Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2008., 10:11   #41
Vidi ti naše kemičarke!

Moja teta ima kožnu garnituru minimum 15 godina i oduvijek ju čisti običnim mlijekom i dan danas izgleda kao nova.Moram priznat da nisam ni probala kupovna sredstva za čišćenje kože, ali evo možda i isprobam , pa da vidim razliku.
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 13:56   #42
ljudi, a jel itko probao s onim dm-ovim (profissimo) čudom...zove se schmutzradierer (na hr. je prevedeno kao spužvica)...meni je to predobar proizvod...samo se smoči vodom i briše i pere sve i svašta...npr. kuhinjske elemente od iverala nikako nisam mogla dobro oprati, a s tim čudom sam za čas sve sredila...ono...to mi je otkriće godine za čišćenje
piše da je i za kožu, pa ak netko hoće nek proba...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:39   #43
Pa kaj je vama, ljudi? U svakom dm-u ima specijalno sredstvo za čišćenje kože, i nije basnoslovno skupo. Jedna spray-boca koja traaaje... košta valjda 20-30 kn. Zašto bi vi isprobavali sve drugo, samo ne to, zbilja mi je misterij... (To mi dođe kao da sad netko pita čime da čisti cipele...)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 20:19   #44
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Pa kaj je vama, ljudi? U svakom dm-u ima specijalno sredstvo za čišćenje kože, i nije basnoslovno skupo. Jedna spray-boca koja traaaje... košta valjda 20-30 kn. Zašto bi vi isprobavali sve drugo, samo ne to, zbilja mi je misterij... (To mi dođe kao da sad netko pita čime da čisti cipele...)


Zvrksa imam ja to, super stvar jos kad netko ima kucne ljubimce. Naime mace se vole trljati uz namjestaj a moj je bijeli sav i onda ostave "trag", sa time sve ode.
Ima i mister proper to.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 21:12   #45
onda ombia to znači da budem svoj novi krevetac od bijele eko kože lako s tim održavala...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 22:39   #46
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
onda ombia to znači da budem svoj novi krevetac od bijele eko kože lako s tim održavala...
Ja imam u stanu bijelu eko kozu i odrzavam o.k. s time. S time da nisam dosad morala skidati neke teze mrlje, ali eko koza ni ne upija kao prava (tipa vino i slicno), jedino sam kemiijsku olovku skidala (jednim drugim sredstvom).
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 10:09   #47
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Pa kaj je vama, ljudi? U svakom dm-u ima specijalno sredstvo za čišćenje kože, i nije basnoslovno skupo. Jedna spray-boca koja traaaje... košta valjda 20-30 kn. Zašto bi vi isprobavali sve drugo, samo ne to, zbilja mi je misterij... (To mi dođe kao da sad netko pita čime da čisti cipele...)
A zašto pitaš "kaj nam je"?!?

I ja sam prije koristila samo kupovne proizvode, dok nisam počela gledati "odred za čistoću" i shvatila da ima milion trikova koji bolje očiste nego neki kupovni proizvodi.
Evo npr. ja više nikada neću kupiti sredstvo za čiščenje stakla, jer ga od nedavno perem sa sirčetom i vodom i ništa mi nikada nije bolje očistilo stakla od njega.Ali, eto to sam ja.Ako ti želiš, kupuj šta god ti hoćeš, a ja koristim šta meni štima. I kaj mi je?Nije mi ništa.Samo sam zadovoljnija.
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 12:08   #48
Ajd, dobro - predajem se! (Ja čistim kamenac octom - to sam već odavno na Forumu savjetovala svima... A budem probala i prozore. Jel glancaš novinama? Nekad su tako radile naše bake, a neki koji su probali kažu da je nevjerojatno dobro! To su bile one novine s "olovnim" tiskom, ne znam ima li to veze...)

Ipak, odgovori mi čime čistiš cipele?
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 09:33   #49
Ne čistim novinama, već stavim u posudu sa vodom malo octa i prebrišem viledom.Netreba glancati, netreba ništa.Jednostavno i čisto!

