Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2016., 22:41   #61
Quote:
Direktorinjo kaže: Pogledaj post
Ispričavam se što skrećem s teme, ali imam problem....
Naime, u početnoj sam fazi ozbiljnije veze,veza je na daljinu, al nije to nešto predaleko, viđamo se 1-2 tjedno. Kako veza ide, želja za viđanjem je sve veća, no nekad mogućnosti to ne dopuštaju.
Problem se događa, kad se čujemo se navečer. Nekad razgovaramo, a nekad zbog manjka privatnosti se dopisivamo.
Prilikom tog dopisivanja, meni se dogodilo nekoliko puta da sam zaspao(normalni razlozi...posao,umor i tako). Ona se tu naljuti(s pravom) jer niti je pozdravim,ostavim je da čeka, ispadne glupo i ono što njoj najviše smeta, bar tako mislim, da je ne doživljavam.
I prije nekoliko večeriju, to se dogodilo opet... Mislim, mogu izdržat, ne spava mi se. Prenem se, tražim mob, ono samo što nije svanulo.
Kako sam joj prvi ozbiljni dečko, dala je u to sve(kao i ja da se razumijemo). Povlači uspredbu s mojoj prošlom vezom, misli da kako sam to sve proša da s njom nemam isti dojam i ne doživljavam. Padale se riječi poput ljutnje,razočarenja. A ja ne mogu nikako opovrgnuti jer mi se to dogodilo već nekoliko puta, ne dokazivam kako bi triba.
Međutim, nije istina da nije stalo, da ne doživljavam. Ne bih se trudio, putovao, i puno toga da mi nije stalo. Želim otići do nje, razgovarati, iskupiti se,međutim ne želi još jer je ljuta na mene. I tako sinoć od pola noći do svitanja, i pustio sam da se ohladimo.
Kako izgladiti situaciju, šta napraviti.. Molim vas savjet.
...moraš napraviti da se češće viđate (3 puta tjedno min.) jer od toga onda nema ništa
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 02:14   #62
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Sretan rođendaaan šteta što nisam jučer čitala forum pa sam zakasnila!
hej, hej... hvala ti puno i nema veze ovo drugo ahh izgleda da jednostavno zivot ponekad zeli drugacije od nas.. izgleda da je sve to od cega se zivot sastoji..

Quote:
Typhoon1 kaže: Pogledaj post
Nisam procitao do kraja ....ali shvatio sam. Godinama krišom gajio osjećanja prema toj curi i kao što sam reče "smatrao da nisi dovoljno dobar za nju" tj.drugim riječima nemaš muda i što je i ona znala i pomirila se s tim (jer nije imala drugog izbora). Onda joj na loš način kažeš šta ustvari osjećaš, spominješ nekakvu budućnost sa njom kao, i isprepadaš djevojku na smrt.
Reci da ne želiš prijateljstvo (ona kaže da je zbunjena, da ne zna bla bla) , onda reci da ako se predomisli da ti javi ali NASTAVI SA ŽIVOTOM, nemoj je kontaktirati, ni pod kojim uvjetima, lajkati slike i gluposti...
..ako ti se javi za par mjeseci, godinu...znaš da je imaš, ako ne, imaćeš drugu
A eto zao mi je sto te neke stvari preodreduju musko, zensko.. jednostavno smatram se osobom koja sam odreduje i odgovara za svoje stvari bez da se ponekad ocekuje da npr lupim sakom o stol samo jer sam musko... imam svoje razloge zbog kojih joj nisam ranije htio to reci medutim to je sada sve dio jednoga zivota koji se promijeniti ne moze..

Zalosno je da se uvijek samo od jedne strane uvijek vise ocekuje da se poduzme nesto glede bilo cega.. to je nazalost bilo, bit ce i zato smatram da ce veze, prijateljstva, brakovi i sl raspadat.. nego to je tema za neke druge rubrike... ne zelim jos nista vise reci, slati i sl...

Rer iskreno sebicna je i ako se nije udostojila javit nakon vise od pol god kak se nismo culi i god kak se nismo vidli javit barem za rodendan nakon prijateljstva koje je toliki niz godina trajalo onda mislim da joj ni ne zelim ni nemam vise nista reci.. ja sam joj sve rekao vjeruje ona meni ili ne to ostaje njoj na prosudbu.. i ja njoj vise nista ne moram dokazivati ja sam svoje dokazao sa trudom i javljanjem njoj to nije nista znacilo i meni je iskreno sad vec svejedno..

