Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 08:47   #21
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod 10.3, kako vama radi? Meni na 6s+ laggaju neke aplikacije koje su radile ok. OTA apdejt.
baš noćas sam dobio update za 10.3.1...
hteo sam prvo da pitam jel neko već radio i jel ima razlike i nađem ovu temu...

kad uradim, napisaću dali se nešto bitno promenilo...i jel uspelo...
skene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 23:14   #22
Ja sam azurirao odmah i nisam prjetio nikakvu razliku u odnosnu na 10.3 do sada...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 05:42   #23
uradio sada i sve isto...
skene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:52   #24
A koju šte točno promjenu očekivali?
Ispravljen je samo jedan bug, ovaj.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:59   #25
Dali se update moze ne napraviti a da me ne gnjavi svaki dan sa time? nisam jos update niti ne zelim ikada, moze samo losije raditi buduci da sad radi bez greske.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:52   #26
pa ne znam zašto bi imao problema zbog updatea, ako meni generacijski prastari 5s radi bez greške na nafrijškijem updateu zašto ne bi neki noviji.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:23   #27
Jesi ti sa marsa pao? Tema je otvorena zato jer je netko imao problema sa novijim mobitelom, i da nije trebao bi znati da su problemi moguci ako si na ovom svjetu duze od godinu dana.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 04:39   #28
kao prvo nismo zajedno ovce čuvali tako da malo izgladi komunikaciju, ok?

kao drugo greške su moguće svugdje i iPhone nije savršen kao ništa na svijetu, ali treba shvatiti da su greške i poteškoće iznimka a ne pravilo i tako im treba pristupati.. ako meni i većini mobitel uredno radi možeš se time voditi i ne moraš, stvar tvog izbora..

bmk hoćeš ti raditi update ili ne, i ne ne može se isključiti da ti ne nudi ažuriranje koliko je meni poznato.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 22:27   #29
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Dali se update moze ne napraviti a da me ne gnjavi svaki dan sa time? nisam jos update niti ne zelim ikada, moze samo losije raditi buduci da sad radi bez greske.
Prestao me svaki dan traziti update nakon oko tjedan dana
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 12:15   #30
stigao i 10.3.2...fix of minor bugs
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 23:48   #31
Quote:
xena kaže: Pogledaj post
Hvala na linku
BTW, odnijela sam telefon u Telekom i momak ga je preuzeo, rekao je da će ga on probati ažurirati u tijeku dana tamo na njihovim računalima, a ako ne uspije da će ga poslati u ovlašteni servis. I kad sam ja napomenula da smatram da telefon uopće nije pokvaren nego da se radi o materijalnom nedostatku proizvoda jer se blokirao u tijeku ažuriranja, on je odmah rekao da sam u pravu i da će to biti na njihov trošak! Ne mogu vjerovati. So far so good!
Priča je završila malo drugačije, do hepienda je trebalo skoro 3 i po mjeseca - točnije do danas.
Momak iz T-centra se povukao kad se oglasio servis s forom da Iphone ne popravljaju nego zamjenjuju ako su u garantnom roku od godinu dana koliko daje Apple. Koji K se onda zovu servis, to nitko ne zna.
Pa reko nije se ništa pokvarilo koliko ja vidim, samo je telefon umro dok se ažurirao. Ma kakvi. Evo vama vaš Iphone nazad i možete kupiti novi s popustom za 2500 kuna (u tom trenutku još točno toliko imam za otplatiti ovog pokojnog pa reko jel mislite na tih 2500 kuna Je drek. To je vaš problem. Ma nemoj.)

Pa sam stavila prigovor, pa mi nisu odgovorili.
Pa sam onda stavila još jedan prigovor na to što mi nisu odgovorili na prvi prigovor i ošla na tržišnu inspekciju 😈 i digla prijavu zbog skrivenog materijalnog nedostatka proizvoda. Jer ako umiranje telefona pri ažuriranju nije materijalni nedostatak onda ne znam šta je.

Inspektorica upala s fasciklama u T-centar, digla frku i da ne duljim... u roku dva tjedna od podnošenja prijave novi iPhone mi je džepu. Nije trebalo niti akontirati sudskog vještaka, što su mi kao mogućnost najavili u inspekciji.

Pa hepi sam :klap:

Ak nekome treba špranca prigovora i prijave inspekciji, šaljem.
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 09:01   #32
Svaka cast, bravo
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 10:23   #33
s jedne strane je žalosno što se moramo boriti za svoja prava, s druge strane je izvrsno za čuti da inspekcija radi svoj posao i to jako dobro.

pošalji meni šprance pa ako kome zatreba budem slala dalje. javim ti se na pp
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 11:01   #34
Stvarno sam se iznenadila koliko je tržišna inspekcija funkcionalna i super...žena koja je zaprimila moj slučaj je krenula odmah bez čekanja iako sam uletila taman u vrijeme godišnjih odmora.

Isto tako, služba za zaštitu potrošača...nisam mogla vjerovati kako to dobro funkcionira. Javila sam se za savjet preko onog njihovog elektroničkog servisa i dobila mailom sve upute i sve zakonske osnove, cijeli postupak su mi objasnili i to sve u roku par sati.
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 11:42   #35
nego koji iphone si dobila? isti kao stari? i jesi li staroga trebala vratiti? (pretpostavljam da jesi)
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 13:08   #36
Da, da...stari iPhone sam vratila i dobila novi identičan iPhone (samo uređaj, bez punjača i slušalica). Ispred mene su ga raspakirali i vrlo ljubazno uključili, ubacili moju sim karticu i predali ga spremnog

Dobila sam garanciju za slijedeću godinu dana na novi uređaj. Primjerice, kad god sam kupovala mobitel u Telekomu nikada mi nisu dali garantni list, uvijek bi bilo rečeno da je dovoljan račun. Sad im je inspekcija radi toga napravila frku jer garantni list se mora uručiti. I tak ja sad imam garanciju za ovaj mobitel, naravno i opet na godinu dana koliko daje Apple, ali to smo sad već apsolvirali
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 00:00   #37
Pametna zenska samo ne znam kaj ce im punjac i sluske.
Ja ne tako pametan, sms notifikacije mi nisu dolazile, danas restartam mob i opet isto, cak napravim update koji odgadam mjesecima, opet ne valja. Prije mjesec dva sam mob prebacio na njemacki da bolje ucim jezik, i cackao po njemu da ucim. Prebacim ga danas nazad na engleski kad vidim sms notifikacije bile off
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.