Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2015., 19:19   #61
Meni je ovo skroz dobro.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 20:25   #62
Mene živciraju zubi od glavne ženske
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 22:33   #63
Pa ima normalne zube.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 17:33   #64
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto su nju baš ubili.

Cura bila zanimljiva, taman su je počeli razrađivati i njenu vezu s Noah, i paf!

OK da je bilo krajem sezone, pa da ovaj ima neki turbo motiv, ali ovako, baš bezveze
Možda su autori serije skužili kako je mala užasno loša glumica pa su je uklonili na vrijeme
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 14:37   #65
Ja sam mislio da će u svakoj epizodi biti po jedno ubojstvo ali očito su sad malo usporili pa će pred kraj opet ubrzat...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 20:27   #66
Meni se čini da ni neće otkriti ubojicu u ovoj sezoni nego će sve završit nekim cliffhangerom
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:21   #67
sjeca li se itko jesu spominjali za serifa jel on tamo domaci iz sela ili se doselio od nekud
sad sam na 3 ep.-novi frajer ovoj glavnoj pokaze sliku ubojice prije operacije i skroz baca na tog glumca
(ok, imam jos dvije i pol za pogledati, mozda sam na krivom tragu)
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:25   #68
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
sjeca li se itko jesu spominjali za serifa jel on tamo domaci iz sela ili se doselio od nekud
sad sam na 3 ep.-novi frajer ovoj glavnoj pokaze sliku ubojice prije operacije i skroz baca na tog glumca
Navodno se doselio od nekud. Tako sam bar ja skontao. Mozda sam u krivu, ali ne vjerujem. Sve da serif i jest prijasnji ubojica, nije sadasnji (zapravo nisam siguran, trebat cu ponovno pogledat jednu epizodu, malo mi je mutno). Posto si tek na trecoj, necu ici ni u kakve detalje. Samo cu reci da jednostavnim pracenjem likova u trenucima ubojstava mozes bez problema odbaciti one koji nisu ubojica.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:43   #69
I tako, MTV ima još jedan hit očito ‘Scream’ TV Series Renewed for Season 2 on MTV Oh joy Onako usput dok neš radim škicnem ovo, ali bože kako je ovo mutavo, ali baš mutavo

Quote:
MTV today announced that it has picked up its hit series Scream with Dimension Television for a second season. More than 21 million viewers have tuned in to the debut season of Scream on-air and the series has generated another 7.9 million streams across platforms. Additionally, Scream has averaged 60% increases in L+3 over L+SD ratings week to week. Here's what MTV Executive Vice President of Series Development and Head of Scripted Programming, Mina Lefevre had to say in a statement.
Inače navijam, skačem i partijam emotikonima na vijesti o obnavljanju, ali ovdje nema razloga za to ipak. Vi ak želite možete, ja nećem
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 10:44   #70
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da će u svakoj epizodi biti po jedno ubojstvo ali očito su sad malo usporili pa će pred kraj opet ubrzat...
A koga?

Novinarka ima svoju ulogu, mala od gradonačelnika i onaj profesor svoju, majka i šerif svoju, tu je onda tri glavna lika - lezbijka,nerd i vanilla girl Emma (toliko bezličan glavni lik nisam dugo vidio) i tko još?

Eventualno ili bivši dečko od Emme, ili onaj ucjenjivač, čak ni sin od šerifa nije lik kojeg su iskoristili do kraja.

Dakle ako se ubije nekoga, to će biti posve nebitan lik, dakle ne vjerujem da će biti ubojstvo po epizodi, nema šanse, gradonačelnik je valjda idući
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 15:21   #71
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Navodno se doselio od nekud. Tako sam bar ja skontao. Mozda sam u krivu, ali ne vjerujem. Sve da serif i jest prijasnji ubojica, nije sadasnji (zapravo nisam siguran, trebat cu ponovno pogledat jednu epizodu, malo mi je mutno). Posto si tek na trecoj, necu ici ni u kakve detalje. Samo cu reci da jednostavnim pracenjem likova u trenucima ubojstava mozes bez problema odbaciti one koji nisu ubojica.
tnx

meni su i dalje svi sumnjivi, nemam nekog posebnog favorita, a i vjerojatno ih je 2-3 tako da si daju alibi

jedino za serifa sumnjam da je brandon i da mozda(?) uopce nije ubojica

nadam se da nije ni njegov sin, emma je puno zanimljivija u scenama s njim
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 18:04   #72
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ni neće otkriti ubojicu u ovoj sezoni nego će sve završit nekim cliffhangerom
I meni se čini da će tako biti, jedino ako odluče da će u novoj sezoni biti neki totalno novi likovi i nova priča kao u AHS.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 18:52   #73
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
tnx

meni su i dalje svi sumnjivi, nemam nekog posebnog favorita, a i vjerojatno ih je 2-3 tako da si daju alibi

jedino za serifa sumnjam da je brandon i da mozda(?) uopce nije ubojica

nadam se da nije ni njegov sin, emma je puno zanimljivija u scenama s njim
Da, vidis, ako ih je vise onda imamo problem. Iako ne vjerujem da ih je vise, pa nema bas toliko likova. Racunaj jos nekoliko ubojstava, kada bi ih bilo vise, doslovno bi pola likova bilo ukljuceno u ubojstva. Eventualno dvoje.

Ja sam isto u jednom trenutku pomislio da je serif Brandon. Takoder sam pomislio i da Brandon nije bio ubojica, nego da je ubojica bio Emmin stari. Mozda i je, nikad ne znas.

Isto se nadam da njegov sin nema veze s tim. On mi je dobar lik. Svida mi se kako igra sa Emmom, mala je totalno pala. Ono kada ju je pribio uza zid.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 15:02   #74
Jesam ja rekao da je meni profesor sumnjiv Vjerojatno su ova govna Will i Jake saznali za aferu s Brooke pa ga sad ucjenjuju. Slažem se da sigurno ima više ubojica tako da svako ima alibi.

Serija mi čak i nije toliko loša koliko sam očekivao da će biti, samo se nadam da će Brooke saznati da Jake stoji iza ucjenjivanja gradonačelnika, a ne samo Will.
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 15:31   #75
Ona dvojica, crni i onaj bivši od Emme će sigurno umrit

A tko bi mogao bit, nemam pojma
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 17:47   #76
Počelo je dobro ali nažalost šta ide dalje sve je dosadnije.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 18:04   #77
Quote:
lol_789 kaže: Pogledaj post
Ona dvojica, crni i onaj bivši od Emme će sigurno umrit

A tko bi mogao bit, nemam pojma
Ali će samo jedan, ako obojica, cijeli taj podzaplet s ucijenama ide u vodu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 01:47   #78
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ali će samo jedan, ako obojica, cijeli taj podzaplet s ucijenama ide u vodu
Pa ionako već tata od Brooke zna da je Will upleten,još će se nekako saznati i za ovoga

Obojica su iritantni i sigurno umiru
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 02:54   #79
Prve tri su mi bile vrlo dobre, ali onda cetvrta i peta mi nisu sjele, ali, evo, sesta poprilicno dobra, a i sneak peak sedme izgleda obecavajuce.

Noah mi je uvjerljivo najbolji lik.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 08:15   #80
Zanima me koja je profesorova prica.

Poprilicno sam siguran da je serif Brandon. Vratio sam se na ep.3 i imaju identicne crte lica. Mislim da je dobro rekla forumasica iznad.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.