Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 22:29   #1
Flesh and Bone / Krv i suze (2015)


Quote:

Starz today announced that "Flesh and Bone," the eight-hour limited series created by Emmy(R) award-winning "Breaking Bad" Writer and Executive Producer Moira Walley-Beckett, will premiere on Sunday November 8, 2015.

"Flesh and Bone" follows a young dancer with a distinctly troubled past as she joins a prestigious ballet company in New York. The dark, gritty, complex series unflinchingly explores New York City through the eyes of Claire, played by Sarah Hay ("Black Swan"), an emotionally wounded but transcendent ballerina navigating the dysfunction and glamour of the ballet world. Claire's self-destructive tendencies amid her vaulting ambitions drive her in compelling, unforeseeable ways, especially when she is confronted with the machinations of the company's mercurial Artistic Director, played by Ben Daniels ("House of Cards," "Law & Order UK") and an unwelcome visitor from her past.



IMDB


Od studenog na Starzu.

Zadnje uređivanje lie : 01.08.2015. at 14:01. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 00:33   #2
Balet i nasilje. Zanimljiv spoj.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 14:02   #3
Očito se svi pomamili za Netflixovim modelom Starz To Release Entire Seasons of ‘Da Vinci’s Demons’ & ‘Flesh and Bone’ On Premiere Day

Quote:
The model of releasing entire seasons simultaneously is continuing to gain popularity. Starz has become the latest network to employ it for the third and final season of Da Vinci’s Demons and ballet-themed limited series Flesh And Bone. They will be available for Starz subscribers on Starz Play and Starz On Demand in the U.S. in conjunction with the premieres of their first episodes, October 24 and November 8, respectively.
Baš me zanima na šta će ovo ličit, serija jel
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 03:42   #4
Balet, prostituiranje, ucjene, manipulacije i zlostavljanje.
Prva epizoda je brutalna... Zadnja scena...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 14:59   #5
Upravo sam pogledala prvu epizodu, odlična je!
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 17:17   #6
I ja pogledala. Poremećeno. sviđa mi se jako
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 12:24   #7
Pogledala sam sve.

Intro mi je odličan.

Daphne prelijepa.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 09:19   #8
Pogledala sve i bas je bila dobra serija....jedino cudan kraj....i taj zaplet sa onim homeless guy,svidjelo mi se kako su prikazali onaj balet premijeru,imala sam osjecaj da sam fakat u kazalistu koliko je dugo trajalo. Tko zna hoce li biti druge sezone?
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 16:13   #9
zar je svih osam epizoda procurilo? ili je to tak trebalo biti?
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 18:48   #10
To je tak trebalo biti.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 10:12   #11
može biti da je problem u serijama koje biram za pogledati, ali nekako imam dojam da su u zadnje vrijeme u modi serije koje nemaju niti jedan jedini simpatični lik, da ne velim normalan. Dapače, izgleda da smo došli do faze kada scenaristi ispituju do koje mjere mogu izguravati granice podnošljivosti, do koje mjere mogu likovi biti "poremećeni" i još uvijek gledljivi - ovo nije nužno na račun ove serije.
Uglavnom, svijet baleta je za mene oduvijek bio tutu i eterično lelujanje na vrškovima prstiju, iako sam znala da je iza toga krvavi fizički rad (inače baletani ne bi imali onakve mišiće kakve imaju ), ali sada se iskreno pitam u zdravu pamet onih koji curice vode na balet ... od gladi sve su poremećene na ovaj ili onaj način. U prikazanom svijetu u kojem ima toliko mentalnog poremećaja na kraju se uhvatiš u razmišljanju da li je normalnija ona koja za doručak usnifa malo koke da preživi dan od one koja izvede blow job na liku kojeg je upoznala prije 5 minuta? Dok u trenutku kada shvatiš da Claire nije pobjegla od brata zlostavljača, već radi ljubavi prema njemu i posljedica te ljubavi i onako opušteno odahneš jer nije riječ o zlostavljanju, neminovno dolaziš do zaključka da i sam trebaš psihijatrijsku pomoć kada taj incestuozni odnos vidiš kao normalniji i ljudskiji od svih do tada prikazanih.
Serija je gotički mračna, uznemirujuća, Ben Daniels je prava faca za lik sadističke baletanske primadone iako je iritirajuć njegov loš američki engleski, pored baleta utrpali su tu i rusku mafiju, naličje umjetničke scene koja redovno pokazuje svoje uredno lice .... do kraja još nisam došla, ali iskreno rečeno, veseli me da je ovo jedina sezona. Ujedno, primam preporuke za neku seriju koja nije nužno nafilana poremećenim likovima, seksom na svakom ćošku i u svakoj kombinaciji ... nemam ništa protiv scena seksa, ali koji put ga stvarno pretjeraju
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 15:05   #12
Odlična serija

Pogledala 4 epizode, još 4 ostale za ove dane
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:00   #13
Pogledao 3 epizode ( od 8 ) i mogu reći da sam ugodno iznenađen.
Radi se o jednom brutalno iskrenom pogledu na baletnu scenu New Yorka ( i ne samo njega ) , a u sklopu toga i na prostituciju, drogiranje, i sve ono što pripada uz to.
Serija za definitivno gledati ali i serija koja nije za svakoga....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 11:13   #14
Nakon odgledane cijele serije dojam je da je serija gledljiva ali da je mogla biti puno bolja da se nije inzistiralo na nekim detaljima koji su u većini slučajeva bili zamorni i odvraćali su pažnju sa glavne radnje.
Tu sam malo i subjektivan jer moram priznati da uistinu ne volim balet.....
Moja ocjena serije je 6,5/10.....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 21:29   #15
upravo pogledao.

serija je vise seksi nego dobra. lako se gleda, ali falilo je vise vezivnog tkiva ovdi.

sarah hay je fantasticna.

lik koji glumi romea prejak, al to smo znali jos od justified.

takodjer sestica, kad su ocjene u pitanju.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.