Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2024., 15:49   #2801
Quote:
gloria693 kaže: Pogledaj post
Kad sam zadnji put vracala kreirala sam povrat online, preko dpd-a (preko linka na h&m webu), onda zovete dpd da dogovorite prikup paketa. samo sto naplacuju povrat 4 eura, to ce vam odbiti od iznosa koji vracaju

https://www2.hm.com/en_eur/customer-...e/returns.html
Okej sve jasno,moze samo primjer u sta da spakujem te 2 majice? Imam dvije iste i male su mi,jednu sam samo otvorila,vratila bih obje,nije velik iznos ali necu da mi stoji,teško da ce netko kupiti...mogu u nasu zutu kovertu ili kako?
Koju adresu da pisem?
__________________
Sleeping....
It's like being dead without commitment.
An open relationship with death. Death with benefits.
Deathwing is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 16:30   #2802
Quote:
Deathwing kaže: Pogledaj post
Okej sve jasno,moze samo primjer u sta da spakujem te 2 majice? Imam dvije iste i male su mi,jednu sam samo otvorila,vratila bih obje,nije velik iznos ali necu da mi stoji,teško da ce netko kupiti...mogu u nasu zutu kovertu ili kako?
Koju adresu da pisem?

javi im se na customer i oni ti registriraju povrat, dodje ti dpd i na povratu ti iznos umanje za postarinu 4€. moras isprintati label i oznaciti sta vracas i razlog za povrat i staviti unutra s artiklima.
mozes spakirati u bilo sta, njihovu vrecicu u kojoj su ti poslali, kutiji od zare, cipela..
dakle, ne mozes vracati postom, nego ti dolazi prikup.


Sent from my iPhone using Tapatalk
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 16:35   #2803
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
javi im se na customer i oni ti registriraju povrat, dodje ti dpd i na povratu ti iznos umanje za postarinu 4€. moras isprintati label i oznaciti sta vracas i razlog za povrat i staviti unutra s artiklima.
mozes spakirati u bilo sta, njihovu vrecicu u kojoj su ti poslali, kutiji od zare, cipela..
dakle, ne mozes vracati postom, nego ti dolazi prikup.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Već sam naručila DPD povrat,obje majice su u originalnim vrecicama ,onda cu staviti u postansku zutu.
Tih 4€ se dobije nazad ako je prva narudzba bila bez naplate poštarine ili? Jer majica je 5.99 u biti ce mi vratiti novac samo zajednu majicu i 1 e,malo bezveze. Samo sam trebala veći broj. :/
__________________
Sleeping....
It's like being dead without commitment.
An open relationship with death. Death with benefits.
Deathwing is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 12:00   #2804
Quote:
Deathwing kaže: Pogledaj post
Već sam naručila DPD povrat,obje majice su u originalnim vrecicama ,onda cu staviti u postansku zutu.
Tih 4€ se dobije nazad ako je prva narudzba bila bez naplate poštarine ili? Jer majica je 5.99 u biti ce mi vratiti novac samo zajednu majicu i 1 e,malo bezveze. Samo sam trebala veći broj. :/
Nije bitno da li ste platili shipping za taj paket ili ne, povrat plaćate.
Npr. ako koristite onaj kod za 10% s kojim vam je shipping free, povrat se naplaćuje
Hela Odinsdottir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 15:07   #2805
Informacija ako netko ne zna...ako vraćate više artikala iz različitih narudžbi u jednom povratu tj. zapakirano zajedno, naplatit će vam povrat za svaki od tih artikala, osim ako artikle vraćate zbog neke pogreške s njihove strane (poslan krivi artikal, oštećen, tvornička greška i sl.).
Znam da su prije naplatili uvijek jedan povrat (koliko god artikala bilo u toj jednoj vrećici), pa sam pitala i tako su mi odgovorili
Hela Odinsdottir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 08:24   #2806
Quote:
Hela Odinsdottir kaže: Pogledaj post
Informacija ako netko ne zna...ako vraćate više artikala iz različitih narudžbi u jednom povratu tj. zapakirano zajedno, naplatit će vam povrat za svaki od tih artikala
dobro za znati .. Ponadala sam se da će skinuti samo trošak jednog slanja.

Kad mi je DPD pokupio paket nalijepili su adresu H&M Sesvete. Oni u Sesvetama u sortirnici to čekiraju i rade povrate ili šalju dalje otkud je paket i došao?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.