Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2013., 16:44   #41
Quote:
Pacificist kaže: Pogledaj post
@Loureeth - gdje se booker nameće, ne razumijem što to znači?
Ne znam di se Booker nameće ili ne nameće, ali se Brooker, autor većine epizoda Black Mirrora, nameće u scenarističkom svijetu.

Zadnje uređivanje LouReeth : 28.02.2013. at 17:51.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:24   #42
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
se Brooker, autor većine epizoda Black Mirrora, nameće u scenarističkom svijetu.
brooker je vec odavno itekako nametnut, jos od svojih kolumni prije 5-6 godina, a sto je onda zapecatio "Dead Setom". Tako da se on vise nema kome nametati, vec neko vrijeme je on the persona u medijskom svijetu, uz stevena moffata mozda i najnametnutiji.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 11:23   #43
Gledao prvu sezonu jučer. Prva epizoda katastrofa (dugo nisam vidio lošiju glumu i scenarij, lošije od nekih glazbenih spotova), druga solidna, treća odlična. Ne znam kakva je druga sezona, jesu li epizode sličnije trećoj epizodi ili su lošije?
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 11:47   #44
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Gledao prvu sezonu jučer. Prva epizoda katastrofa (dugo nisam vidio lošiju glumu i scenarij, lošije od nekih glazbenih spotova), druga solidna, treća odlična. Ne znam kakva je druga sezona, jesu li epizode sličnije trećoj epizodi ili su lošije?
?! To ti je bilo loše? Da?

A štajaznam.

Druga sezona je kao i prva, u stvari, slična.

Kad idem gledat Black Mirror, obično se pripremam unaprijed na mind fucks i weird twists po kojima je to tako slavno. Ali ne, druga sezona ne zaostaje za prvom. Naprotiv.
__________________
Bong!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 12:19   #45
Ta prva epizoda je bila neuvjerljiva. Znam da su htjeli forsirati taj pritisak na ljude od strane anketa, društvenih mreža i sve ostalo, ali izvedeno je prilično amaterski. Priča je neuvjerljiva, za dovesti premijera do seksa sa svinjom potrebno je puno više stvarne opasnosti i osjećaja da je to jedini način da se spriječi nešto iznimno opasno. Ovo je bilo totalno bezveze, toliko da sam mislio sve obrisati i zaboraviti. Nisam znao da su epizode nepovezane. Upalio drugu i odjednom je sve dobilo smisao.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 10:28   #46
slučajno sam jučer preko neke šale Conana O'Briena skužio za projekt Google Glass, o kojem nisam imao pojma, i onda sam odmah pogledao prvi video na koji sam naišao o tome - http://www.youtube.com/watch?v=9c6W4CCU9M4 - u stotinki sekunde se sjetio black mirror s01e03, onda pustio dvije-tri suze do kraja videa jedva se susprežući da ne zaridam, a onda se smanjio na veličinu makova zrna i odonda me ponovno strah svega

e, vidiš, to ja zovem dobrom epizodom neke serije.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 11:46   #47
...samo što bi u black mirroru ovaj clip završio tako što bi na kraju, kad se ovaj s google cvikerima popne na krov i nazove curu, umjesto da zasvira ukulele bacio sa zgrade uz riječi;"Nisi smjela prekinuti sa mnom!" prisiljavajući je da ga s užasom gleda kako pada...
riot_act is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 23:55   #48
Meni je npr. treća najbolja i zapravo jedina dobra iz 2. sezone, The Waldo Moment. Druga, White Bear, mi nije dobra. Prva (Be Right Back) je dosadna, ali ima dobre momente tj. ideju... Prva sezona je ipak bila puno bolja.
KalifornijaI is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:21   #49
Meni je u drugoj sezoni White Bear najbolja, baš je ostavila dojam na mene. A i nedavno sam razmišljala o tome koja bi bila najprikladnija kazna za ljude koji počine užasne, užasne zločine - fino se poklopilo.

Ideja prve epizode mi se jako sviđa, ali nekako mi je to sve skupa ostalo nedorečeno. Daleko od toga da mi je epizoda loša, al nešto... fali.