Cipele čistim kupovnim sredstvima.Sretna?Haha , ali evo ako mi netko da neki savjet za čiščenje cipela, poslušat ću i isprobat, a ne pitat kaj mu je!? Muahaha
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 11:16   #50
Smanjiti tenzije
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 19:07   #51
Danas mi je bebač pošarao kožni trosjed kemijskom olovkom . Kako ću to sada očistiti?
kviskać is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 16:53   #52
Samo sam vas htjela obavijestiti da sam riješila problem sa stickom za kemijsku olovku koji sam kupila u Natuzzija . Fantastična stvar, samo treba brzo djelovati. Nemojte iz DM-a koristiti stick za skidanje mrlja. Oštećuje kožu i skida boju. Pozdrav
kviskać is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 11:30   #53
Moje djete je jednom prilikom išaralo cijeli naslon stolca kemijskom. U pitanju je eko koža bež boje. Nakon neuspješno isprobanih x sredstva odustala sam, ostalo je pošarano.
Nakon nekog vremena, cca koji mjesec, odjednom skužim da nema pošaranog. Mislila sam da je sveki s nečim počistila, ali nije.
I onda sam skužila da se s vremenom samo skinulo, valjda zbog trenja odječe prilikom sjedenja i naslanjanja.
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 15:01   #54
ja čistim svoje s mlijekom za tijelo, i očisti i obnovi
Tinnka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 19:31   #55
Čišćenje namještaja

pozdrav! nova sam na forumu tako da mi je ovo prva tema.
imam problem s čišćenjem eko-kožne garniture. molim sve koji imaju bilo kakve informacije o tome neka pišu.
unaprjed hvala!!
žuži68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 00:09   #56
Vec ima tema o ciscenju koze i eko koze. Potrazi malo.
__________________
Razumi me, vrime je da se sidro podigne, pomakli smo granicu, grube riči je priskaču....
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 16:37   #57
Pozdrav svima! Imam pitanje, nadam se da ću dobit odgovor jer vidim već duže nikog nije bilo ovdje... Naime, našla sam tamno smeđe stolce od eko kože (na etiketi piše da su od tekstilne kože, to je valjda to), vrlo povoljne na nekoj akciji, lijepo izgledaju a ionako moram uzeti stolice pa sam mislila da bi bilo dobro to iskoristiti, pa sam htjela pitati vas iskusne ljude da li to što vrijedi, da me akcija ne bi koštala Ako sam dobro skužila eko koža je malo bolja od skaja. Muči me što su moji kupili trosjed od eko kože nedavno i kad su ga dovezli bio je isparan, što ne mora naravno biti zbog materijala već i zbog ljudske nepažnje ali to me malo plaši...Kad su to vidjeli vratili ga i uzeli pravu kožu koja je skplja naravno ali barem znaš da će trajati. Molila bih vas vaša iskustva i mišljenje, ako mi možete reći, bila bih vam zahvalna. Inače, prije akcije koštale su 500kn.
Unaprjed se ispričavam ako pitanje postavljam na krivom mjestu ali samo ovo sam našla pa...
Rain_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 17:29   #58
Eko koza je umjetna koza kao i skaj to je isto, samo ima raznih vrsti obrade imas garnitura od eko koze koje popucaju za godinu dana a one skupljih proizvodjaca godinama kao nove.
Ja imam sofu od eko koze imala sam i jednu prije te i kao nove. Cak i mace postedile. Namazem nekim speciajlnim sredsstvom 2-3 godisnje i to je to.

Nazalost ti nitko ne mozre reci hoce li popucati.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 13:05   #59
Mrlje od kemijske

Imam bež sjedeću garnituru od eko kože. Na par mjesta je pošarana kemijskom olovkom i ničime to ne mogu skinuti. Probala sam sve ovdje nabrojeno, alkohol, aceton, lak za kosu, mlijeko obično, mlijeko za tijelo, vlažne maramice...ali mrlje se ne skidaju
Ima li tko još kakav savjet? Pretpostavljam da postoje neka sredstva za kupiti u DM-u...Ali koja? Postoji li nešto baš za fleke tog tipa? Jer bojim se da nakon svega kaj sam probala ni to neće pomoći
Capella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 18:34   #60
Imam bijeli krevet od eko kože i zaflekan je lakom za nokte,savjet? Citala sam sto pisete ali zanima me jel netko imao bas takav problem
jaja_njet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.