Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 16:43   #81
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Osobno, iz svog iskustva, baš su promili bili (bolje rečeno - manji postotci) oni gdje sam ja činio prve korake kod onih koje su mi postale ljubavne partnerice.. A daleko od toga da sam "Don Juan", u bilo kojem smislu..
Ajde, alkemijo, objasni ti nama kako su one tebi prilazili i ZAŠTO su ti prilazili?
Posudio si auto od prijatelja?

Titan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:00   #82
Pa kod živine se isto samo mužjaci udvaraju. A ženka onda procijeni hoće li mu okrenuti stražnjicu na izvolite ili će pobjeći od njega.

Kod nas je malo bedasto generalizirati. Trude se i jedan i drugi spol kada i ako im je stalo.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:01   #83
Quote:
dr.cox kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno, zato što se većina muškaraca mora truditi da bi došli do veze ili seksa dok za žene to ne važi. Mogu biti pasivne na tom polju i opet takve mogu imati dovoljno prilika. Jebiga tako je, roll with it.
Covjek fino objasnio
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:14   #84
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
zanimljiva teorija, hoćeš reći da muškarac ne troši svoje sjeme, penis i genetski materijal spavajući okolo s puno žena?
Angry nomad je to lijepo objasnio...

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Muskarac ne treba 9 mjeseci da bude spreman na novu akciju.

Teoretski, muskarac za svog zivota moze gene prenijeti na tisuce drugih jedinki. Zene su ogranicenje na nekih 20-30.
-------------------------------------------------------------------------------

Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
... i potom izabere najgoreg krkana naprosto zato što ima najjače feromone.

... ako je krkan pa nit ima srama, nit uopće shvaća da ga ismijavaju. I točno, uvijek se neka sažali, i to ne neka bezveze, naprotiv.
A isto tako ce muskarac odabrati sirovu "krkanicu". Mislim, cemu mistificirati i lagati.

Funkcionira to vec cca dva milijuna godina (i nesto duze od toga). I bas cudno da smo se kao vrsta razvili u visi oblik zivota na Zemlji i masovno se razmnozili. Jel da?

No problem nije u biologiji, vec u (ne)shvacanju bioloskih procesa i drustvenim inhibicijama.

"Krkani" o kojima govoris su iskljucivo drustveni nuskprodukt, pa ostaje cinjenica da je to pitanje izbora, kriterija i analiticke sposobnosti, te inteligencije onoga koji bira (bilo to musko ili zensko); te njegove/njezine sposobnosti analitickog predvidanja.

S obzirom da smo se kao vrsta razvili do razine na kojoj globalno mozemo u nekoj mjeri kontrolirati svoje prirodno okruzenje u kojem zivimo, i time preuzeli svojevrsnu ulogu "kontrolora" nizih oblika zivota na Zemlji, mi imamo priliku usavrsiti vlastitu vrstu.

Da bi covjek povecao sansu za "srecu" (sreca je relativan, ponekad i pradoksalan pojam jer ne obuhvaca sve covjekove razine jednako, dok ponekad sama sebe pobija), on bi trebao partnera birati u skladu i sa svojim bioloskim (genetskim) karakteristikama i u skladu sa svojim drustvenim polozajem, te razinom mjerljive inteligencije (IQ) i opcoj kompatibilnosti dva ljudska stvora.

A tko to cini?

Zato i imas "krkane" oba spola i sirovo i priglupo drustvo. Ali to je politicki nekorektno reci, pa smo se prisiljeni zavaravati da je stvar u necemu desetom.

Ako si inteligentan i donekle sposoban, te imas jos vrijednosti osim fizickih karakteristika, nemas niti jedan jedini razlog za cinjenje kompromisa i biranje zene van tih kriterija.

No vecina muskaraca ce upravo to uciniti.

Zasto se zalite da "zene" biraju "krkane"? Pa "krkanice" i "krkani" i pripadaju zajedno.