The Waldo Moment mi je osrednja.
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 19:12   #50
Vrhunska serija, 2. ep 1. sezone mi je bila baš mračna i šokantna, snažan dojam ostavila. Kao Pacifist gore, danas sam slučajno naletio na ovaj članak, video, i odmah se sjetio onih silovanja reklamama u toj epizodi...
david_1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 02:54   #51
pogledao sve epizode. jednostavno brilijantno. jedva čekam nastavak.
__________________
it is known
khal gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 13:42   #52
Kako ste vi doživjeli treću epku prve sezone, tj. sam kraj?

Meni se čini da je Liam ubio suprugu, ljubavnika i dijete, ali da to nije prikazano, zbog toga je na kraju i izvadio čip iz glave. Što vi mislite?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 07:51   #53
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
Pogledala sam nedavno 1. ep. 1. sezone i bilo mi je .Očekivala san nešto o bolesnom današnjem društvu ali ovakvu boleštinu nisam.
Obrisala sam je sa kompa i odlučila dalje ne gledati.Krenila san u seriju sa tako velikim očekivanjima ali ovo je previše za moj želudac.
Ovo nije kao druge serije pa da ide u nastavcima. Ako ti je prva epizoda bila odvratna, ostale neće biti, jer se ta radnja završava s tom prvom epizodom. Svaka epizoda ima novu priču i nove glumce.

Znam da citiram post od prije par mjeseci, no ako vidiš ovaj post, možda se vratiš seriji, pošto je ista briljantna i jako kvalitetna. U svakom slučaju vrijedna gledanja.

Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio. Istina, slabija je od dvije prethodne, barem meni!, ali je i dalje preslatko cinična i subverzivna. Nameće se Brooker, bome, nameće se. S tim da mi treća epizoda prve sezone ostaje najbolja do sada. Radujem se trećoj sezoni. Ako je bude.
Upravo to. Šteta što ima tako malo epizoda. Da su bar išli po 10 po sezoni, bilo bi taman, ovo je zbilja premalo. Da je bar više ovakvih serija, zbilja je fenomenalna.

Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
zasto vam ne valja 2 epizoda 1 sezone, i zasto vam je 3 epizoda te iste sezone tako odlična? bas me zanima.. meni su sve do sad bile dobre, osim ove zadnje, na 2.1. sam plakala, a 2.2. me bas prestrašila na momente
Također.
Ne bih izdvajao sad ni jednu pošto je svaka dobra na svoj način. U prvoj sezoni mi je recimo najbolja treća epizoda, pa onda ova s 15 milijuna, koja je isto tako jako dobro i za kraj ova s premijerom.
Neki ju opisuju odvratnom, a nije da ima baš takvih scena, sve je kroz priču.

U drugoj sezoni, apsolutno mi je najbolja prva epizoda, onda druga, za koju mi je drago da su pokazali i one zadnje minute, baš kako je i Smogj valjda napisao, s jedne strane dobila je što je zaslužila, no s druge strane se zapitaš jel ta njihova sreća zbog takve kazne pretjerana? - dok mi je nešto slabija treća, no opet odlična na svoj Black Mirror način.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 08:06   #54
Odlično, napokon nađoh nešto vrijedno gledanja a kad ono samo 3 epizode po sezoni

15 milijuna mi je za sada favorit ali i ostale su dobre, nema slabe karike
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 08:09   #55
Pa šteta baš. Tri epizode je premalo, al' stvarno. Ajde da su bar 10 epizoda. Ni malo ni puno.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 21:39   #56
Upravo sam pogledala prvu epizodu druge sezone. Kako je to dobro.
Zašto ljudi to ne gledaju?
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 21:40   #57
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Upravo sam pogledala prvu epizodu druge sezone. Kako je to dobro.
Zašto ljudi to ne gledaju?
Gledaju.
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 21:47   #58
Ajme, pa ovo ima temu. S čitave tri stranice.

Baš ispitujem okolo ima li na repertoaru išta donekle slično.

Dakle, ima li?

Zahvaljujem.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 23:25   #59
Ja isto ne shvaćam kako ova tema može imati samo tri stranice? :/ Vjeorojatno zbog malog broja epizoda, pošto je stvarno premali broj. Da je bar 10 epizoda po sezoni.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 00:07   #60
Šteta, ne znam zašto su samo tri.

A ima još par tih bisera sa malo epizoda ali nisu razvikani npr. mini serija "Lost Room" sa samo 3 epizode, "The Booth at the End" sa kratkim epizodama....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.