Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2016., 18:14   #2481
Jedva čekam!!!
Is it just me ili mi malo neuhodano zvuče...?
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 18:17   #2482
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
jedva cekam
kad sam cula na kraju muziku
i ja, i ja, i ja...

Trenutno tu i tamo pogledam stare epizode na DIVI. Obnavljam znanje.

evo još jednog linka na koji sam neki dan naletjela https://www.youtube.com/watch?v=Hjqrr7nss3s glumci pričaju o seriji
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 18:31   #2483
Kako je lepo videti ih sve na okupu.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 18:47   #2484
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Is it just me ili mi malo neuhodano zvuče...?
i meni su malo drugačiji, ali nije ni to čudno i glas od Rory mi je drugačiji (nije više tako bebast) što mi je plus

samo, ne sviđa mi se što se Lorelai opet dvoumi oko Lukea
i kaj pak Kirk radi na večeri kod Gilmorea

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Trenutno tu i tamo pogledam stare epizode na DIVI. Obnavljam znanje.
mene je sram, ali ja sam stvarno fanatik i pogledala sam ih barem 10 puta od početka do kraja
inače me serije teško pridobiju baš do kraja.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:00   #2485
daa i ja sam se pitala sta kirk tamo radi
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 20:24   #2486
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
i meni su malo drugačiji, ali nije ni to čudno : D i glas od Rory mi je drugačiji (nije više tako bebast) što mi je plus :t op:

samo, ne sviđa mi se što se Lorelai opet dvoumi oko Lukea :tu zni: : D
i kaj pak Kirk radi na večeri kod Gilmorea :ro fl:
Ovo s Lukeom možda ima veze sa smrću Lorelainog oca. Pa se Lorelai da u razmišljanje o prolaznosti života...

Kako vam se ostali čine?

Meni Emily izgleda puno mršavije, no što je bila u prošlim ep. A kada izbliza prikažu Lorelai, vidi se da je malo ostarila (ne znam kako da se drugačije izrazim).

Luke mi izgleda deblje.

Paris s kratkom frizurom.

Jedino mi Logan izgleda kao da za njega nije prošlo 9 godina.

I koliko sam skužila bit će prikazani svi Roryni dečki. :klap:



Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
mene je sram, ali ja sam stvarno fanatik i pogledala sam ih barem 10 puta od početka do kraja :ro fl:
inače me serije teško pridobiju baš do kraja.
Ima i repriza vikendom na DIVI. I ja sam ih gledala masu puta, ali sada ne stignem biti redovita.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:02   #2487
Sve napisano potpisujem!

Da, malo su neuhodani, al brijem da budu brzo ušli u štos.
Dean... Hjao, mislim, ja ga cijelo vrijeme gledam u Supernaturalu pa mi više nije čudan, ali od onog mršavog bezdlakog dječaka preć u... Well, that... Hjao...
I Logan... Ko da mu je ko zamrznuo vrijeme.

Ja sam prestala brojati kolko put sam ih sve skupa pogledala... Gledam ih uvijek kad sam u bedu, kaj je jako jako često, tak da... A i one su jedina serija ikad koju čovjek more samo slušati i u svakom trenu znati o čemu se radi, tak da mi često laufaju umjesto radija ili sl.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:21   #2488
lady

ja navijam za jessa
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 22:13   #2489
Gilmore girls / spoileri

Ja ga trenutno gledam u seriji This is Us. Odlicna serija.
Traileri mrak, jedva cekam da prodje mjesec. A jest, ostarila je Lorelai. Mozda je i radila nesto na licu. Cudna mi je. Roryn glas se promijenio dosta. Sigurno pusi, tada glas vremenom postaje dublji. Emily je dosta mrsavija. Steta sto nema Edwarda. Davno je glumac umro cini mi se. Logan je bonboncic a ni Keiko ne stari bome. Koliko je njoj sada? Preko 40?
Lee Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 00:05   #2490
Team Jess
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 01:10   #2491
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Team Jess
Također
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 01:22   #2492
Team No One, svi su mi Roryini dečki bili koma.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 08:10   #2493
Logan je definitivino isti, a Emily se suzila. Paris mi je baš drugačija s kratkom kosom; mislim da joj je najbolje stajala frizura u 7. sezoni.
čini mi se da svi (a pogotovo Lorelai i Rory) imaju puno više šminke nego ranije, ali takvi su trendovi sad generalno

Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Team No One, svi su mi Roryini dečki bili koma.
+1

Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Ja sam prestala brojati kolko put sam ih sve skupa pogledala... Gledam ih uvijek kad sam u bedu, kaj je jako jako često, tak da... A i one su jedina serija ikad koju čovjek more samo slušati i u svakom trenu znati o čemu se radi, tak da mi često laufaju umjesto radija ili sl.
potpis
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:05   #2494
i meni lorealai izgleda starije, iako kao da je nesto radila s facom, i nekako je podbuhla...iako mi je tu ok
https://www.youtube.com/watch?v=Dh0Tw7qyZ0o
koliko ova amy prica, nije ni cudo sto toliko pricaju u seriji...

meni se svidja frizura od paris, jos od htgawm
__________________
kakav pirinac, riza!
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:13   #2495
Quote:
beautiful_garbage kaže: Pogledaj post
i meni lorealai izgleda starije, iako kao da je nesto radila s facom, i nekako je podbuhla...
Je, baš jako loše izgleda, ne znam što joj se desilo. Operirala se sigurno je, baš se vide obrazi da su rađeni, a zašto su joj oči tako podbuhle

Negdje prije ljeta sam ih krenula gledati ispočetka, planirala da ću taman stići dok ne dođe revival. Neću uspjeti, tek sam na S03E20, Rory još nije ni krenula na Yale
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:23   #2496
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Team Jess
Always

Dean je papak, Logan iritantan
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 14:12   #2497
Team Jess, mislim da on Rory nekak najbolje stoji. Dean mi je samo najhot; Jared tj..

Kaj se tiče Lauren... Da, vjerojatno je radila na faci... Izgleda da joj je genetika takva da loše stari, plus se zadnjih godina dosta debljala i mršavila, još ak ima kakvih hormonalnih problema... I eto sranja.
Al ne osuđujem ju nimalo, i dalje mi je super.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:36   #2498
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Je, baš jako loše izgleda, ne znam što joj se desilo. Operirala se sigurno je, baš se vide obrazi da su rađeni, a zašto su joj oči tako podbuhle

Negdje prije ljeta sam ih krenula gledati ispočetka, planirala da ću taman stići dok ne dođe revival. Neću uspjeti, tek sam na S03E20, Rory još nije ni krenula na Yale
Ja gledam na Diva tv(Universal channel),sad je 4. sezona,dvije epke svaki dan idu...tak da je na Yale-u
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:01   #2499
Mene uvijek smetalo što je Amy od Rorynih dečkiju uvijek napravila sranje. Počnu kao idealni (u nekom pogledu, jel) i onda Dean postane paranoični stalker, a Jess potencijalni silovatelj. Mislim, malo banaliziram, ali isto je napravila i sa Lukeom za Lorelai. Čovjek pati za njom godinama i kad napokon bude s njom, pojavi se April i on nije.siguran da želi brak. Ono, give me a.break...

Zato me ni ne čudi ovo u traileru gdje seLorelai preispituje...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:50   #2500
pa bilo bi dosadno bez takvih stvari... tak idu sve serije
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.