Nije mi lako to sve odbacit, ali sam zakljucio u zadnje vrijeme da ljude jednostavno treba pustit i ne ovisit previse o njima.. i zivjet SAM svoj zivot bez ikog ako se cak moze.. ako se tim nekim ljudima poput nje problem javit, ne zele, ne mogu, nemaju potrebu.. onda ne vidim razlog da ju i ja vise imam i da drzim konce ocito laznih prijateljstva.. imam se ja na sta funkcionirat i mislim da sam upravo odustao od nje, a i ljudi opcenito..

jer nista dobroga doli komplikacija ne donose...
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 01:52   #63
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
hej, hej... hvala ti puno i nema veze ovo drugo ahh izgleda da jednostavno zivot ponekad zeli drugacije od nas.. izgleda da je sve to od cega se zivot sastoji..



A eto zao mi je sto te neke stvari preodreduju musko, zensko.. jednostavno smatram se osobom koja sam odreduje i odgovara za svoje stvari bez da se ponekad ocekuje da npr lupim sakom o stol samo jer sam musko... imam svoje razloge zbog kojih joj nisam ranije htio to reci medutim to je sada sve dio jednoga zivota koji se promijeniti ne moze..

Zalosno je da se uvijek samo od jedne strane uvijek vise ocekuje da se poduzme nesto glede bilo cega.. to je nazalost bilo, bit ce i zato smatram da ce veze, prijateljstva, brakovi i sl raspadat.. nego to je tema za neke druge rubrike... ne zelim jos nista vise reci, slati i sl...

Rer iskreno sebicna je i ako se nije udostojila javit nakon vise od pol god kak se nismo culi i god kak se nismo vidli javit barem za rodendan nakon prijateljstva koje je toliki niz godina trajalo onda mislim da joj ni ne zelim ni nemam vise nista reci.. ja sam joj sve rekao vjeruje ona meni ili ne to ostaje njoj na prosudbu.. i ja njoj vise nista ne moram dokazivati ja sam svoje dokazao sa trudom i javljanjem njoj to nije nista znacilo i meni je iskreno sad vec svejedno..

Nije mi lako to sve odbacit, ali sam zakljucio u zadnje vrijeme da ljude jednostavno treba pustit i ne ovisit previse o njima.. i zivjet SAM svoj zivot bez ikog ako se cak moze.. ako se tim nekim ljudima poput nje problem javit, ne zele, ne mogu, nemaju potrebu.. onda ne vidim razlog da ju i ja vise imam i da drzim konce ocito laznih prijateljstva.. imam se ja na sta funkcionirat i mislim da sam upravo odustao od nje, a i ljudi opcenito..

jer nista dobroga doli komplikacija ne donose...

... upravo, probaj biti srećan sam od sebe i slozice se kockice
a što se tiče te cure, ko zna, mozda se javi nakon nekog vremena ko grom iz vedra neba, hoće one tako

a ti dejtaj drugu i rastereti se
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 09:42   #64
Quote:
Typhoon1 kaže: Pogledaj post
... upravo, probaj biti srećan sam od sebe i slozice se kockice, a što se tiče te cure, ko zna, mozda se javi nakon nekog vremena ko grom iz vedra neba, hoće one tako
a ti dejtaj drugu i rastereti se
Prekasno joj je sad da se javi... Ja sam dao svoje vrijeme... Trenutno mi je oke i planiram da tak ostane...
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 10:33   #65
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Nisam, cekam ne znam ni sam sta.. Probat cu je sutra nazvat oko 19h radi neke sigurnosti zbog posla njenog..
Ti nisi osoba za vezu. Tebi je glava puna kao kosnica i uopce ne razumijes koji je propust ne javiti se deset dana ili ovo zadnje sto pises-3 tjedna?! Cura moze samo da pomisli da nisi cist u glavi i da je zajebavas.
zapravo, moze shvatiti ono sto i jest- da ti treba frend, ali ne i cura.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 10:57   #66
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Update: danas mi je rodendan i nakon svega kaj smo prosli zajedno nije mogla ispostvovat moju zelju da se bar danas nakratko cujemo, stovise nije mi se udostojila ni cestitat rod..

