Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 09:35   #1
Export Iphone Analytics

Pozdrav,
imam službeni Iphone koji radi tehničkih problema ide u zamjenu. Pitanje, da li postoji nekakva mogućnost da si snimim logove iz odjela Analytics Data. Problem je što im vraćam telefon pun poruka, mailova, aplikacija, a ako radim generalni reset, onda ću izbrisati i logove u kojima se vidi koliko i kada se srušio IOS.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:29   #2
prema komentarima na ovaj članak, logovi se mogu vidjeti ovdje %AppData%\Apple Computer\Logs\CrashReporter\MobileDevice\[devicename]\. (edit: windows 7, našla ih na tom mjestu)

ne znam jesu li te u firmi tražili te logove, jer ako jesu to mi je prvi glas da netko to traži. uglavnom; sinkaj mob, spremi sve crash logove koje tamo nađeš i vrati mob na tvorničke postavke.
i naravno backup napravi.
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 26.05.2017. at 14:50.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 13:11   #3
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
prema komentarima na ovaj članak, logovi se mogu vidjeti ovdje %AppData%\Apple Computer\Logs\CrashReporter\MobileDevice\[devicename]\. (edit: windows 7, našla ih na tom mjestu)

ne znam jesu li te u firmi tražili te logove, jer ako jesu to mi je prvi glas da netko to traži. uglavnom; sinkaj mob, spremi sve crash logove koje tamo nađeš i vrati mob na tvorničke postavke.
i naravno backup napravi.
Tenks, našao sam ih i sačuvao.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.