Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 12:00   #261
HAK - Pocetnicka clanska kartica

Ispricavam se ako vec postoji tema.

Evo ja polozio prije 2 mjeseca u HAK-a u Makarskoj i dobio sad ovu njihovu karticu i kaze da mogu ostvariti popust na gorivo... Sad me zanima na koji način to radi i kakva su vaša iskustva s tim jeli se isplati itd... Hvala !
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:22   #262
Ako si iz Makarske, mislim da se nećeš baš puno usrićit. Imaš tu link - http://www.hak.hr/vijesti/izdvajamo/...rtica-i-usteda
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:07   #263
Uf, nema u makarskoj tifon :/ samo ina
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 20:32   #264
Šta mislite o HAK paketu Europa? Bilo bi mi korisno imati tako nešto, al ako ima neka bolja EU ponuda (ne nužno jeftinija već s više pogodnosti) onda sam otvoren i za to.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 20:36   #265
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Šta mislite o HAK paketu Europa? Bilo bi mi korisno imati tako nešto, al ako ima neka bolja EU ponuda (ne nužno jeftinija već s više pogodnosti) onda sam otvoren i za to.
Ništa nećeš pogriješiti ako ga uzmeš. U takvim situacijama bolje je imati nešto nego ništa.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 20:37   #266
čitaj sitna slova.

šlepanje iz europe može, ali samo ako se tvoj auto ne može popraviti u ovlaštenom servisu dulje od 5 ili 7 dana.
hvala, nebi.
drugi možda imaju manje besplatnih km šlepanja ali te ne pita zašto trebaš šlepanje i da li je auto u servisu. ako je krepal, dođi po mene a ne da mi uvjete postavljaju.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 21:07   #267
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
čitaj sitna slova.

šlepanje iz europe može, ali samo ako se tvoj auto ne može popraviti u ovlaštenom servisu dulje od 5 ili 7 dana.
hvala, nebi.
drugi možda imaju manje besplatnih km šlepanja ali te ne pita zašto trebaš šlepanje i da li je auto u servisu. ako je krepal, dođi po mene a ne da mi uvjete postavljaju.
Da to je tako kako si i na pisao. Mene iz ZG u KR nisu htjeli otpeljat, nego u najbliži servis koji je bio 50 metara iza mene ni još k tome ovlašteni za Hyundai.

Treba razmisliti o Oryx-u, vele da oni šlepaju kuda želiš u okviru koji pokriva paket. Ja HAK koristim jer imaju popuste za nešto što trebam skoro svake godine, a nije jeftino.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 21:31   #268
@I_wonder - A koji su drugi? Oryx je samo za RH ili se varam?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 22:06   #269
oryx isto ima šlepanje izvana.
ima ih još, traži.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 23:22   #270
Jel netko provjerio mozemo li sad kad smo u EU biti clanovi ADAC-a ili to i dalje vrijedi samo za njemacke drzavljane?
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:33   #271
Član sam 5 godina, danas prvi put iskoristila članstvo za pomoć na cesti.Isplatilo mi se to što sam član HAK-a.
Uglavnom nazovem HAK,kažem propalo je kvačilo,odmah su mi ponudili da mi pošalju vučnu službu, reko ok, nije prošlo 20 minuta od mog poziva, ovi iz vučne službe su mi već bili pred kućom Pitaju gdje vozimo,reko 5 km dalje, nema problema . Iznimno ljubazni i normalni ljudi.
Račun je bio na 375 kn . Na svu sreću meni besplatno,a njima plaća HAK Ajde prvi put da ja imam korist od nečega
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:26   #272
Imaš još pogodnosti članstva u HAK-u.Npr. 20% popusta na sve u Kreši ili 5 lipa po litri goriva u Croduxu itd.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:19   #273
Ili 15 posto popusta na Kasko u Croatiji i sl. Besplatan pregled vozila...
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:38   #274
Popust na povratne karte u HŽ-u od cca 30% (ako se dobro sjećam).
Ima niz trgovina u kojima se može ostvariti popust uz HAK karticu.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:17   #275
bas to za kasko sam uvijek koristio... clanarina je ako se dobro sjecam uz njihovo osiguranje bila samo 100kn a na kasku bi mi to stedilo oko 400kn
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 02:24   #276
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Član sam 5 godina, danas prvi put iskoristila članstvo za pomoć na cesti.Isplatilo mi se to što sam član HAK-a.
Uglavnom nazovem HAK,kažem propalo je kvačilo,odmah su mi ponudili da mi pošalju vučnu službu, reko ok, nije prošlo 20 minuta od mog poziva, ovi iz vučne službe su mi već bili pred kućom Pitaju gdje vozimo,reko 5 km dalje, nema problema . Iznimno ljubazni i normalni ljudi.
Račun je bio na 375 kn . Na svu sreću meni besplatno,a njima plaća HAK Ajde prvi put da ja imam korist od nečega
5km za 375kn???
pa jel su oni normalni? :klap::klap:
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 06:24   #277
Dizanje i spuštanje je skupo. Dalje ti po kilometru i nije tako. Mene je malo više koštao prevoz 10 km, tj Hak je koštao
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 08:22   #278
Quote:
Joza Cimir kaže: Pogledaj post
5km za 375kn???
pa jel su oni normalni? :klap::klap:
To računaju po paušalu. Do 20 km je 375 kn.
Koji je dobar osjećaj samo potpisat potvrdu,a ništa ne platit
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 08:25   #279
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
Imaš još pogodnosti članstva u HAK-u.Npr. 20% popusta na sve u Kreši ili 5 lipa po litri goriva u Croduxu itd.
Znam,na benzinskoj Crodux uvijek iskoristim.
U Kreši isto.
Kasko nemam,a za HŽ isto nikad jer nisam putovala vlakon negdje
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:14   #280
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Znam,na benzinskoj Crodux uvijek iskoristim.
U Kreši isto.
Kasko nemam,a za HŽ isto nikad jer nisam putovala vlakon negdje
Ima i na Tifonu 10 lp po litri popusta (5 lp na LPG) samo su malo zakomplicirali jer morate uzet njihovu karticu na koju položite lovu pa onda s njom plačat pa onda tek s računa kartice se skida taj popust.
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.