Definitivno sam zakljucio da je najljepse bit sam mozda i tako gradit cijeli zivot.. Ljudi su tu samo da ti to sve uniste.. Sad i da mi se javi nakon danasnjeg dana sutra, preksutra..

Nebi joj odg ni na por ni na poziv.. Jer ovo je jadno, bezobrazno i sebicno s njene strane.. Bas zato kaj su se njene zelje na kraju postivale.. Ja sam sa svojima samo gusio i vrsio pritisak.. A nikad se nisu ispunile.. To mora da je ta ironija.. Uglavnom hvala svima na pomoci zaista..
Znaci ti godinama seres i razocaravas, ali za tebe se mora imati strpljenja i ljubavi i kurci palci i biti dobar i njezan prema tebi jer ti si se odlucio popraviti...ti si odlucio promijeniti svoj zivot i tebe se treba cekati...tvoje porukice jednom u sto godina i davati tebi sanse gdje opet i opet ne uradis nista...ali ona, ta prekokrasna i divna, koja je godinama bila nesebicno uz tebe i koja je bila uz tebe kad su ti svi okrenuli ledja, koja se odmaknula kad si se poceo istresati na njoj takav frustriran...e ona, molim lijepo, nema sta da se igra tvojim strpljenjem. Ti, molicu lijepo, njoj si zadao rok. Ona, ne moze biti papak i za nju se ne moze imati razumijevanja. To zasluzujes samo ti...jer, ti si odlucio popraviti svoj zivot.
I uvijek oni najbolji prijatelji, strpljive duse ostanu posrani.
sebicnjaci poput tebe uvijek nadju svoje razloge za biti papak prema drugima i za stalno traziti od drugih, a ne davati nista.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 18:43   #67
@Wonder.. Bio propust ili ne, ja njoj nisam naredio da mi se javi.. Nego ju pitao ako je moguce da bi volio da se barem za moj rođ cujemo.. Ako ja time trazim previse onda zaista jest problem u meni.. Jer se ona meni ne javlja vise ni ne znam koliko dugo, ali 6 mj je proslo samo vise.. I ne javljam joj se vec neko vrijeme niti vise i budem..

Ja cim sam bio osoba kakva nisam treba ni htio mene se odma kritiziralo i napadalo.. Ali kad je ona ili netko drugi napravio nesto sto meni nije pasalo i ja sam to naglasio ( npr mogli bi slj tj na cugu., ja kazem super mogli bi, kad ? Pa srijeda, cet.. Kazem moze, ti dani se blize ja se javim kad cemo onda koliko sati i di.. I onda ode zvao/la me ta i ta, taj i taj.. Zasto vrsis pritisak, navaljujes.. Gusis me i sl.. Zasto ? Jer si ti mene prvotno zvala na cugu i imam potrebu i zelju te vidjet i samo te podsjecam na tvoj poziv jer znam da se inace neces ni sjetit jer sam toliko "bitan".. ) vidis i onda tu ja ispadam ovo sto si ti napisao.. A kada se ispricam za taj pritisak, gusenje.. Nemoj se stalno ispricavat, e pa nemoj me dovodit u situaciju u kojoj ja smatram da se moram ispricavati jer po tvojoj izjavi radim nesto lose.. I na kraju krajeva wonder bile moje zelje i sl. ovakve, onakve rijetko su se postivale i bivale ispunjene..

Ja tebi mozda zvucim kao da glumim zrtvu u redu.. Tako situacija izgleda iz vase perspektive. Ali ako se borim za nesto i to ne dobijem onda cujem ahh sudbina je tako htjela.. A ako se ne borim i kazem boli me ku*ac..

E onda cujem da si pravo musko borio bi se za to sto zelis.. I sve se na kraju svodi da se samo vrtimo u krug baziran na te dvije izjave sudbina i borba.. Nabijem oboje jer mi je dosta i jednog i drugog.. I da puko sam vec od cijele situacije jer mi fali, jer mi je stalo pun k do nje, jer ju zelim vidjet i zagrlit, cut da je dobro., da je sretna.. Ali izgleda da vise prilike za to necu imat i boli pun ku*ac.. I da nesretam sam zbog toga pun ku*ac..