Ali je problem u necemu drugom. Vi bas zelite te "krkanice" koje vam kradu "krkani".

Nitko tebe niti ikoga na ovom forumu ne tjera nuzno na "pogresan" odabir, ali morate prije svega odbaciti drustvene inhibicije i pritisak svoje okoline ili drustvene religije (reklame - ideala), te poceti birati u skladu sa svojim vlastitim genetskim naslijedem, bioloskim karakteristikama, drustvenoj vrijednosti i ekonomskoj moci.

Ali vi to ne samo da necete uciniti, vec cete prijedlog takvog odabira proglasiti nehumanim, "povrsnim" i zakljuciti da vas to vodi u stanje vjecnog nedostatka srece. Da, biranje iskljucivo na temelju fizickog izgleda nije povrsno; navodno je to dubina.

Racionalizirate svoje izbore "krkanica" jer mislite da je u pravilu "krkanicama" lako upravljati i posjedovati ih. To je istina, ali samo pod uvjetom da niste veci "krkani" od "krkanica". U protivnom vas izigraju a onda forum.hr kuka kak nema "dobrih zena".

Naravno, jos je cesce obratno; "nema dobrih muskaraca".

Trazite na krivim mjestima i birate krive partnerice. Jbg, popljujte me koliko hocete i jedni i drugi, ali tako je.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:20   #85
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post

Trazite na krivim mjestima i birate krive partnerice. Jbg, popljujte me koliko hocete i jedni i drugi, ali tako je.
Zapravo većina ljudi baš i nema neki izbor što se tiče mjesta upoznavanja, tako da ti ovo nabacivanje krivnje u tom kontekstu nema smisla.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:37   #86
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Pa kod živine se isto samo mužjaci udvaraju. A ženka onda procijeni hoće li mu okrenuti stražnjicu na izvolite ili će pobjeći od njega.

