Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2013., 13:44   #1721
Možda čeka rezultate referenduma?
Meni je ona inače skroz OK!
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 19:57   #1722
Imao sam priliku davno, pred nekih 20-tak godina biti u društvu s njom. Tada je radila u TV centru Rijeka i nije bila Pavić. Jedna od najljepših i najpametnijih djevojaka koje sam vidio. Godine neumitno čine svoje

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
noćni recepcioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 23:38   #1723
Sanja Mikleušević je lijepa žena
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 12:04   #1724
Danas u emisiji Subotom ujutro prvo nakrcali studio svim živima koji su "protiv", a onda kad joj je u goste došao onaj iz žirija Zvijezde plešu (samopriznati gay) ona prvo pitanje: "A zašto sam ja ispala?" More mrš.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 23:35   #1725
Odavno sam izgubio svaku iluziju o barem donekle pravilnoj akcentuaciji na komercijalnim televizijama, ali sve više gubim nadu i za javnu. Reče Kovačić u Dnevniku 3 (sic!): Umro je slavni giTArist.... gitaRIST Paco De Lucia. Nema ništa jače nego kad krembil kaže pravilno pa zastane i kao ispravi sam sebe naravno krivo. Ali kad je on u pitanju nije za čuditi se.
rudlavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 15:14   #1726
Ja bih imao zamjerku na uredjivacku politiku u redoslijedu sportskih informacija jucer u HaeRTeovskom Dnevniku.

Lijepo je sto je vijest o novom uspjehu Blanke Vlasic bila prva na redu... Ali da reza sa kratkim izvjestajem polufinala hrvatskog kosarkaskog kupa ide tek nakon manje-vise nebitnog tzv. derbija ovoga sto nazivamo Hrvatskom nogometnom ligom i poslije osvrta na poraz Manchestera u Pireju (jasno je da je u pitanju elitno nogometno takmicenje, ali da bas s takvom paznjom pratimo osminu finala u kojoj, ako je iole bitno, nasih igraca nije bilo medju akterima... cak ni suci nisu bili nasi, kao ni delegat) - mi je skroz-naskroz bezveze.

I ne znam koji je ono majstor u snimci komentirao Galata - Chelsea - uspio je u 15-tak minuta snimke naciniti otprilike jednako gresaka. Sve pohvale (meni) neznanom junaku.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 23:07   #1727
Kada će voditelji prestati govoriti da su cijene pojeftinile. Cijene mogu pasti ili porasti, biti povoljne ili nepovoljne, visoke ili niske, ali ne mogu pojeftiniti ili poskupiti. Pojeftiniti ili poskupiti može roba ili usluga.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 11:58   #1728
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kada će voditelji prestati govoriti da su cijene pojeftinile. Cijene mogu pasti ili porasti, biti povoljne ili nepovoljne, visoke ili niske, ali ne mogu pojeftiniti ili poskupiti. Pojeftiniti ili poskupiti može roba ili usluga.
Nikad, iz dana u dan su gori.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 12:58   #1729
Branko Uvodić je nedostižan. Zar ga ne mogu zamijeniti u onoj Lijepom našom??
Toliko afektiranja i drame, stvarno negledljivo.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 14:25   #1730
Ima li Damir Smrtić neki problem s Dijanom Roko? Gledao sam nekidan Studio 4 i takvu pasivnu agresiju nisam vidio odavno. Upadao joj u rečenice, ponavljao njena pitanja 30 sec nakon što bi ih ona postavila...par puta ga je baš pogledala "koji-ti-je-kurac" pogledom i bilo joj je vidljivo neugodno.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 14:32   #1731
Quote:
pseto kaiba kaže: Pogledaj post
Ima li Damir Smrtić neki problem s Dijanom Roko? Gledao sam nekidan Studio 4 i takvu pasivnu agresiju nisam vidio odavno. Upadao joj u rečenice, ponavljao njena pitanja 30 sec nakon što bi ih ona postavila...par puta ga je baš pogledala "koji-ti-je-kurac" pogledom i bilo joj je vidljivo neugodno.
Ne znam o čemu pričaš, ali me podsjetilo - jesi vidio kako je Norm odjebavao skroz desnu na Viewu?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 19:01   #1732
Nisam vidio to, hahaha. Bome je nabrekla ta mala od dana Cosby showa.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 11:26   #1733
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Branko Uvodić je nedostižan. Zar ga ne mogu zamijeniti u onoj Lijepom našom??
Toliko afektiranja i drame, stvarno negledljivo.
Tko bi ga zamijenio?
To je njegov projekt.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 11:39   #1734
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Tko bi ga zamijenio?
To je njegov projekt.
Kaj to uopće netko gleda?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 20:53   #1735
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Kaj to uopće netko gleda?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
ima visoku gledanost.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 13:15   #1736
Svi moji ukućani gledaju.
Pa ako on i je autor emisije, ne znači da mora i on voditi za vijeke vijekova.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 17:12   #1737
Stupar na RTL-u: "Severini se naDzire trbuščić". Nazirati i nadzirati nije isto.

Pitam se da li naši voditelji pregledaju snimke svojih emisija da uoče greške i potrude se ispraviti ih.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 09:50   #1738
o pa istini za volju, koliko vidim po naslovima naših portala, a očito i po tim raznim tv magazinima, severini se itekako i nazire i nadzire trbuščić :P
fribix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 21:16   #1739
Ja ću samo reći da me razočarala Mirjana Posavec.
Prije mi je djelovala profesionalno, inteligentno, + što je zgodna, prava milfača.
Sad kao voditeljica dnevnika ima neku robotsko aparatčikovsku vibru. Samo hladno čita te vijesti, ako intervjuira nekoga, uvijek imam osjećaj kao da su pitanja već unaprijed dogovorena...
Sve navedeno važi i za Šimić-Mrzlečki, osim što se nje ne sjećam od prije dnevnika pa mi se nikad i nije činila kao kvalitetna (al je zato zgodna ).
I Pešić-Biondić i Periša Čakarun su mi isto uvijek bile iritantne. Sva sreća da potonja više ne vodi Dnevnik.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 08:47   #1740
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Branko Uvodić je nedostižan. Zar ga ne mogu zamijeniti u onoj Lijepom našom??
Toliko afektiranja i drame, stvarno negledljivo.
pitanje je zašto ta serija uopće traje.
zbog lokalnih šerifa, načelnika i gradonačelnika ?
vidiš jednu, vidio si sve.
čista dosada.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.