Ja se ne ponosim wonder sa puno stvari koje sam priustio ne samo njoj, vec i svojoj obitelji, nekolicini frendova i na kraju samome sebi.. Ali zaista se trudim promijeniti puno losih navika.. Zelim da budu ponosni na mene, zelim sam biti ponosan na sebe.. Ja sam daleko od dobre osobe, koja se ima za podicit necim velikim.. Ali zelim vjerovati da nisam za bacit..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 22:13   #68
Mozda ste trebali odradit neki dug iz proslog zivota da se mozete razici u miru.
Ali sve je ostalo nekako u zraku..sumnjam da je ova prica gotova,tu ce se nesto jos izdesavati,pa makar jedan zadnji razgovor,iskreni.bar se nadam.
Po mojem misljenju,makar neshvatljivo i cudno zvuci,ako ti nije cestitala rodendan,to isto znaci da joj je stalo,kladim se da se je sjetila,al iz nekog razloga nije htjela,povrijedenost,uvrijedenost,srditost..mislim da je tim necestitanjem htjela dati neki svoj statement,iza kojeg postoje neke emocije,neznam kak da malo bolje objasnim,nadam se da ces shvatit.dugo je to godina,puno je to uspomena,mozda te htjela povrijedit time da ti mozda vrati za nesto od prije.ali misli o tebi,sigurna sam.daj vremenu vremena,imas se na sta fokusirat,probaj to pustit malo ,u sebi,mislim da kad budes u miru da ce se tada to razrijesiti.kad bude vrijeme,kad budete oboje spremni,onaj trenutak.
Zelim ti svako dobro i da ti se posloze stvari kako i trebaju!

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
If you allways do what you`ve allways done,than you`ll allways get what you`ve allways got!
BuffySlayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 17:34   #69
@buffy kuzim sta zelis reci glede zadnjeg razgovora i svega.. Mozda mi rod i nije cestitala jer sam ju ja pitao ako postoji sansa da se cujemo za moj rod.. Mozda bas zato se i nije javila.. Mozda iz svog nejavljanja, meni zeli dati do znanja da zaista moram puno toga napraviti i uloziti u sebe... Ta iluzija zvana vrijeme je sve sto me izluduje i sto nemam.. Fascinantno mi je kako netko ili neka situacija nam tako dugo mogu ostati u pozadini nase glave..

Nekak kak to vrijeme ide jedan dan imam nadu, drugi dan izgubim, treci dan provjerim inbox.. I ono ne znam.. Zapostavio sam i faks i zivot i sebe i sve.. I nekad vise nemam ni snage, ni volje ni uvjerenja da to sve mogu poslozit kako bi mozda trebalo biti kad sam vec dogurao do zadnje god faksa.. A onda opet nisam bio na njemu vec god i pol dana.. :/ ahhh... Hvala ti uglavnom buffy i svima ostalima naravno..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 22:37   #70
Trgni se,sredi to!razumijem da fali i motivacije i volje,ali vec si daleko dogurao,rijesio se proslosti,poceo si raditi na sebi,pokusaj se nekako pokrenuti i zavrsi to.dobro ti ide,samo jos malo! ljubav ce doci kad sebe sredis ko osobu,i kad ces se najmanje nadat!
bude,bude!

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
If you allways do what you`ve allways done,than you`ll allways get what you`ve allways got!
BuffySlayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 23:57   #71
Hvala ti, zbog ovakvih ljudi poput tebe i velike vecine koja je komentirala ovaj moj post volim ovaj forum. I nekak ne gubim nadu u ljude. Sutra idem u savjetovaliste svoje i ne znam idem razradit plan nekak nesto. Razocarao sam dosta i dovoljno ljudi.. Ponajvise obitelj i kak sam stariji sve se teze nosit sa takvim stvarima..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 10:51   #72
Korak po korak,svi nosimo neka razocaranja u sebi koja smo napravili drugim ljudima,no ako su nam oni oprostili,moramo i oprostiti sami sebi.a to je ono tesko.samo pomalo guraj dalje,sve ce doci na svoje.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
If you allways do what you`ve allways done,than you`ll allways get what you`ve allways got!
BuffySlayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 23:06   #73
Sreo sam ju, nije me vidjela medutim.. Poslao por sa komplimentom na njen izgled i da sam ju vidio... I iako nakon svih silnih poruka, memoara, poezija, koje sam slao nisam dobivao odg..

