Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 17:52   #821
tko ide sutra na razgovor za mirovinsko... napisali su da donesemo original dokumente, koje sve treba uzeti?
pos is offline  
Old 17.07.2012., 22:52   #822
Quote:
pos kaže: Pogledaj post
tko ide sutra na razgovor za mirovinsko... napisali su da donesemo original dokumente, koje sve treba uzeti?
pa vjerojatno diplomu,radnu knjizicu,zivotopis,osobnu..tj sve ono sto smo slali kopije..sad sve ponijet originale...ja isto idem sutra..
ssanjo is offline  
Old 19.07.2012., 13:36   #823
jesu koga zvali iz hzz-a? jesu već odlučili koga uzimaju... znam da su rekli da će brzo odlučiti
pos is offline  
Old 19.07.2012., 14:43   #824
Quote:
pos kaže: Pogledaj post
jesu koga zvali iz hzz-a? jesu već odlučili koga uzimaju... znam da su rekli da će brzo odlučiti
Jučer su zvali ljude koji su primljeni (10 osoba).
__________________
Život je kratak, a želja beskrajna...
Mireille22 is offline  
Old 19.07.2012., 17:20   #825
HZMO

Pozz,

da li je tko dobio poziv za drugi krug razgovora, Odjel plana i analize HZMO?

Hvala!
Carpisa is offline  
Old 20.07.2012., 09:27   #826
Quote:
krafnica985 kaže: Pogledaj post
da li je ntko dobio kakav odogovor nakon za ured predsjednika nakon razgovora s psihologom?

Ja nisam, bila sam na razgovoru 04.07. i tada mi je rekla psihologica kod koje sam bila da ne zna kad će završiti razgovori jer da osim moje grupe ( testiranje je bilo 20.06. ) imaju još 3 grupe i da će im vjerojatno trebati još tjedan ili dva da završe sve razgovore. Znači dva tjedna su prošla, dakle čekamo....
credica is offline  
Old 20.07.2012., 12:31   #827
Quote:
credica kaže: Pogledaj post
Ja nisam, bila sam na razgovoru 04.07. i tada mi je rekla psihologica kod koje sam bila da ne zna kad će završiti razgovori jer da osim moje grupe ( testiranje je bilo 20.06. ) imaju još 3 grupe i da će im vjerojatno trebati još tjedan ili dva da završe sve razgovore. Znači dva tjedna su prošla, dakle čekamo....
da i ja sam bila 4.7. kod psihologa, i rekla mi je da najprije trebaju oni obaviti sve razgovore, pa se sasttati s nekim iz ureda da mu to prenesu, pa da će to trajati 3-4 tjedna! ja nekako mislim da to znači kad njima prođu godišnji...
krafnica985 is offline  
Old 20.07.2012., 19:00   #828
pbz group

pozdrav
idem na psiholosko testiranje iz pbz-a drugi tjedan za ovo strucno usavrsavanje .

1- jel mi potpisujemo ikakav ugovor za tih 1600 na cijelu godinu?

2- sto se dogada ako odustanemo?

3- sto se dogada ako dobijemo neki drugi posao

4- jel to stvarno puno radno vrijeme zivkanja ljudi ili kako izgleda

5- kad bi se trebalo poceti raditi

hvala vam ako itko ima informacija

sretno
__________________
d(• ¿ •)b the only good system is the sound system d(• ¿ •)b
cosmic girl is offline  
Old 26.07.2012., 12:23   #829
Quote:
krafnica985 kaže: Pogledaj post
da i ja sam bila 4.7. kod psihologa, i rekla mi je da najprije trebaju oni obaviti sve razgovore, pa se sasttati s nekim iz ureda da mu to prenesu, pa da će to trajati 3-4 tjedna! ja nekako mislim da to znači kad njima prođu godišnji...

E, upravo sam našla obavijest da će intervjui pred komisijom biti početkom 9. mjeseca. Dakle kako si rekla, kad njima završe godišnji...
credica is offline  
Old 30.07.2012., 11:53   #830
MFIN

Jesu se javili kome nakon razgovora sa komisijom? Jel tko dobio mjesto volontera?
lipsy is offline  
Old 30.07.2012., 13:17   #831
Quote:
lipsy kaže: Pogledaj post
Jesu se javili kome nakon razgovora sa komisijom? Jel tko dobio mjesto volontera?
To i mene zanima!
Rosabell is offline  
Old 30.07.2012., 16:27   #832
Quote:
cosmic girl kaže: Pogledaj post
pozdrav
idem na psiholosko testiranje iz pbz-a drugi tjedan za ovo strucno usavrsavanje .

1- jel mi potpisujemo ikakav ugovor za tih 1600 na cijelu godinu?

2- sto se dogada ako odustanemo?

3- sto se dogada ako dobijemo neki drugi posao

4- jel to stvarno puno radno vrijeme zivkanja ljudi ili kako izgleda

5- kad bi se trebalo poceti raditi

hvala vam ako itko ima informacija

sretno
ovo i mene bas zanima
jel mi zivkanje ljudi i prodaja putem telefona ne zvuci kao nikakvo strusno osposobljavanje, nego iskoristavanje :S

i ja sam pozvana na testiranje za koi dan i otici cu cisto da vidim o cemu je rijec, iako mi to ne zvuci ni malo obecavajuce

jel koju oni struku (btw nisam ekonom) mogu osoposobit za daljnji rad, nudeci posao prodaje :S

da li iko ista zna il ak sazna pliz napisite
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 31.07.2012., 02:31   #833
HZMO zg

Quote:
Carpisa kaže: Pogledaj post
Pozz,

da li je tko dobio poziv za drugi krug razgovora, Odjel plana i analize HZMO?

Hvala!
Dobio poziv za razgovor (prvi) u Odjelu Razvoja i projektiranja u petak...šta mogu očekivati?
Herenius is offline  
Old 31.07.2012., 13:26   #834
Nedumica

Bok svima!

Imam pitanje pa ako netko zna neka mi odgovori.
Trenutno odrađujem pripravnički u školi, odnosno još mjesec dana i gotovo.

Prijaviit ću se na jedan natječaj i ne znam što navesti pod radno iskustvo :zbunjena:
stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa???

Hvala
anchili85 is offline  
Old 31.07.2012., 14:11   #835
mfin

jesu se konačno javili nekome za mjesto volontera
manda23 is offline  
Old 31.07.2012., 16:28   #836
kaj na kraju nude u PBZu? s obzirom da su intervjui počeli jučer. jel bio već tko? kakav je točno opis posla?
Tozy is offline  
Old 31.07.2012., 20:36   #837
mfin

Quote:
manda23 kaže: Pogledaj post
jesu se konačno javili nekome za mjesto volontera
i mene zanima... doduše, za pripravnike...
ali nitko se još nije pohvalio ni na jednoj temi, pa si optimistično mislim da još nisu ni počeli zvati ljude

Ivana-S is offline  
Old 31.07.2012., 22:37   #838
Pozdrav

Završila sam srednju medicinsku školu prije nekoliko godina, trenutno izvanredno studiram na fakultetu koji nema veze s medicinskom strukom,
no ipak bih voljela odraditi staž u bolnici i položiti državni ispit, za svaki slučaj
Prije nešto više od mjesec dana sam u bolnicu odnjela molbu i životopis kako bi se prijavila za staž, i rečeno mi je da će oni popis sa prijavljenima
proslijediti HZZ-u kako bi im oni javili tko ispunjava uvjete. U tih mjesec dana otkad sam predala papire sam par puta nazvala i bila i u Zavodu i bolnici,
no tek sam jučer i danas saznala nešto više.
U bolnici mi je rečeno da nitko od nas prijavljenih ne ispunjava uvjete, a ja ne jer imam radnog staža. Naime u radnoj knjižici imam točno JEDAN dan radnog
staža (prijava na 2 sata). Razlog tome je jer smo se ja i poslodavac dogovorili jedno, on je napravio potpuno suprotno na što ja nisam htjela pristati.
I sad bi zbog toga bolnica morala za mene platiti doprinose od 400injak kn mjesečno, a oni to ne žele jer citiram "nisu u takvoj financijskoj mogućnosti".
Posao koji sam radila nema veze s medicinskom strukom. Osim toga sam radila i kao popisivač stanovništa, no to nije evidentirano u radnoj knjižici pa
sukladno tome ne bih trebao to biti problem. Kažem, ne bi trebao biti
Ugl taj radni staž od jednog dana mi predstavlja velik problem jer radi njega ne mogu dobiti staž, ne mogu polagati državni i ne mogu se zaposliti u medicinskoj
struci. I ne znam što da dalje napravim, jer ovako ispada kao da ni nemam srednje škole i da sam uzalud išla u nju 4 godine
Pitala sam ih u bolnici mogu li ja sama od tih 1600kn plaćati te doprinose i vele da ne mogu..

Da li se još netko od vas našao u takvoj situaciji?

Svaki savjet je dobrodošao

Hvala..
Dadushka is offline  
Old 01.08.2012., 11:05   #839
Quote:
anchili85 kaže: Pogledaj post
Prijaviit ću se na jedan natječaj i ne znam što navesti pod radno iskustvo :zbunjena:
stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa???
Upravo to! Ja upišem: "stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa - prof. navedeš predmet/volonter (datum od kad si počela - danas) - škola u kojoj trenutno radiš, grad

Sretno!
mihaela8 is offline  
Old 01.08.2012., 12:37   #840
PBZ

Šta bude na testiranju u PBZ-u za stručno osposobljavanje?
lipsy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.