Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2010., 13:29   #41
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Xavi je već do sada puno pokazao i u potpunosti odradio svoj dio, drugi su zakazali, prije svih Torres i Iniesta, a ponajviše Del Bosque s inzistiranjem na dva zadnja vezna...
pa i napisao sam da je dobar na turniru, a da bi danas mogao odlučit tekmu jer neće imat baš defenzivnih zadaća, a torresa i villu će sigurno jako dobro paziti, tak da bi ovaj iz drugog plana mogao nešt ušićarit
Veko32 is offline  
Old 03.07.2010., 14:24   #42
Ako Tores danas ne zabije,onda nece nikad
Goalkeeper is offline  
Old 03.07.2010., 16:47   #43
ma bude nekad
Veko32 is offline  
Old 03.07.2010., 16:48   #44
Mislim da Del Bosque ne bi nimalo pogriješio kada bi ubacio Llorentea umjesto Torresa od početka
Byron M is offline  
Old 03.07.2010., 16:49   #45
Quote:
Byron Moreno kaže: Pogledaj post
Mislim da Del Bosque ne bi nimalo pogriješio kada bi ubacio Llorentea umjesto Torresa od početka
Danas će mu baš trebat jedan takav visoki i jaki da razbije bunker,a i opće je poznato da dosta dobro funkcioniraju tandemi div i midget normalno ako jedan i drugi imaju klasu
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 03.07.2010., 17:44   #46
Sine slušaj mene,kad Paragvajci krenu ima da nema one zemlje na bijednom Pirinijeskom half-islandu
Red Nix is offline  
Old 03.07.2010., 18:14   #47
Mislim da će Španjolci večeras teže nego što se misli doć do pobjede. Očekujem produžetke i napokon Torresov gol.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 03.07.2010., 18:29   #48
Torresa van a unutra Llorentea i nebi trebalo biti problema. A čini mi se da Paragvajcima fale još 2-3 igrača zbog kazne. Paragvaj je protiv Japana pokazao jedno veliko ništa.
skyline77 is offline  
Old 03.07.2010., 18:38   #49
Pa ja se isto nadam da će krenuti Llorente. JEbote, pokazao je u 20 minuta više nego Torres na cijelom prvenstvu. A nije pokazao sad nešto puno. Torres je veliki igrač, ali ako nije spreman i u formi, čemu forsiranje!?
Uvedi ga kao rezervu, ako rezultat nije povoljan, da kao genijalac možda riješi utakmicu jednim potezom.
zvm is offline  
Old 03.07.2010., 18:39   #50
Bojim se turbodosadne utakmice...

Kako je već spomenuto, torres van, lorente unutra i bit će to puno bolje, samo manje kompliciranja


Španjolska će se morati dići na razinu iz 2008. ako misli parirat panzerima
Scipion is offline  
Old 03.07.2010., 18:42   #51
Kad bih bio na klupi Spanije,izveo bih sledeci sastav:
-------------------------Kasiljas--------------------------
---Ramos-----------Pujol-------Pike----------Kapdevilja---
---------------------------Cavi---------------------------
---Silva------------------Fabregas--------------Inijesta---
-----------------Ljorente-----------Vilja-------------------
Goalkeeper is offline  
Old 03.07.2010., 18:47   #52
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
pa i napisao sam da je dobar na turniru, a da bi danas mogao odlučit tekmu jer neće imat baš defenzivnih zadaća, a torresa i villu će sigurno jako dobro paziti, tak da bi ovaj iz drugog plana mogao nešt ušićarit
Krivo sam ubro, učinilo mi se da piše samo Villa...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 03.07.2010., 18:55   #53
I triba prid kraj utakmice dat šansu Pedru, ako uđe zabija 100%
Scipion is offline  
Old 03.07.2010., 18:59   #54
....amo paragvaj, amooo.

protiv spanjolaca paragvajci trebaju igrat ovako..cvrsto drzat balun u nogama sto je vise moguce i mic po mic docepat se sesnajsterca. u sesnajs metara past. pogodit gol iz penala.

spanjolci su uvijek, ali uvijek igrali prljavo i sto vise bude odmicala utakmica bit ce sve zivcaniji. to sad treba iskoristit. po mogucnosti ic na crvene kartone spanjolaca.

ne kazem da su paragvajci bebe male, ali bit ce i utakmica protiv njemacke, a tu ova taktika. rovovska bitka kombinirana opstrukcijom igre. dahtati svabama za vratom. bliski kontat, nek se znojevi mijesaju, drzat svapske igrace za mali prst ili prstom u nosnicu. iznjet balun sto prije na centar, prec centar deset metara i tu pimplat. bacit svabe u ocaj, iscrpit ih. u 115 minuti uvest tri rezervna igraca i neka naprave gadne startove u zaru borbe tako da odmah dobiju crveni, ali briga ih..tri njemacka igraca ce bit blesirana barem do petog kola bundes lige, a kamo li za pucat penale, a ako i kojom nesrecom svabe budu isle dalje, sto nece, bit ce desetkovani ozljedama i kartonima (nece valjda za finale ponistit sve kartone?), tako da ce njemacka imat finale, ali urugvaj titulu prvaka, paragvajci odlicno trece mjesto, a nizozemci zivu glavu..
to je naravno ona gora varijanta. ona dobra i ocekivana varijanata je da ce paragvajci tuc svabe na penale i onda finale svih finala..urugvaj-paragvaj!

amo paragvaj..samo hrabro..uhvatit za pocetak spanjolce u klinc, pa u kravatu..
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Old 03.07.2010., 19:12   #55
Paraguay!!
http://www.crossed-flag-pins.com/gen...-flag-gifs.gif
Frea is offline  
Old 03.07.2010., 19:20   #56
Ovdje neće biti iznenađenja.....idu španjolci na njemačku...
Tutankhamon is offline  
Old 03.07.2010., 19:22   #57
Španjolska!

http://www.osmansabridilkursu.com/spain_flag.gif
Ben Marshall is offline  
Old 03.07.2010., 19:59   #58
Botswana

http://www.crossed-flag-pins.com/gen...-flag-gifs.gif
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Old 03.07.2010., 20:07   #59
Španjolska danas sigurno prolazi, svim potrebnim sredstvima. FIFA si sigurno neće dozvoliti dva neprofitna dvoboja u polufinalu.
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Old 03.07.2010., 20:11   #60
Što se više približava utakmica, sve sam uvjereniji da će Paragvaj napraviti iznenađenje.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.