Odgovorila je na poruku... Sa upitom gdje i zasto ju nisam pozdravio..

Powered by LG-D855
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 22:01   #74
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Sreo sam ju, nije me vidjela medutim.. Poslao por sa komplimentom na njen izgled i da sam ju vidio... I iako nakon svih silnih poruka, memoara, poezija, koje sam slao nisam dobivao odg..

Odgovorila je na poruku... Sa upitom gdje i zasto ju nisam pozdravio..

Powered by LG-D855
A kako si se ti osjećao kad si ju sreo?
leeloo0211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 23:55   #75
zašto nisi uvodni razložio na ulomke, ono se ne može čitati
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 23:55   #76
Nisam siguran kako bih opisao osjecaj pa cu ga dat vama na prosudbu... Toplina oko srca, preskocilo mi srce par puta.. E sad osjecaj koji je krenuo iz trbuha i zavrsio u prsima ne znam trnci popraceni toplinom cak bih karikirao kad popis zesticu, al ne bas tak vruce unutra haha... Ali lijepo jer je bila nasmijana..

@blagotebi
Mislim da sam tad jos bio novi na forumu kad sam to napisao, a sad mi neda da to uredim i podijelim na ulomke.. I da znam hahah..

Powered by LG-D855

Zadnje uređivanje devaa : 29.11.2016. at 00:18.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 11:28   #77
Tebi fali odlučnosti da se boriš za nešto što želiš. A ja bih joj na njezine poruke zašto nisi opet nešto poduzeo odgovorio u stilu "Pa vidiš da sam sav smotan, zakaj nisi ti nešto poduzela ako sam ja već takav?". Ali imam dojam da nije baš zagrijana za tebe na taj način jer da je, mislim da bi i ona poduzela nešto konkretnije nakon tvog priznanja.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 14:42   #78
Ja bih na tvom mjestu ostavila prošlost tamo gdje joj je mjesto, u prošlosti.
okreni novi list, započni novi život, usreći sam sebe.

Da ti se djevojka htjela javiti u tom svom vremenu, javila bi se.
A lako je prebaciti lopticu s pitanjem zašto nisi ti. Ako sam dobro shvatila, djevojka te ignorira jer joj treba vremena, niste bili u vezi, bili ste prijatelji...
Bit će cura, bez briga. Radi na sebi i svojoj sreći. Ako vas dvoje trebate biti zajedno, bit ćete, ali nemoj razbijati glavu s tim.
leeloo0211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 16:54   #79
A ne znam, vjerujem da nije nista poduzela jer sam ja musko pa eto od mene se ocekivalo da nesto poduzmem.. Jer eto to je ocito kompleks danasnjice ne znam...

Ma ne kazem evo culi smo se nakon jako, jako dugo vremena i to ono.. Promijenio jesam dosta toga na sebi, i moram proznat da su mi se jako dobre stvari desile u zadnje vrijeme.. I sad jos ovo kao slag na torti.. Ma ne znam nju je iznenadilo sta nakon silnih mojih por kak mi fali i to sam ju vidio i nisam dosao do nje.. To sam joj i naveo ko razlog zasto nisam dosao..

Nisam ja sad ne znam kak nabrijan al mi je fakat drago da smo se culi, nisam joj nakon tog dopisivanja koje je trajalo dugo u noc javio, pustit cu sad par dana da prode pa cu vidjet.. Bacio sam ja fokus na sebe, al kad nekog znas jako dugo godina i puno si toga prosao s njim. Nije to samo tako lako odbaciti barem meni..

Powered by LG-D855
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 12:16   #80
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Nisam ja sad ne znam kak nabrijan al mi je fakat drago da smo se culi, nisam joj nakon tog dopisivanja koje je trajalo dugo u noc javio, pustit cu sad par dana da prode pa cu vidjet.. Bacio sam ja fokus na sebe, al kad nekog znas jako dugo godina i puno si toga prosao s njim. Nije to samo tako lako odbaciti barem meni..

Powered by LG-D855
Može jedan savjet?
Prestani živjet u svojoj glavi i živi u svijetu oko sebe. Ako joj nešto želiš reći, javi joj se. Ako ne želiš, nemoj.
I jedna literarna preporuka: Anthony de Mello: Svjesnost
Ako shvatiš što ti želi reći, moglo bi ti podosta pomoći. Ne samo ljubavno.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger