Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2016., 22:50   #81
meni iskreno nema nikakve zanimljivosti igrat online...
derem offline brazilsku ligu i njemacku ligu,a uskoro cu krenit i ostale..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 10:54   #82
Uzeo jučer Barcelonu, prva partija protiv Brazila 1-7 za mene, druga protiv Real Madrida 1-6 za mene. Znači, glupo je kako je lagano zabiti gol. Dodaš Suarezu na 20-tak metara i možeš pucati iz prve, više manje će ga skinuti.

Probati ću igrati neku drugu taktiku sa Napoliem, jer 4-1-2-3 se ne čini dosta dobro za njih. Razmišljam o 4-2-1-3
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 14:00   #83
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
meni iskreno nema nikakve zanimljivosti igrat online...
derem offline brazilsku ligu i njemacku ligu,a uskoro cu krenit i ostale..
Nema ničeg zabavnijeg od igranja dobre utakmice protiv dobrog i poštenog ljudskog protivnika (poput X-plosivea). Nijedan offline se meni osobno ne može usporediti s tim. Tu se i zajebavaš i nasmiješ i igraš protiv nepredvidljivog protivnika.

A s druge strane, nema ničeg goreg od igranja utakmice protiv protivnika koji će prodati i majku da bi pobijedio i zloglasnog laga.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 14:05   #84
Tipa onog genijalac sa Milanom koji se išao dodavati cijelo poluvrijeme golman-obrana
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 17:54   #85
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Nema ničeg zabavnijeg od igranja dobre utakmice protiv dobrog i poštenog ljudskog protivnika (poput X-plosivea). Nijedan offline se meni osobno ne može usporediti s tim. Tu se i zajebavaš i nasmiješ i igraš protiv nepredvidljivog protivnika.

A s druge strane, nema ničeg goreg od igranja utakmice protiv protivnika koji će prodati i majku da bi pobijedio i zloglasnog laga.
pa ako igras online na slijepo u 90% slucaja naidjes na takve.....isti kurac kao i fifa
to se jedino isplati igrat nekakve privatne lige gdje se svi znaju...
i ja igram pes protiv nekih prijatelja kad dodju kod mene i da,bude jako zabavno..al jbg nitko od njih nema pes na ps4 pa nemozemo igrat online...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 01:50   #86
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Ja sam prestao igrati jer više ne mogu podnijeti lag online. MyClub oduvijek laga, ali online divisions su mi do prije par dana bile tečne kao offline. I sad zadnjih par dana svaka druga tekma - lag. Ne da mi se više gubiti živce sa ovim poluproizvodom. Pretpostvljam da su se ljudi počeli prebacivati na divizije s myCluba i sve otišlo u krasan... Ili su nešto 'popravljali', kako to već Konami radi. Da sam kupio mobitel kod kojeg svaka druga funkcija ne radi kako se spada, tražio bi povrat novca. A tu se mogu jebat.
Potpis.


Jučer odigrao na divisions 9 utakmica za redom (9 pobjeda sa west hamom, čudo ekipa sve mozete s njima uz pravu taktiku i stil igre), potrajalo do 4 ujutro ali sam se tako izgustirao jer nije bilo nikakvog laga, sve lijepo tečno išlo, pravi protivnici i utakmice za prste polizati pa nisam htio prekinuti jer je prava rijetkost odigrati toliko utakmica bez problema sa konekcijom na pes 2017.

Prije cca 2 sata dođem u nadi da ću ponoviti to iskustvo od jučer, i od prve utakmice lag i to kakav. Prekine mi se taj niz od 9 pobjeda jer sam jednostavno prestao igrati oko 30-e min, nije mi se dalo zajebavati s tim. Protivnik nastavio, zabio par golova i nekako se ta utakmica uspjela završiti. Nakon toga provjerim svoju internet vezu, speedtest sve uredno kao i inače. Pokušam opet i od 4 utakmice sve su prekinute (poništene - void matches) zbog lošeg signala, nisu dogurale ni do kraja poluvremena.

Šteta, lijepo si napisao gore da je veliki gušt odigrati prave utakmice online sa pravim protivnicima, bez ikakvog štekanja, zastajkivanja i drugih problema - samo nogomet, taktika i nadmudrivanje..
Njapra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 17:03   #87
Na koliko ti je podešen onaj network?

Ja na 100+ sam imao lag možda 5x?


EDIT:

Vrisnuo sam sada od smijeha. Znači jučer sam morao leavati 9-ti game u Div 5 jer sam morao hitno ići negdje, pa sam dao pobjedu liku. Danas mi je falilo cca 620 da ostanem u Div 5...i onda uzmem jedan klub kojeg svi znamo po Pranjiću ..i igra me spoji sa nekim tko ima rating cca 296

http://imgur.com/a/2JIFr

Zadnje uređivanje X-Plosiv : 21.12.2016. at 17:34.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 21:13   #88
nije vrag da se u online nemogu vidjet prava imena klubova,igraca ..te pravi dresovi itd itd???
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 21:30   #89
Mogu sa patchom, nisam ga stavio, baš budem ovih dana
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:24   #90
Ima li koga za pomoć?
Dakle, skinuo sam dodatke sa pesworld-a i instalirao ih na PS4. Sve super, Bundesliga, pravi nazivi, dresovi, stadioni ali samo na glavnom useru. Kada uključim drugog igrača (subusera) opet je sve po starom (man blue i ostale bezvezarije). U čemu je stvar, kako se to može ispraviti?
violončelo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:41   #91
Quote:
violončelo2 kaže: Pogledaj post
Ima li koga za pomoć?
Dakle, skinuo sam dodatke sa pesworld-a i instalirao ih na PS4. Sve super, Bundesliga, pravi nazivi, dresovi, stadioni ali samo na glavnom useru. Kada uključim drugog igrača (subusera) opet je sve po starom (man blue i ostale bezvezarije). U čemu je stvar, kako se to može ispraviti?
Subuser?? mislis drugi Account?
Onda je to lako moguce da neide, kod PS4 je sve vezano uz Account pa tako
i PS-plus
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:27   #92
Prijavim se sa glavnim Accountom ili kao glavni User i pokrenem PES 2017. Ako igram sam, odnosno koristim samo jedan controller, sve radi super. Čim uključim drugi controller da bi dva igrača igrala jedan protiv drugoga, svi add-on nestanu, vrate se stara imena klubova, stari dresovi itd. Može li se tu što podesiti?
violončelo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 12:32   #93
Piplz,da li netko zna da li se moze igrat master liga sa istim timom,odnosno podatcima,na laptopu,i na PC-u,vjv moze ,samo treba neke fajlove kopirat kako bi se podatci prebacili ...da li netko zna koji su ti potencijalni fajlovi?
Ice_Cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:36   #94
Quote:
violončelo2 kaže: Pogledaj post
Prijavim se sa glavnim Accountom ili kao glavni User i pokrenem PES 2017. Ako igram sam, odnosno koristim samo jedan controller, sve radi super. Čim uključim drugi controller da bi dva igrača igrala jedan protiv drugoga, svi add-on nestanu, vrate se stara imena klubova, stari dresovi itd. Može li se tu što podesiti?
ista stvar i kod mene,zato napravi ovo
nemoj ukljucivat drugi gamepad skroz dok nedodjes do izbora ekipa...tada ga ukljuci i bit ce ti sve ''pravo''
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:51   #95
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ista stvar i kod mene,zato napravi ovo
nemoj ukljucivat drugi gamepad skroz dok nedodjes do izbora ekipa...tada ga ukljuci i bit ce ti sve ''pravo''
Probat ću kad dođem kući. Ako ovo radi imaš kavu!


Isprobano, RADI

Puno hvala!

Zadnje uređivanje violončelo2 : 13.01.2017. at 13:01. Reason: provjereno
violončelo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:32   #96
nema problema,drago mi je da ti je proradilo
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 20:41   #97
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
nema problema,drago mi je da ti je proradilo
Hm, opet problemčić.
Učitao sam sve dodatke za ENG, ITA, ESP, POR...ligu, dodao Bundesligu, sredio sve reprezentacije (Europske, afričke, južnoameričke) i sve radi za 5!
Ali, kada sam počeo učitavati 2. lige (drugoligaše), javlja mi da nema više mjesta, tj. da obrišem nepotrebne slike. Kako?
Ove koje sam učitao sam i save-ao.
violončelo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 00:04   #98
to se i meni jendom dogodilo,al nesjecam se sta sam tocno radio tada...
ja sam od drugoligaša samo skinio 2.bundesligu i jos sam dodatno negdje po netu trazio neke brazilske drugoligaske klubove
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 08:53   #99
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
to se i meni jendom dogodilo,al nesjecam se sta sam tocno radio tada...
ja sam od drugoligaša samo skinio 2.bundesligu i jos sam dodatno negdje po netu trazio neke brazilske drugoligaske klubove
Ma i ja sam htio 2. bundesligu i još samo druge ENG, ITA i ESP. Ali nije bilo mjesta niti za jednu.
violončelo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 11:38   #100
e da i te lige sam isto...
i znam da se i meni jednom pojavila ta poruka,al nesjecam se vise sta sam napravio da je proradilo
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.