sandučić (većine ljudi nema doma u to vrijeme i bla bla), ali nema isprike za neostavljanje obavijesti.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:32   #5493
ili za nestajanje paketa. jer ti kojima je netko omastio brk im se sigurno neće vratiti, a onda se možemo slikati s refundom
mislim da ću lagano odustati od svih online narudžbi osim s aliexpressa
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:07   #5494
Žao mi je vas koji imate probleme s dostavom paketa. Meni paketi dolaze normalno kao što su mi i prije dolazili u nekom rasponu od 8-16 dana.
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:26   #5495
info za praćenje pošiljke: kada provjeravate na DHL global mail status pošiljke, odaberite opciju da vas na mail obavijeste čim dođe do promjene statusa. kad pošiljka stigne u ZG, dobit ćete mail s novim tracking brojem UM..........US
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:54   #5496
Kad si zadnji put naručivala s iHerba?

Prije se dobivao UMxxxxxxxxxUS broj, sad više ne.
Zadnji moj paket koji ga je imao je iz 8 mjeseca.

I na DHL Global Mail trackingu sad dobiješ samo DHL eCommerce broj, koji je - što se trackinga tiče - ista stvar kao i onaj iHerbov GMxxxxxxxxxx Customer Confirmation broj.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:33   #5497
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ne može se nikako doći do tog broja (UMxxxxxxxxxUS) zato jer je praćenje pošiljke djelomično ako ste odabrali Global mail.
Istina je da je donedavno praćenje bilo moguće i da je DHL-ovom broju pridruživan internacionalni poštanski broj (kada je paket stigao u HR) kakav koristi naša Pošta pa smo zapravo za jako male novce dobili potpuno praćenje i nitko nije imao ni potrebu odabrati puno skuplji DHL express.
Već više od mjesec dana to im nije praksa. Nakon što paket stigne u HR, na DHL-ovoj stranici za praćenje pojavi se status: "ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY - END OF TRACKING, DELIVERY SHORTLY" i to je kraj. Paket bi vam trebao stići u roku od tjedan dana, valjda.
Do sljedeće promjene...
Hvala na pojasnjenju. Nazalost evo proslo je skoro dva tjedna od kad je paket u HR. Paket tesko da je zapeo na carini jer niti bi trebao niti sam dobio upit za potvrdu placanja. Nema nikakvog traga paketu u sustavu, a ni u lokalnoj posti koja se cudi sto pitam za paket bez listica. Svaki poziv ili upit samo mi digne tlak jer ispada da je sve ok ali paketa nema i da pricekam jos koji tjedan. Operacija uspjela, pacijent umro.
Zesinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:40   #5498
yay! meni stigao prvi iherb, zajedno s onim paketom što je u hrvatsku ušao 4.10.
da sam prije počela slati ljutite mailove pošti, možda bi prije stigao
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:51   #5499
Quote:
JTM kaže: Pogledaj post
Starting now until Wednesday, October 25th, at 10:00 a.m. PST, iHerb is offering an extra 10% quantity discount when ordering 3 or more units of the same product. This discount applies to top brands such as Now Foods, Doctor's Best, 21st Century, Thayers, Cosrx…...

Over 1064 brands in all!
Zabranjeno je ovdje stavljati linkove koji sadrže kodove, a ti u potpisu imaš link na blog na kojemu svaki link sadrži referral code.

Svi mi dobivamo te mailove od iHerba pa ne stavljamo ovdje svoje linkove.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:20   #5500
Meni zadnji paket stigao za 8 dana
i donio poštar doma (uvijek mi donese)
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.