Kod nas je malo bedasto generalizirati. Trude se i jedan i drugi spol kada i ako im je stalo.
samo kod životinja mužjaci(o što volem tu riječ)
su bar predani igri udvaranja,očiste i polažu perje,peraje ,kljove..
pa se i malo prošepure..
neki "naši"mužjaci smatraju da je i sama pojava dovoljno
postave se "mistično"kao sfinga-samo se obično ustanovi-
da iza sfinge-nema niš puno toga.
škrtice
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:38   #87
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zapravo većina ljudi baš i nema neki izbor što se tiče mjesta upoznavanja, tako da ti ovo nabacivanje krivnje u tom kontekstu nema smisla.
Necu niti pokusavati objasniti sintagmu "traziti na krivim mjestima" iscupanu iz konteksta posta, kao sto sam to jednom cinio sa "biti u pravu".
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:39   #88
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zapravo većina ljudi baš i nema neki izbor što se tiče mjesta upoznavanja, tako da ti ovo nabacivanje krivnje u tom kontekstu nema smisla.
suprotnog sam mišljenja-traže na pravim mjestima-
odabir krivog partnera/ice-nije slučajan.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:46   #89
Kod živina ima i situacija da se ženka udvara.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:51   #90
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Kod živina ima i situacija da se ženka udvara.
Ne pada mi nijedna vrsta na pamet u koje je ovo slučaj. Ionako su s nama usporedivi jedino procesi udvaranja sisavaca, ptice i gmazovi su druga priča.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:08   #91
Quote:
dr.cox kaže: Pogledaj post
Ne pada mi nijedna vrsta na pamet u koje je ovo slučaj. Ionako su s nama usporedivi jedino procesi udvaranja sisavaca, ptice i gmazovi su druga priča.
Ne pada ni meni konkretna vrsta na pamet, ali gledala na dokumentarcima. A samo napomenula da ne bi bili u zabludi, iako mi se uopće ne sviđa to konstantno uspoređivanje sa životinjskim svijetom.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:17   #92
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ne pada ni meni konkretna vrsta na pamet, ali gledala na dokumentarcima. A samo napomenula da ne bi bili u zabludi, iako mi se uopće ne sviđa to konstantno uspoređivanje sa životinjskim svijetom.
Pazi, evolucija života traje oko milijardu godina ako se ne varam više manje, ljudska civilizacija je stara 10 000 godina a s njom i društvene norme. Usporedba sa životinjskim carstvom i nije toliko nebulozna s obzirom da smo mi kao prvo životinje, a kao drugo milijune godina evolucije ne možeš u potpunosti prekriti ili zatomiti s par tisuća godina društvenih normi. U nama ima puno više životinjskog nego što bi si htjeli priznati.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:18   #93
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ne pada ni meni konkretna vrsta na pamet, ali gledala na dokumentarcima. A samo napomenula da ne bi bili u zabludi, iako mi se uopće ne sviđa to konstantno uspoređivanje sa životinjskim svijetom.
A jel' znaš i pitu razvit'?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:20   #94
Quote:
dr.cox kaže: Pogledaj post
Pazi, evolucija života traje oko milijardu godina ako se ne varam više manje, ljudska civilizacija je stara 10 000 godina a s njom i društvene norme. Usporedba sa životinjskim carstvom i nije toliko nebulozna s obzirom da smo mi kao prvo životinje, a kao drugo milijune godina evolucije ne možeš u potpunosti prekriti ili zatomiti s par tisuća godina društvenih normi. U nama ima puno više životinjskog nego što bi si htjeli priznati.
Stvarno?
Jel' ne znaš ko su ti roditelji?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:22   #95
Quote:
dr.cox kaže: Pogledaj post
Pazi, evolucija života traje oko milijardu godina ako se ne varam više manje, ljudska civilizacija je stara 10 000 godina a s njom i društvene norme. Usporedba sa životinjskim carstvom i nije toliko nebulozna s obzirom da smo mi kao prvo životinje, a kao drugo milijune godina evolucije ne možeš u potpunosti prekriti ili zatomiti s par tisuća godina društvenih normi. U nama ima puno više životinjskog nego što bi si htjeli priznati.
Kad nema drugih argumenata, onda krenu usporedbe sa životinjskim svijetom, tj. trpanje u ladice.

Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
A jel' znaš i pitu razvit'?
Ne, nisam još probala.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:24   #96
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Stvarno?
Jel' ne znaš ko su ti roditelji?
Mene su odgojili vukovi u šumama oko Vlašića tako da govorim u svoje ime.
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
A jel' znaš i pitu razvit'?
Krompiruša je tražena roba.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:32   #97
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Kad nema drugih argumenata, onda krenu usporedbe sa životinjskim svijetom, tj. trpanje u ladice.
Čovjek filogenetski spada u carstvo životinja.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:33   #98
A neg šta smo neg i mi jedna vrsta životinje, jedina razlika je u tome što mi imamo neki napredni intelekt pa smo samim time i u prednosti nad ostalim vrstama na ovoj planeti.
Jel dišemo zrak, pijemo vodu, jedemo, seremo, parimo se, napadamo i ubijamo jedni druge radi teritorija. Itd itd...
Pa mi nismo životinje, ne jok nismo samo smo umišljeni što nam je Bog dao pamet i inteligenciju ništa drugo.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:34   #99
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ne, nisam još probala.
Ma kad ti zatreba naučićeš......za razliku od životinja.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:37   #100
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
A neg šta smo neg i mi jedna vrsta životinje, jedina razlika je u tome što mi imamo neki napredni intelekt pa smo samim time i u prednosti nad ostalim vrstama na ovoj planeti.
Jel dišemo zrak, pijemo vodu, jedemo, seremo, parimo se, napadamo i ubijamo jedni druge radi teritorija. Itd itd...
Pa mi nismo životinje, ne jok nismo samo smo umišljeni što nam je Bog dao pamet i inteligenciju ništa drugo.
Naravno da jesmo, ali bilo bi super kad se ne bi to stalno koristilo u argumentaciji.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger