Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2016., 11:55   #21
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Ma nema problema.



Ima. Ali nema ti tamo kafića kao kod nas. Općenito je to rijetkost u zemljama bivšeg SSSR-a. Nema te "kulture ispijanja kave" na terasama kao kod nas. Ja ne pijem kavu, pa mi to ne smeta, haha.

Mogu napisati nešto, no ako imaš kakvih pitanja slobodno pitaj.
Kuzim, ali pme zanima ima li setaca na ulicama? Npr.ima li nekih tocaka u gradu gdje se ljudi okupljaju (tzv.spica) stojecki, malo se podruze stojecki ili sjedeci na klupama..vidjala sam to po Ceskoj, sjeverozapadu Njemacke, ne samo na Mediteranu.
Postoji li u Minsku pjesacka zona sa uzim ulicama (kao Bogoviceva u Zg) ili su sve ulice siroke? Na netu vidim samo siroke ulice i to jako siroke. .
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 00:42   #22
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Kuzim, ali pme zanima ima li setaca na ulicama
Naravno da ima. Šetaju ljudi po ulicama, parkovima...

Quote:
Npr.ima li nekih tocaka u gradu gdje se ljudi okupljaju (tzv.spica) stojecki, malo se podruze stojecki ili sjedeci na klupama..vidjala sam to po Ceskoj, sjeverozapadu Njemacke, ne samo na Mediteranu.
Imaš glavni trg, ali ne u smislu kao npr. u Zagrebu. Za neka sjedenja imaš parkove i jezera.

Quote:
Postoji li u Minsku pjesacka zona sa uzim ulicama (kao Bogoviceva u Zg) ili su sve ulice siroke? Na netu vidim samo siroke ulice i to jako siroke. .
Možda i postoji, ali ja ju nisam vidio.

Sve su ulice, monstruozno široke. Iskreno, mislim da nema nigdje tako nešto u Minsku, jer je cijeli grad planski građen, te je sve staro cca 70 godina zato što je u potpunosti uništen u Drugom svjetskom ratu.

Da, ima jedan mali, stari dio Minska, nedaleko od centra i to je sve što je ostalo od starog Minska.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2...82%D1%8C%D0%B5
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 00:20   #23
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Postoji li u Minsku pjesacka zona sa uzim ulicama (kao Bogoviceva u Zg) ili su sve ulice siroke? Na netu vidim samo siroke ulice i to jako siroke. .
Minsk nema staru gradsku jezgru, jer je tijekom WW2 pretvoren u ovo:

cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 01:14   #24
Quote:
cro_gavran kaže: Pogledaj post
Minsk nema staru gradsku jezgru, jer je tijekom WW2 pretvoren u ovo:

Jesi ti pročitao moju poruku prije tvoje?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 21:16   #25
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Jesi ti pročitao moju poruku prije tvoje?
hahaha očito nedovoljno pozorno.

Isprike.
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.