Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2016., 18:36   #81
Ne zamarajte se sa phiberom, njemu je sve dobro sto je po stripu.

Ja odbijam vjerovati da ovo nekome moze biti dobro, a da je citao strip i da mu je odlican. Ne, jednostavno ne shvacam. Ponekad se pitam jesam li ja citao isti strip ili je to mozda bila neka alternativna verzija.

I ono najvaznije sto fali pilot epizodi je saint of killers. Kad su njega izbacili, odmah sam znao da nas ceka nesto sasvim drugo.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:53   #82
Ljudi mislim da trcite pred rudo, jer povrsno je za sudit seriju na temelju jedne epizode (ciji redatelj je ionako promasen slucaj za reziju, a gotovo i glumu).
Posteno je dat sansu bar nekoliko epizoda, jer ovo nije ni prva ni zadnja serija koja ima slab pilot.

Nisam ni ja bas zadovoljan prvom epizodom (niti sam stripove cito), ali cu pricekat da vidim kako ce se stvari odvijat, kako serije dise.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 19:07   #83
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
I ono najvaznije sto fali pilot epizodi je saint of killers. Kad su njega izbacili, odmah sam znao da nas ceka nesto sasvim drugo.
Saint Of Killers nije izbačen iz serije.
Osnovni problem je krivi casting. Cooper glumi kao da uopće nije prelistao strip ,a kamoli pročitao ga.
I tučnjava u baru je potpuno krivo odrađena. Zar je u stripu bilo ijedne tuče gdje se Custer prije toga nije unosio likovima i facu sa fuck you, fuck this, fuck that?
Opet, kao što sam napisao, kad sam vidio casting, mislio sam da će to biti puno lošije od ovog što sam gledao u pilotu.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 19:16   #84
Znaci, saint of killers ce se pojaviti? Nigdje to nisam procitao, ali nadam se da je istina.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 21:40   #85
Mora se pojavit. Bez njega nema nekih kljucnih djelova
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:51   #86
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Znaci, saint of killers ce se pojaviti? Nigdje to nisam procitao, ali nadam se da je istina.
Graham McTavish ga glumi i to već u idućoj epizodi.
Graham McTavish Confirmed as Saint of Killers – Episode #2
Mene više zanima tko i kako će glumiti Boga.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 09:21   #87
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ne zamarajte se sa phiberom, njemu je sve dobro sto je po stripu.
Ni blizu, gomilu adaptacija sam popljuvao. Sto se tice ostalog napisanog, jebiga, cisto stvar ukusa, nema tu neke pretjerane objektivnosti.

Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
I ono najvaznije sto fali pilot epizodi je saint of killers. Kad su njega izbacili, odmah sam znao da nas ceka nesto sasvim drugo.
Saint of Killers je odavno najavljen, nije izbacen. Vec je bio 'najavljen' u prvoj epizodi kad mu vidis siluetu na boci viskija.

Ono sto mene vise smeta u pilotu jest cinjenica da Genesis nije dobio u punoj crkvi, ko u stripu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:44   #88
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Graham McTavish ga glumi i to već u idućoj epizodi.
Jedva cekam vidjet

Nadam se da ga nece zasrat. Puno se ocekuje od tog lika, tim vise jer je jedan od najpopularnijih villaina.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:32   #89
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Graham McTavish ga glumi i to već u idućoj epizodi.
Graham McTavish Confirmed as Saint of Killers – Episode #2
Mene više zanima tko i kako će glumiti Boga.
Ok, kupilo me. Druga epizoda ce se pogledati samo zbog Sainta. Zelim vidjeti kako ce i njega zasrati.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:41   #90
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ok, kupilo me. Druga epizoda ce se pogledati samo zbog Sainta. Zelim vidjeti kako ce i njega zasrati.
Nemoj. U promu za drugu tzv. Tulip kaže: "I know you, Jesse Custer. You're bad, bad man." Jesse Custer nije bad, bad man. Jesse Custer je ultimate good guy, kao što je i Tulip ultimate good girl. Fuck this shit.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:50   #91
Bolje da je Kirkman rezirao ovo jeste da nije njegov strip,ali garantujem da bi uradio deset puta bolji posao.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 00:49   #92
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Jedva cekam vidjet

Nadam se da ga nece zasrat. Puno se ocekuje od tog lika, tim vise jer je jedan od najpopularnijih villaina.
Nisi čitao strip, dakle uopće nemaš pojma kakav je lik niti kakav bi trebao biti. Ne znam zbog čega si tako uzbuđen.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 01:13   #93
Dovoljno mi je vidit biografiju nekog lika da znam jel mi djeluje zanimljiv ili ne...

Znaci po tebi nisam adekvatan bit uzbudjen ako nisam strip citao?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 08:18   #94
Nema to veze s tim. Nisam uopce to rekao, ne radi od sebe mucenika.

Samo mi nije bilo jasno pa sam pitao, sad je.
Iako mi sad pak nije jasno zasto bi netko citao biografiju lika, prakticki si spolas sve al ok, znam ljude kojima spoileri ne smetaju. Ja nisam jedan od njih.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:33   #95
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Iako mi sad pak nije jasno zasto bi netko citao biografiju lika, prakticki si spolas sve al ok, znam ljude kojima spoileri ne smetaju. Ja nisam jedan od njih.
Zar nije na koncu isti drek citat biografije likova i citat same stripove kao vas nekolicina ovdje kaj se tice spoilanja? Ako si ti citao ili citas stripove, takodjer si spoilas na identican nacin.

Kod filmova mi nekad smetaju spoileri, ali samo onih koji su mi prilicno uzbudljivi. Zadnje vrijeme su to bili Cap America 3 i zadnji X-Men.

Ne znam kako drugima ali meni je bolje procitat bar i biografije likova ako vec ne i same stripove, da znam o cemu se radi, jer ne volim bas uletit u nesto na slijepo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:38   #96
Pa nisam čitao strip zbog serije, nego prije pun k godina dok se nije niti razmišljalo o seriji

Uostalom, čitam stripove jer volim tu formu. Serija je tek toliko da se prisjetim.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:40   #97
Onda ti na mom mjestu nebi citao nista o seriji i isao gledat na slijepo bez ikakvog informiranja?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:51   #98
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Onda ti na mom mjestu nebi citao nista o seriji i isao gledat na slijepo bez ikakvog informiranja?
Naravno
Zašto bi si spoilao nešto što mi je zanimljivo.

Masu serija gledam nakon što su već završene pa nikad ne čitam ništa. Eventualno ako nešto nisam dobro shvatio pogledam unatrag.


Al držimo se teme.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 12:37   #99
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Zašto bi si spoilao nešto što mi je zanimljivo.
Cisto iz razloga da znas ko ili sta je doticni lik.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 12:43   #100
Mene je serija potakla na ponovno čitanje stripa. A strip je prekrasan
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.